Pokazywanie postów oznaczonych etykietą loteria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą loteria. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 5 stycznia 2015

Loteria

*numery 31 i 35 to Antidote*

Aby wziąć udział w loterii, należy:
-obserwować bloga,
-napisać w komentarzu wyłącznie co się ma,
-jeśli masz konto Google+ dodać screen, udowadniający obserwacje bloga, to samo w przypadku zamkniętego profilu na blogerze.

Loteria trwa do 20.01.2015r.

Powodzenia/Dominik. 

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Loteria

Symboliczna loteria z paroma ubraniami i stardollarami.

Warunki wzięcia udziału:
-musisz być obserwatorem bloga,
-napisać komentarz wraz ze swoim nickiem,
-jeśli masz konto Google+, pokazać dowód, że jest się obserwatorem.

Nagrody:
(spódniczka z YSL, jest dosyć starym tribute)

oraz
2x50sd,
2x25sd.

Zapraszam do zgłaszania się!
Loteria trwa do 23.12, wynik ogłoszę w Wigilię, jako prezent dla wielu z was! :)

niedziela, 7 września 2014

Loteria

Niestety, ostatnio pozbyłem się większej ilości ciuchów, a więc loteria tylko ze stardollarami. 

Do wygrania:
1x100sd,
2x25sd.

Tylko dla obserwatorów.

Loteria trwa do 12.09.2014



czwartek, 15 maja 2014

MEGA LOTERIA

PRZYPOMNIENIE 

Tak jak obiecywałem w poprzednim poście przygotowałem dla was Mega Loterię, w której do wygrania jest, aż 106 nagród!

Oto one:
oraz
1x200sd,
2x50sd,
2x200sm.



Warunki wzięcia udziału:
Obserwowanie bloga,
Napisanie co się ma (ewentualnie co się chce.)

Loteria trwa do czasu, aż osiągniemy liczbę 500 obserwatorów.
Gdy osiągniemy tą liczbę po max. dwóch dniach zostaną ogłoszone wyniki.

Tylko dla obserwatorów!

Pozdrawiam/Dominik.


czwartek, 3 kwietnia 2014

Loteria specjalna

Dzisiaj postanowiłem założyć nowego tumblra, poświęconego mojej idolce Gadze. :)
I potrzebuję waszej pomocy w postaci "follow'ów"
Mój tumblr:
I dlatego organizuję tą loterię.

Do wygrania:
1x20sd,
2x10sd.

Warunki wzięcia udziału:
Obserwowanie bloga,
obserwowanie mojego tumblra,
podanie nazwy swojego tumblra w zgłoszeniu,
napisanie swojego nicku na stardoll w zgłoszeniu.

Pozdrawiam/Dominik.

Loteria trwa do 20.04.14

niedziela, 9 marca 2014

Wnętrzomania #10

Dzisiejsze wnętrze raczej w wiosennym klimacie - jasne, przestronne i świeże. Duża dawka bieli i drewna. Kanapa z Fashion jest zachwycająca, jednak trudna do wykorzystania ze względu na swoje rozmiary.



Jako, że nie mam czasu na rozpisywanie zorganizuję taką mini loterię.
Oto nagrody:
Warunki:
*Obserwować bloga
*Zgłosić się pod tym postem

Wyniki w następnym poście, jakoś w przyszłym tygodniu.

czwartek, 27 lutego 2014

Weno-killer + wyniki


Cześć Wam!
Przychodzę do Was dzisiaj z naprawdę zwyczajną i prostą stylizacją.. Co mnie wcale nie cieszy. Z ostatniej byłam cholernie zadowolona, a z tej już niekoniecznie. Ale chyba nie jest aż tak tragicznie? Pomyślałam, że ma to być stylizacja typowa na spacer po mieście, zakupy z koleżankami, czyli "na luzie"."Napaliłam" się na te spodnie z Strike a Pose, akurat jestem SS, więc pod wpływem impulsu je kupiłam. Wyczyściło mój portfel, niedługo będzie tam echo! Postaram się zmotywować i dodawać coś lepszego.
Patrzcie na mnie- Lekko odchylona ręka doll! Wyczyn, zabawa paintem, mhm.
Wczoraj przez godzinę przenosiłam (i układałam!) ciuchy, buty i dodatki do innych pokojów, ponieważ robię 'remont" głównego pokoju i "zabudowałam" garderobę. Spędziłam przy tym 2,5 godziny, jednak jeszcze nie skończyłam, ponieważ tymczasowo zabrakło mi funduszy (kto by pomyślał, że zabrakło mi sm!).









Kapelusz- Fallen Angel
Kołnierzyk- Bonjour Bizou, HB
Szelki- Stardoll Academy, darmówka
Top- Evil Panda
Pasek- It Girls
Spodnie(+buty,płaszcz)- Strike a Pose



Buty z Mini Loterii wygrywa... -SWEET-GIRL-22 ! Zgłoś się do mnie dzisiaj, do godziny 22 :)

środa, 26 lutego 2014

MINI LOTERIA

Witajcie! 

Zasady loterii: 
-bycie obserwatorem bloga;
-posiadanie 3sd na ewentualny odbiór nagrody;
-podanie swojego nicku;



PS Do loterii musi zgłosić się minimalnie 10 osób.

sobota, 22 lutego 2014

Wyniki loterii


Hej, kochani! 
Przedstawiam Wam wyniki loterii: 
 
Nagrodę nr 1 wygrywa: tiaraaiwlys
Nagrodę nr 2 wygrywa: the_gusty
Nagrodę nr 3 wygrywa: patrycja_2000
Nagrodę nr 4 wygrywa: BlackLilou
Nagrodę nr 5 wygrywa: natala2476 
Nagrodę nr 6 wygrywa: czekoladka333
Nagrodę nr 7 wygrywa: MissParis125
Nagrodę nr 8 wygrywa: adusiaczek3
Nagrodę nr 9 wygrywa: Diana.Miss2
Nagrodę nr 10 wygrywa: Lawliet. 

Po nagrody zgłaszajcie się do mnie- palinkaa1997. 
Macie czas do poniedziałku, do godziny 13, inaczej nagrody przepadają.

środa, 19 lutego 2014

LOTERIA

Witajcie!

W związku z tym, że jest Was dużo, ale tylko cząstka Was nas czyta, postanowiłam Was zachęcić, dzięki czemu możecie wziąć udział w małej loterii. Nagrody nie są aż tak cenne (ponieważ nie stać mnie na kupno drogich ciuchów, a nie zbieram perełek), jednak sądzę, że te powinny Wam się spodobać. 

Zasady loterii: 

- w loterii mogą wziąć udział tylko osoby obserwujące bloga;

- zgłaszacie się pod tym postem;

- podajecie swój nick na stardoll;

- podajecie numer rzeczy, które posiadacie i ewentualnie te, które chcielibyście dostać;

- posiadacie 3sd/3sm na ewentualny zakup nagrody.


Wyniki loterii odbędą się, gdy zgłosi się co najmniej 10 osób.

EDIT:

ZGŁOSZENIA SKŁADAJCIE DO SOBOTY (22.02) DO GODZINY 16.00



Powodzenia!

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Loteria.

Mam dla Was małą loterię :)

Warunki udziału w loterii.
Obowiązkowe:
~obserwować tego bloga
 ~mieć 17poziom, 2sm/2sd na odebranie nagrody
 Nieobowiązkowe:
~zaobserwować tego bloga (zwiększa szansę na wygraną w loterii)

Loteria trwa do końca tego roku (31 grudzień). 
Wyniki 1 stycznia :)


 



środa, 4 grudnia 2013

Wielka Loteria

EDIT:
LOTERIA TRWA DO 15.12.13. 



Tak jak obiecywałem, WIELKA LOTERIA.
Nagrody:


1x200sd,
2x50sd,
2x25sd.

Warunki wzięcia udziału:
publiczne obserwowanie bloga,
napisanie w zgłoszeniu nicku oraz co się ma, co się chcę.

Loteria odbędzie się gdy będzie 50 zgłoszeń.

Pozdrawiam/Dominik.  


środa, 23 października 2013

Loteria

Loteria.

Warunki wzięcia udziału:
- obserwowanie bloga,
- napisanie swojego nicku w komentarzu.

Nagrody:
1x200sd,
2x50sd,
1x500sm,

oraz te rzeczy:
1. top - Nicholas Kirkwood, sukienka - ELLE, sukienka - Chanel Tribute I kolekcja.

Loteria trwa do 10.11.13 i odbędzie się tylko, gdy będzie minimum 50 zgłoszeń

czwartek, 15 sierpnia 2013

300 obserwatorów!

Nasz blog wreszcie posiada 300 obserwatorów!
 To dla mnie wielki sukces, z tej okazji organizuję mini loterię, do wygrania 3, ale dosyć cenne rzeczy. :))


Warunki wzięcia udziału w loterii:
-Obserwować bloga spectrum-of-stardoll.blogspot.com,
-Skomentować jeden post.

Loteria trwa do 19.08.

Pozdrawiam/Dominik.

sobota, 27 lipca 2013

500 post!

To dzisiaj nadszedł ten dzień!
Nasz blog liczy już sobie 500 postów.
To nie lada wyzwanie.

Z tej okazji mini loteria, do wygrania:
2x10sd
4x5sd.

Tylko dla obserwatorów.
Loteria trwa do 5.08.2013 r.

Pozdrawiam/Dominik.

niedziela, 12 maja 2013

piątek, 3 maja 2013

Loteria

 EDIT: ZMIENIAM WARUNKI, LOTERIA TRWA DO 14.04

Tak jak obiecywałem loteria :)

Warunki uczestnictwa:
-obserwować bloga spectrum-of-stardoll,


Nagrody:
1x100sd,
2x25sd
5x10sd

Loteria trwa do 14.05 do godziny 23:59

Pozdrawiam/Dominik



niedziela, 21 kwietnia 2013

Loteria

EDIT: LOTERIA TRWA DO 25.04 :)

PRZYPOMNIENIE


Nagrody:
 heheszki, do wygrania stringi z LE

Aby, wziąć udział w loterii musisz:
-obserwować bloga spectrum-of-stardoll,
-napisać co się ma i co się chce.

Loteria trwa do 25.04.
Musi być przynajmniej 40 zgłoszeń.

sobota, 6 kwietnia 2013

Loteria

 PRZYPOMNIENIE
___________________

1x300sm
4x50sm
1x50sd
2x10sd


TYLKO DLA OBSERWATORÓW

Loteria trwa do 10.04

wtorek, 2 kwietnia 2013

Szybka loteria

Pierwsza osoba, która skomentuje posta dostanie pierwszą blogową koszulkę.

 Tylko dla obserwatorów.

P.S.Wiem, że koszulka nie jest za specjalna. Nie jestem utalentowany w dziedzinie projektowania ciuszków na sd.

Obserwatorzy