Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacja. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 23 grudnia 2014

Ima Read

Od razu napiszę, że wyniki na komentatora tygodnia pojawią się dzisiaj, wiem że przeciągam, ale wczoraj jak ostatni raz sprawdzałem bloga to nadal były max. 2 komentarze i chciałem dać szanse innym.
______

Stylizacja z użyciem boskiej koszuli z najnowszego tribut'a.

Płaszcz - Film Theory,
Koszula - Zuhair Murad,
Pasek - Callie's Picks,
Spódniczka - Dior,
Szpilki - Young Hollywood.

Pozdrawiam/Dominik.

Przypominam o loterii, KLIK

niedziela, 14 grudnia 2014

Guten Morgen! Dzień Dobry!

Po długiej przerwie blog powraca. Myślałem, że na dobre z tym skończyłem, ale po tych miesiącach coraz bardziej za tym tęskniłem. Za czytelnikami, robieniem stylizacji. Pomimo tego od czasu do czasu wchodziłem na stardoll, zobaczyć co się dzieję, zmienić makijaż czy zrobić nową stylizację. Od dłuższego czasu zastanawiałem się, żeby wrócić, aż w końcu dzisiaj wykupiłem SuperStar za 30zł, kupiłem parę rzeczy z najnowszych kolekcji, resztę zostawiłem na reklamy. W najbliższym czasie możecie spodziewać się castingu, loterii oraz konkursu. Stare konkursy i loterie zamykam, bo przez moją niekompetencję, wiele osób wysłało prace, a nawet nie ujrzały wyników. Wszystkie posty pozostawiam, nie ma sensu usuwać pracy wszystkich redaktorów. Jeśli ktoś chce pomóc przy reaktywacji bloga, proszę o kontakt na GG. 
Mój numer: 42481679
I jak zwykle:
Pozdrawiam, Dominik! :) 

wtorek, 30 września 2014

Zawieszam bloga

Niestety, po odejściu Magdy i Pauliny jestem zmuszony zawiesić bloga. Nie mam czasu na redagowanie, a tym bardziej na robienie stylizacji. Nawał obowiązków, dużo nauki. Czuję, że powoli będę odcinać się także od stardoll, poznałem tam wiele cudownych osób, ale ta gra nie "jara" mnie tak jak dawniej. 

Co dalej z blogiem? Być może gdy chęci wrócą blog powróci, na razie go zawieszam.

Pozdrawiam/Dominik.

niedziela, 13 lipca 2014

Nowy wygląd bloga

Jak widzicie wreszcie zmieniłem nagłówek. Obecny został wykonany dawno temu, ale postanowiłem, że ustawie go dopiero w okresie letnim. Także od dzisiaj możecie oglądać cudną pracę MissRihanny1902.

Pozdrawiam/Dominik.

niedziela, 18 maja 2014

500 obserwatorów

Sam nie wierzę w to co piszę, zakładając tego bloga nie myślałem, że kiedykolwiek osiągnie taki sukces. 500 obserwatorów to już jest coś, oznacza to, że nasz blog dobrze się reprezentuje.
Wyniki Mega Loterii na pewno będą w środę, teraz mam 3 dni wolnego, bo klasa jedzie na wycieczkę, także postaram się je ogłosić.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję, za wkład włożony w komentowanie i wchodzenie na bloga.
Statystyki wzrosły o 100%, dzięki jednej reklamie na ciekawszym stardollu. 
Jeszcze raz dziękuję.
EDIT: Zapomniałem podziękować osobom, bez których ten blog by nie istniał, a mowa tu o naszych wspaniałych redaktorach oraz komentatorach! :)

Wkrótce planuje wprowadzić nowe działy, a dzisiaj powinien pojawić się jeszcze casting.

(Wyniki na komentatora tygodnia o 20:00).

Pozdrawiam/Dominik.

sobota, 3 maja 2014

Nowy wygląd bloga

Tak jak większość z was zauważyła na blogu pojawił się nowy nagłówek oraz zmieniona została cała kolorystyka z zimowej na wiosenną. Na ten okres postanowiłem zamówić tylko napis i tło, a cały nagłówek dopiero na lato (zorganizuję konkurs).

Za cały design bloga, szablon i nagłówek dziękuję Sarnie (Kawa007), która w sumie ogarnęła to wszystko za mnie.

Pozdrawiam/Dominik.

sobota, 29 marca 2014

Parę informacji

Być może trochę was zirytuję, ale odwołuję te dwie loterie:

Powód? Szykuję naprawdę coś wielkiego i rzeczy z tych loterii w większości pójdą na te wielkie przedsięwzięcie. 
Jeszcze raz przepraszam, że odwołuję te loterię, ale zrobię taką, w której na pewno każdy coś wygra.

Pozdrawiam/Dominik.

sobota, 15 marca 2014

Info

Zaktualizowałem zakładkę "Załoga Bloga".
____

W niedzielę zostaną ogłoszone wyniki Komentatora Miesiąca.
____

Wkrótce ogłoszę wyniki Wielkiej Loterii
_____

Jutro powinien pojawić się casting na parę stanowisk.
____

Wkrótce odbędzie się konkurs na wiosenny nagłówek.

Jak na razie to tyle, jeśli będą jakieś nowości to będę aktualizował ten post.

Pozdrawiam/Dominik. 

czwartek, 23 stycznia 2014

Przeprosiny

Hej Wam. Padł mi komputer, przez jakiś czas nie będę pisać, przepraszam.

niedziela, 5 stycznia 2014

Dominik niedługo powróci

Hej, nadal męczę się ze starym internetem, ale jakoś udaje mi się pisać ten post. 
Na pewno zobaczycie mnie regularnie dodającego posty najwcześniej po 8 stycznia, raczej do tej pory nowy internet zostanie założony, a ja będę mógł robić wszystko po staremu. Cieszę się, że przy postach jest nadal po 8 komentarzy, bardzo dziękuję za takie zaangażowanie. Po powrocie na pewno wynagrodzę to wszystkim osobom, które komentują systematycznie.
+konkurs graficzny trwa dalej, jak wrócę ogłoszę ostateczny termin oddawania prac.


Do postu dorzucam gratisowo stylizację zrobioną dość dawno temu.
Bluza - Original Future,
Spodnie - nelly.com,
Torebka - darmówka,
Buty - darmówka.

Pozdrawiam/Dominik.

czwartek, 2 stycznia 2014

Pożegnanie

Niestety moja przygoda z tym blogiem dobiegła końca. Powodem tego jest, ze piszę na innych blogach modowych i nie chcę, żeby na 4 blogach pojawiała się ta sama stylizacja, a po za tym powoli będę miał coraz mniej czasu, bo jego większość przeznaczę na naukę, ponieważ nieco się opuściłem. Ogólnie to chciałbym bardzo podziękować Dominikowi, że dał mi szanse pisania na tym blogu i chciałbym podziękować innym redaktorom. Jeszcze raz bardzo dziękuję. 


- Pozdrawiam Maciek

niedziela, 29 grudnia 2013

Informacje.

Dominika nie będzie do końca roku, ma wrócić po 1. stycznia. 
Bardzo Was wszystkich przeprasza za swoją nieobecność.  
Będzie miał zmieniany Internet i w tej chwili nie ma możliwości wejścia na bloga czy na Stardoll.




Poza tym nadal możecie zgłaszać się do loterii. 
Tutaj możecie zgłaszać się do końca roku. Pozostałe linki w pasku bocznym bloga :)

wtorek, 17 grudnia 2013

Informacja

Wyniki komentatora tygodnia jutro o godz. 20.00.
Do tej godziny można komentować wszystkie posty poniżej. :) 

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Informacja

Wszystkie posty można komentować do godziny 20:00.
Potem nastąpi ogłoszenie komentatora tygodnia.

(w tym tygodniu nagrody: 70sd, symboliczne hb, le, wizerunek lalki w pasku bocznym, 
dwa wyróżnienia po 25sd).

poniedziałek, 2 grudnia 2013

Informacja

Wszystkie posty poniżej można komentować do godziny 20.00. Potem nastąpi ogłoszenie komentatora tygodnia, przypominam, iż nagrody to 140sd oraz torebka Le.

pozdrawiam/Dominik.

środa, 20 listopada 2013

Przeprosiny i krótka informacja

Przepraszam, tylko tyle mogę powiedzieć, za to, iż tak długo nie dodawałem postów.
Nie miałem w ogóle weny, a piątek, sobotę i niedzielę przeleżałem chory w łóżku.
Nie ogłosiłem wyników niczego, a powinienem.
Już nawet myślałem, nad zawieszeniem bloga, ale stwierdziłem, iż nie warto niszczyć to, co było robione długi czas.

Od dzisiaj wracam już do czynnego pisania i postaram się pogodzić blog z życiem codziennym.

Dzisiaj wieczorem pojawi się WIELKA LOTERIA z cennymi nagrodami, dlatego napiszcie do znajomych, żeby czekali w zaparte, oczywiście wy też. : )

A wyniki komentatora tygodnia pojawią się w niedzielę i otrzyma on 140sd oraz torebkę LE.

Pozdrawiam/Dominik.

niedziela, 3 listopada 2013

Informacja

Witajcie, w tym momencie jestem bezsilny. Z bloga odeszło już prawie połowa redaktorów, a na blogu aktywnie piszę tylko ja i Anita. W castingach zgłaszają się po dwie osoby, a na blogu pustka. Dlatego, jeśli ktoś jej chętny pisać na blogu, niech napisze do mnie w kg, w komentarzu tutaj lub gdziekolwiek.

Redaktorzy są poszukiwani w działach:

Redaktor dzienny x2,
Catwalk - koszmary czy zasłużone zwyciężczynie,
I must have,
Gucci, Prada i Versace, czyli światowe pokazy x2 (redaktorzy pisaliby na przemian),
Kącik makijażysty,
redaktor weekendowy x1.

Proszę was, zgłaszajcie się. Blog potrzebuje dużego ożywienia, bo niedługo znajdzie się w gronie blogów, które upadły.
Jeśli chcecie poczytać co musicie umieć na dane działy, zajrzyjcie do etykiety "castingi".

Pozdrawiam/Dominik.
+
osoby, które się zgłoszą dostaną mały upominek. :) 

środa, 23 października 2013

Udział w międzynarodowym konkursie

Dzisiaj wchodząc jak zwykle na stardoll, ujrzałem w kg nietypowy wpis:

"CONGRATULATIOONS YOUR DOLL HAS BEEN NOMINATED IN BRITTANY AWARDS 2014 brittanystardoll.com"

Z ciekawości wszedłem na tą stronę. Konkurs jest po hiszpańsku, ale od razu kliknąłem na etykietkę "VOTA" Przejrzałem wszystkie kategorie, aż doszedłem do "najlepszego bloga międzynarodowego". Przejrzałem wszystkie, i co się okazuję? Że wśród nich jest nasz blog "Spectrum of stardoll". Zdziwiłem się, ale w końcu zasługujemy. Dlatego, proszę was, abyście oddawali głosy. Bo zależy mi na zajęciu, któregoś tam miejsca.

Jeśli chcecie oddać głos kliknijcie TU, a następnie kliknijcie 2 razy strzałkę w prawo. Tam powinna pojawić się ankieta pod tytułem " MEJOR BLOG INTERNACIONAL" W całej konkurencji są, aż cztery polskie blogi, w tym nasz oraz dwa spoza Polski.

Proszę o głosy. :)

Pozdrawiam/Dominik.

wtorek, 20 sierpnia 2013

400 obserwatorów!!!

Już dzisiaj blog osiągnął magiczną liczbę 400 obserwatorów!!!
Jestem bardzo ucieszony, z aż takiej dużej liczby!!!


We wrześniu będzie wielka niespodzianka. :))

środa, 14 sierpnia 2013

Małe zmiany

Postanowiłem, że:

-na blogu będzie funkcjonował tylko komentator miesiąca. Takowy komentator otrzyma, aż 100sd+prezent niespodziankę, jego dollka będzie widnieć w pasku bocznym i trafi na złotą listę.
Kolejne dwie osoby dostaną wyróżnienia po 20sd+trafią na złotą listę.

Mam nadzieję, że to was zachęci. :))

Pozdrawiam/Dominik.

Obserwatorzy

Etykiety