Pokazywanie postów oznaczonych etykietą starplaza. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą starplaza. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 11 lutego 2013

Przegląd Starplazy-Kołnierzyki

Kołnierzyki były absolutnym Must Have 2012 roku, jednak ja uważam,że nie wyjdą z mody w tym sezonie. Póki co w starplazie można zaopatrzyć się w mnóstwo artykułów z kołnierzykami. Wybrałam kilka z nich:

Zrobiłam, tak jak zwykle trzy stylizacje z tymi ubraniami, pozostawiam je bez komentarza:
1) Narzutka-Tingeling
Bluzka-Tingeling
Szorty-LE
Opaska-Rio
Buty-Stylein
2)Opaska- ???
Bluzka-It Girls
Krzyże-Fallen Angel
Spódnica- Elle
Podkolanówki-WOTW
Buty-Fallen Angel
3) Okulary-Riviera
Kamizelka-Fallen Angel
Bluzka-It Girls
Sukienka-Evil Panda
Torebka-WOTW
Buty-Archive

Czy lubicie kołnierzyki, warte są uwagi waszym zdaniem?
Co myślicie o stylizacjach, podobają wam się?

poniedziałek, 4 lutego 2013

Przegląd Starplazy- Walentynki

Walentynki tuż tuż.... ale w co się ubrać? Najlepsze będą ubrania w odcieniach czerwieni i różu, lecz inne też się świetnie nadają. Jednak zawsze musi to być elegancki ubiór. Oto kilka rzeczy wybranych przeze mnie, w ten sposób jesteśmy umundurowani na walentynki od stóp do głów:


Stylizacje:
Cierpię na brak weny, więc stylizacje są trochę słabe :(

1) Słodko-kiczowato-nijako. Tylko tak mogę to określić
2) Zawsze chciałam zrobić stylizację w stylu retro, ale chyba mi nie wyszła
3) Moja ulubiona pozycja, klasyczna elegancja. To lubię.
Co myślicie o ubraniach i stylizacjach?
Będziecie na stardollu świętować walentynki?

wtorek, 29 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Rio

Dzisiaj przedstawię wam wybrane przeze mnie ubrania ze sklepu Rio,  po nowej dostawie można znaleźć w nim mnóstwo ciekawych ubrań, oto one:


Bluzki:

Czerwona bluzka jest świetna, pasuje do wielu stylizacji. Biała (albo kremowa) jest ładna, ale nie mogę nie mogę jej do niczego dopasować :( Nie wiem czemu dodałam ten fioletowy top.

Kurtki:

Błyszcząca narzutka jest  idealna na jakąś imprezową stylizację. Beżowa kurteczka jest jedną z moich ulubionych rzeczy, idealna na każdą okazję.

Swetry:

Sweter w stylu oversize strasznie mi się spodobał, jest fajny w połączeniu ze spodniami, jak i ze spódnicą.

Torebki:

Pudrowa torebeczka jest śliczna, doda każdej stylizacji trochę słodkości. Czerwona torba z łańchuchem jest moim ulubionym dodatkiem z Rio, dawno na Stardollu nie widziałam tak dobrze wykonanej torebki.



Stylizacje:
Kapelusz- Bisou
Kurtka- Rio
Bluzka1- Bisou
Bluzka2- Bisou
Bluzka3- Basics
Spodnie- Killah
Torba- Basics
Buty- Basics

Nie wiem czemu, ale ta stylizacja bardzo mi się spodobała, buty, kurtka i torebka są dopasowane kolorystycznie. Uwielbiam połączenie bluzki z kołnierzykiem z inną bluzką lub swetrem. Taki ubiór jest bardzo uniwersalny.

Sukienka- Rio
Pasek- Archive
Spódnica- Bisou
Buty- MM Fashion
Sukienkę w tej stylizacji wykorzystałam jako bluzkę. Spódnica z Bisou rewelacyjnie pasuje, poza tym jako nieliczna zakrywa cały dół sukienki :D Całość spięłam paskiem z Archive. Do tego dobrałam buty, które są dobrane kolorystycznie.
Bluzka- Bisou
Sweter- Rio
Kopertówka- Bisou
Szorty- Archive
Skarpetki- Killah
Tenisówki- Archive
Nie wiem po co dodałam tą stylizację.
Czy lubicie ubrania z Rio?
Co myślicie o stylizacjach?
P.S Macie coś z nowego Antidote? Uważam, że jest fantastyczne! Napiszcie co kupiliście w komentarzu.



wtorek, 22 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Beżowy

Dzisiaj chciałam opisać jeden z moich ulubionych kolorów- beżowy. Moim zdaniem beżowy kolor świetnie komponuje się z większością ubrań na Stardoll. Można go łączyć na różne sposoby, pokażę wam jakie.
Wybrałam kilka ubrań ze starplazy, które uważam za warte kupna. Moimi faworytami są beżowy kożuszek z It Girls za 13 SD, Oraz torebka z Decades (chyba to się tak pisze) za 43 SM


Zrobiłam trzy stylizacje. Myślę, że są odpowiednie na każdą okazję. Moją ulubioną jest stylizacja nr.2 Pierwsza stylizacja głównie składa się ze sweterka, spodni i szelek, Trzecia jest trochę dziwna, ale coś mi się w niej podoba. Myślę, że wam stylizacje też się spodobają :)
Która ze stylizacji najbardziej wam się podoba?
Lubicie kolor beżowy? 
P.S. Jeśli jakieś ubranie nie jest w kolorze beżowym, lub podobnym do beżowego napiszcie o tym w komentarzu, jestem daltonistką, więc mogę nie rozróżnić wszystkich kolorów.

środa, 16 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Black&White

Dziś przedstawię wam pierwszy post z cyklu "Przegląd Starplazy".Na pierwszy ogień idą ubrania w dwóch kolorach: białym i czarnym. Przejrzałam całą Starplazę, myślę, że ubrania, które znalazłam są uniwersalne, pasują do wielu stylizacji. Oto one:
                                             Kurtki:
RIO, 10 SD                                  FALLEN ANGEL, 100 SM              IT GIRLS, 60 SM
                                                             


                                                     Spódnice, Sukienki, Spodnie:
BASICS, 52 SM               BASICS, 38 SM                NELLY, 27 SD            KILLAH, 13 SD



                                                               Akcesoria:

NELLY, 10 SD  WINDOWS ON THE WORLD, 43 SM  BONJOUR BISOU, 4 SD  BASICS, 22 SM  IT GIRLS, 78 SM  IT GIRLS, 10 SM  NELLY, 8 SD  BONJOUR BISOU, 5 SD


Z tymi uniwersalnymi ubraniami można zrobić mnóstwo ciekawych stylizacji, zaprezentuję wam kilka z nich:
 Kapelusz-Evil Panda Body-Voile Narzutka-It Girls Spodenki-Basics Krzyżyk- Fallen Angel Buty- It Girls
Tą stylizację stworzyłam z myślą o NSS. Połączenie czarnego z białym jest nieśmiertelne, krzyżyk dodaje statycznej stylizacji "pazura". Strój idealny na każdą okazję.
Kurtka- LE Sukienka- Nelly Bluzka- Bonjour Bisou Buty- Archive
 Kocham tą sukienkę maxi z Nelly, w połączeniu z bluzką z kołnierzykiem tworzy dobrany komplet. Tenisówki, także białe pasują do baseballówki, która dopełnia całość. Taki styl można nazwać mianem "Luźnej Elegancji"
Kamizelka- Fallen Angel Sukienka- Stardoll Academy Bluzka- Bisou Buty- Nelly
Stylizacja jest zachowana w rockowym klimacie. Jest prosta, jednak ma swój urok. Wyjątkowo przypadła mi do gustu.
Czy lubisz połączenie czerni z bielą?
Co myślisz o stylizacjach?


czwartek, 11 października 2012

Stylizacje.Co warto kupić ?

W związku z tym,że odbywa się wyprzedaż na 50% postanowiłem zrobić stylizację z dwóch sklepów,a mianowicie z Bonjour Bizou oraz RIO.

Pierwsza Stylizacja jest ze sklepu Bonjour Bizou



.

Według mnie stylizacja jest letnia no ale cóż w Afryce nadal jest ciepło.Postawiłem na klasyczne połączenie niebieskiego z pomarańczowym.Mam nadzieje,że wam się podoba.

Druga stylizacja jest ze sklepu RIO.
  Klasyczne połączenie różu z czernią.Charakteru dodaje pastelowy top oraz czerwona kopertówka.I jak się podoba ?

Mam dodawać więcej takich postów ?Proszę o opinie :)

Obserwatorzy