Jak większość z was wie, dzisiaj jest już ostatni dzień wakacji, a więc w związku z tym, w dzisiejszym dniu będzie pełno mk, konkursów i innych rzeczy, w których będziecie mogli wygrać niemałe sumki.
Nie jestem do końca przekonana do tej stylizacji. Połączenie kolorów mi się podoba, ale dodatki to klapa. Nic, kompletnie nic mi nie pasowało, więc wybrałam je pod kolor. Efekt końcowy nawet ujdzie.
Stylizacja zrobiona w sumie dość dawno, ale dopiero teraz mam czas by coś dodać. Chciałam wykorzystać ten top, który znalazłam za śmieszną cenę. Potem dodałam spodnie i czarno-srebrne dodatki.
Wczoraj kupiłam kilka rzeczy z PPQ za grosze m.in. te spodnie, które są świetne. Do nich dobrałam top w żywym kolorze i szpilki, no i klasycznie kopertówkę.
Mój pomysł na stylizację z darmowym sweterkiem. Klasyczne połączenie bieli i czerni, ale jaki fajny efekt. Mnie się bardzo podoba, więc stylizacja poszła na konkurs:)