Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przegląd Starplazy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Przegląd Starplazy. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 maja 2013

Przegląd starplazy

Na początku chciałabym was bardzo przeprosić, że tydzień temu nie pojawił się post. Niestety nie miałam dostępu do komputera.
W dzisiejszym przeglądzie zajmiemy się swetrami :)


Niektóre swetry są bardzo eleganckie jak np czarny. Swetry z It Girls, Archive oraz Decades sa idealne do casualowych setów. Moim faworytem jest sweter z Rio. Uważam, że powinien mieć go każdy.
 | Sweter - no name | Suknia - PPQ | Buty - Fallen Angel | Torebka - Miss Sixty | Kapelusz - Killah |     
| Okulary - Killah|
| Sweter - Orginal Future | Spódniczka - no name | Kurtka - Archive | Buty - Nelly.com |
|  Naszyjnik - Fallen Angel | Torebka - Dolce & Gabbana Tribute |


| Kurtka - Orginal Future | Sweter - It Girls | Pasek - Miss Sixty | Spodnie - Orginal Future | 
| Buty - Wotw | Torba - Nelly.com | 

| Kurtka - Nelly.com | Sweter - Archive | Spodnie - Rio | Torba - Hot Buys | 
| Buty - Darmówka | Naszyjnik - Fallen Angel | 

| Sweter - Decades | Bluzka - Archive | Blezer - PPQ | Spodnie - Miss Sixty |
| Torebka - Tingeling | Buty - Bonjour Bizou | 

Przepraszam, że jest tak mało opisów, ale nie mam weny :)
Podobają się wam stylizacje?

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Przegląd starplazy

Dziś w przeglądzie zajmiemy się jednym z najstarszych sklepów ♥It Girls♥
Starałam się wybrać rzeczy uniwersalne, które powinny znaleźć w każdej szafie :)
Zapraszam do przeczytania :)


1. Czarna prosta kopertówka. Idealna do eleganckich setów. Oczywiście wpasuje się też w stylizacje codzienne. Subtelnie pozostaje w tle, co pozwala być reszcie stylizacji na pierwszym planie. Jej cena nie jest wygórowana- to tylko 45sm.
2. Kolejną rzeczą jest śliczna, przezroczysta bluzeczka, którą  kupiłam od razu jak ją zobaczyłam. Nie jest ona jakoś bardzo uniwersalna, ale jeśli już coś z nią stworzymy, to nie będziemy żałować jej kupna. Jest bardzo delikatna i kobieca. Jej cena to 9sd.
3. Świetne buty. Beż to ostatni hit sezonu. Dzięki złotym ozdobieniom nie są wcale nudne.  Idzie z nimi zrobić naprawdę udane stylizację. Cena ich wynosi 7sd.
4. Nie mogło zabraknąć zwykłych, czarnych, niczym  nie wyróżniających się skarpetek. Lecz tu tkwi ich urok, gdyż ciężko na stardoll o proste skarpetki. Przydają się do bardziej luźnych stylizacji. Uważam, że każdy powinien je mieć, gdyż ich cena - 30sm - nie jest jakąś ogromną.
5. Kolejna beżowa rzecz w naszym zestawieniu. Bardzo śliczna kurteczka, urok jej dodaje kożuszek. Cena jej wynosi 13sd.
6. Następna w kolejce jest rzecz, która sama w sobie nie jest zachwycająca, ale stanowi świetne dopełnienie do reszty. Jest to biała bluzka z kołnierzykiem. Możemy ją stosować praktycznie do każdego rodzaju stylizacji. Nie zastanawiałabym się na jej kupnem, bo cena to tylko 50sm. 
7. Kolejna jest świetna czarna sukienka. Przyznaję, że nie mogłam się powstrzymać. Idealnie nadaje się do eleganckich stylizacji, ale nie tylko. Dzięki białemu kołnierzykowi nie jest nudna. Nie musimy również dodawać zbyt dużo dodatków. Dla mnie jest absolutnym Must Have tego sklepu. Cena to 13sd. 
8. Ostatnią rzeczą, którą zadecydowałam się dodać jest brązowa spódniczka. Świetnie pasuje z ciemnymi rzeczami. Nie jest nudna dzięki białemu kawałkowi wychodzącemu spod spodu. Cena jej to 50sm.

Inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w ♥It Girls♥ :



Co sądzicie o artykule?

sobota, 13 kwietnia 2013

Przegląd Starplazy

Hej! Nie miałam żadnego pomysłu na dzisiejszy Przegląd Starplazy, a w końcu postanowiłam, że zabierzemy się za Basics. :) Chyba, każdy wie, że wszystkie ciuszki w tym sklepie są warte uwagi, jednakże pokażę wam, jak fajnie ich użyć. No to zaczynamy! :)


1. Basic Cobalt Frilled Shirt - 47sm
2. Basic Black High Waist Short - 38sm
3. Basic White Frilled Shirt - 47sm
4. Basic Black Skinny Jeans - 40sm
5. Basic Sand Tote - 22sm
6. Basics Black Fitted Dress - 50sm
7. Basic Sand Tights - 38sm
8. Basics Cobalt Tank Top - 37sm
9. Basic White Long Skirt - 52sm


Stylizacja bardziej jesienna. Torebka ma identyczny kolor co płaszczyk, dzięki temu wspaniale ze sobą współgrają. Czarna spódniczka i biały kołnierzyk dodają elegancji.
 | Bluzka - Bonjour Bizou | Płaszczyk - Roberto Cavalli | Spódniczka - Darmówka |Torebka - Basics | 
 | Buty- Nelly.com |

Kolor niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów, dlatego stworzenie tej stylizacji przyszło mi bez żadnych problemów. Spódniczka jakby odwracała trochę uwagi od butów i bluzki.
| Bluzka - Basics | Spódniczka - Original Future | Buty - Rio | Torebka - Rio | 
| Pasek - Pretty n' Love | 

Na początku miałam mieszane uczucia do tej stylizacji. Jednakże przyglądając się jej zaczęła mi się podoba :D  Dodatkowo użyłam tutaj stanika z Basics.
| Bluzka - Pretty n' Love | Spodnie - Basics| Buty - Nelly.com | Torebka - Tingeling | 
| Stanik - Basics | 

W tej stylizacji użyłam ciekawych butów. Spodenki optycznie wydłużają nogi doll. 
| Bluzka - Tingeling | Pasek - Mortal Kiss | Spodenki - Basics | Torebka - Miss Sixty | 
| Buty - Eco Design For A Better World |


Delikatna i dziewczęca. Ta stylizacja pokazuje, że im mniej dodatków tym lepiej. Ogólnie złoto tworzy świetne zestawy z bielą.
| Bluzka - Basics | Spódnica - Basics | Torebka - MSW 12 | Naszyjnik - Voile | Buty - Liu Jo |




piątek, 5 kwietnia 2013

Przegląd starplazy

Cześć wszystkim! 
Jestem Patrycja, na stardoll patunia09c i od dziś będę prowadziła "Przegląd starplazy" :)

Dziś zajmiemy się męską częścią garderoby. Można znaleźć tam parę ciuszków wart uwagi. Zapraszam do przeczytania...


Od lewej: Fudge (50sm), Evil Panda (50sm), Fallen Angel (50sm), Evil Panda (30sm),
Fallen Angel (78sm), Mr. (57sm), Mr. (75sm), Mr. (45sm)

Pierwsza stylizacja jest z dużą ilością kolców i ćwieków - na kamizelce, torbie, butach oraz na koszuli, lecz tego tu nie widać.  Dwie nałożone koszule na siebie dają bardzo ładny efekt.
| Koszula - Nelly.com i Pet a Porter | Kamizelka - Fallen Angel | Spodnie - Bonjour Bizou |
| Torba - Nelly.com | Buty - Fallen Angel |
Stylizacja bardziej luźna, można nawet powiedzieć, że przypomina kloszarda :). Na początku chciałam jeszcze dodać spodnie z dziurami, lecz nie wyglądało to zbytnio ładnie. Myślę, że tak jest lepiej :)
|Sweter - Evil Panda | Bluzka - It Girls | Naszyjnik - Fallen Angel | Spodnie - Bonjour Bizou | 
| Torba - No Name | Buty - Fallen Angel | 


Ta stylizacja podoba mi się najbardziej. Jest bardzo dziewczęca i urocza. Nałożenie przezroczystej bluzki na naszego Punka dało nam fajny efekt.
|Bluzka - Wild Candy i Evil Panda | Kamizelka - Liu Jo | Spódniczka - Nelly.com | 
|Torebka - Miss Sixty | Buty - Nelly.com |
Ostatnia stylizacja jest pomieszaniem trochę luźnego stylu z domieszką elegancji. Myślę, że nawet ładnie to wygląda :)
| Bluzka - Bonjour Bizou | Sweter - No Name | Kurtka - Fudge |  Spodenki - Basics |
| Rajstopy - Darmówka | Zakolanówki - WOTW | Buty - Fallen Angel i Basics | 


Co sądzicie o tych rzeczach? Podobają się wam stylizacje? 







poniedziałek, 11 lutego 2013

Przegląd Starplazy-Kołnierzyki

Kołnierzyki były absolutnym Must Have 2012 roku, jednak ja uważam,że nie wyjdą z mody w tym sezonie. Póki co w starplazie można zaopatrzyć się w mnóstwo artykułów z kołnierzykami. Wybrałam kilka z nich:

Zrobiłam, tak jak zwykle trzy stylizacje z tymi ubraniami, pozostawiam je bez komentarza:
1) Narzutka-Tingeling
Bluzka-Tingeling
Szorty-LE
Opaska-Rio
Buty-Stylein
2)Opaska- ???
Bluzka-It Girls
Krzyże-Fallen Angel
Spódnica- Elle
Podkolanówki-WOTW
Buty-Fallen Angel
3) Okulary-Riviera
Kamizelka-Fallen Angel
Bluzka-It Girls
Sukienka-Evil Panda
Torebka-WOTW
Buty-Archive

Czy lubicie kołnierzyki, warte są uwagi waszym zdaniem?
Co myślicie o stylizacjach, podobają wam się?

poniedziałek, 4 lutego 2013

Przegląd Starplazy- Walentynki

Walentynki tuż tuż.... ale w co się ubrać? Najlepsze będą ubrania w odcieniach czerwieni i różu, lecz inne też się świetnie nadają. Jednak zawsze musi to być elegancki ubiór. Oto kilka rzeczy wybranych przeze mnie, w ten sposób jesteśmy umundurowani na walentynki od stóp do głów:


Stylizacje:
Cierpię na brak weny, więc stylizacje są trochę słabe :(

1) Słodko-kiczowato-nijako. Tylko tak mogę to określić
2) Zawsze chciałam zrobić stylizację w stylu retro, ale chyba mi nie wyszła
3) Moja ulubiona pozycja, klasyczna elegancja. To lubię.
Co myślicie o ubraniach i stylizacjach?
Będziecie na stardollu świętować walentynki?

wtorek, 29 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Rio

Dzisiaj przedstawię wam wybrane przeze mnie ubrania ze sklepu Rio,  po nowej dostawie można znaleźć w nim mnóstwo ciekawych ubrań, oto one:


Bluzki:

Czerwona bluzka jest świetna, pasuje do wielu stylizacji. Biała (albo kremowa) jest ładna, ale nie mogę nie mogę jej do niczego dopasować :( Nie wiem czemu dodałam ten fioletowy top.

Kurtki:

Błyszcząca narzutka jest  idealna na jakąś imprezową stylizację. Beżowa kurteczka jest jedną z moich ulubionych rzeczy, idealna na każdą okazję.

Swetry:

Sweter w stylu oversize strasznie mi się spodobał, jest fajny w połączeniu ze spodniami, jak i ze spódnicą.

Torebki:

Pudrowa torebeczka jest śliczna, doda każdej stylizacji trochę słodkości. Czerwona torba z łańchuchem jest moim ulubionym dodatkiem z Rio, dawno na Stardollu nie widziałam tak dobrze wykonanej torebki.



Stylizacje:
Kapelusz- Bisou
Kurtka- Rio
Bluzka1- Bisou
Bluzka2- Bisou
Bluzka3- Basics
Spodnie- Killah
Torba- Basics
Buty- Basics

Nie wiem czemu, ale ta stylizacja bardzo mi się spodobała, buty, kurtka i torebka są dopasowane kolorystycznie. Uwielbiam połączenie bluzki z kołnierzykiem z inną bluzką lub swetrem. Taki ubiór jest bardzo uniwersalny.

Sukienka- Rio
Pasek- Archive
Spódnica- Bisou
Buty- MM Fashion
Sukienkę w tej stylizacji wykorzystałam jako bluzkę. Spódnica z Bisou rewelacyjnie pasuje, poza tym jako nieliczna zakrywa cały dół sukienki :D Całość spięłam paskiem z Archive. Do tego dobrałam buty, które są dobrane kolorystycznie.
Bluzka- Bisou
Sweter- Rio
Kopertówka- Bisou
Szorty- Archive
Skarpetki- Killah
Tenisówki- Archive
Nie wiem po co dodałam tą stylizację.
Czy lubicie ubrania z Rio?
Co myślicie o stylizacjach?
P.S Macie coś z nowego Antidote? Uważam, że jest fantastyczne! Napiszcie co kupiliście w komentarzu.



wtorek, 22 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Beżowy

Dzisiaj chciałam opisać jeden z moich ulubionych kolorów- beżowy. Moim zdaniem beżowy kolor świetnie komponuje się z większością ubrań na Stardoll. Można go łączyć na różne sposoby, pokażę wam jakie.
Wybrałam kilka ubrań ze starplazy, które uważam za warte kupna. Moimi faworytami są beżowy kożuszek z It Girls za 13 SD, Oraz torebka z Decades (chyba to się tak pisze) za 43 SM


Zrobiłam trzy stylizacje. Myślę, że są odpowiednie na każdą okazję. Moją ulubioną jest stylizacja nr.2 Pierwsza stylizacja głównie składa się ze sweterka, spodni i szelek, Trzecia jest trochę dziwna, ale coś mi się w niej podoba. Myślę, że wam stylizacje też się spodobają :)
Która ze stylizacji najbardziej wam się podoba?
Lubicie kolor beżowy? 
P.S. Jeśli jakieś ubranie nie jest w kolorze beżowym, lub podobnym do beżowego napiszcie o tym w komentarzu, jestem daltonistką, więc mogę nie rozróżnić wszystkich kolorów.

środa, 16 stycznia 2013

Przegląd Starplazy- Black&White

Dziś przedstawię wam pierwszy post z cyklu "Przegląd Starplazy".Na pierwszy ogień idą ubrania w dwóch kolorach: białym i czarnym. Przejrzałam całą Starplazę, myślę, że ubrania, które znalazłam są uniwersalne, pasują do wielu stylizacji. Oto one:
                                             Kurtki:
RIO, 10 SD                                  FALLEN ANGEL, 100 SM              IT GIRLS, 60 SM
                                                             


                                                     Spódnice, Sukienki, Spodnie:
BASICS, 52 SM               BASICS, 38 SM                NELLY, 27 SD            KILLAH, 13 SD



                                                               Akcesoria:

NELLY, 10 SD  WINDOWS ON THE WORLD, 43 SM  BONJOUR BISOU, 4 SD  BASICS, 22 SM  IT GIRLS, 78 SM  IT GIRLS, 10 SM  NELLY, 8 SD  BONJOUR BISOU, 5 SD


Z tymi uniwersalnymi ubraniami można zrobić mnóstwo ciekawych stylizacji, zaprezentuję wam kilka z nich:
 Kapelusz-Evil Panda Body-Voile Narzutka-It Girls Spodenki-Basics Krzyżyk- Fallen Angel Buty- It Girls
Tą stylizację stworzyłam z myślą o NSS. Połączenie czarnego z białym jest nieśmiertelne, krzyżyk dodaje statycznej stylizacji "pazura". Strój idealny na każdą okazję.
Kurtka- LE Sukienka- Nelly Bluzka- Bonjour Bisou Buty- Archive
 Kocham tą sukienkę maxi z Nelly, w połączeniu z bluzką z kołnierzykiem tworzy dobrany komplet. Tenisówki, także białe pasują do baseballówki, która dopełnia całość. Taki styl można nazwać mianem "Luźnej Elegancji"
Kamizelka- Fallen Angel Sukienka- Stardoll Academy Bluzka- Bisou Buty- Nelly
Stylizacja jest zachowana w rockowym klimacie. Jest prosta, jednak ma swój urok. Wyjątkowo przypadła mi do gustu.
Czy lubisz połączenie czerni z bielą?
Co myślisz o stylizacjach?


czwartek, 27 grudnia 2012

Przegląd Starplazy-Original Future

W dzisiejszym "Przeglądzie Starplazy" Wezmę pod lupę sklep "Original Future" wcześniej Fudge. W tym sklepie można znaleźć kilka perełek ale jest to bardzo trudne zadanie ponieważ w tym sklepie górują kolory neonowe i różne futerka. Zaczynamy


 W stylizacji użyłem świetnych neonowych spodni. Nie wiem czemu ale wszedłem do sklepu nelly.com i to z niego wybrałem resztę ciuchów :) Nie wiem jak wam ale mi się podoba :)

W tej stylizacji użyłem białej spódniczki z Original Future :) Ta spódniczka jest niesamowita. Biała i z zajebistym nadrukiem.
Użyłem również epickiego niebieskiego cardiganu. Do tego jakaś biała bluzeczka z pomarańczowymi paskami i złote szpile :)

I jak się podoba ? :)

_________________________________
Osoby, które skomentują ten post walczą o:
Białą torebkę z Dolce&Gabbana :)

Obserwatorzy

Etykiety

I Must Have (44) MajkaStar1999 (40) Maniakpupili (57) MyMelisaWhite (112) Przegląd Starplazy (10) Sandi1200 (15) _karolcia01_ (11) artykuł (16) informacja (33) inne (22) kasia5400 (606) kawa007 (11) komentator tygodnia (23) konkurs (34) koralina2346 (26) kącik makijażysty (33) littels10 (43) loteria (31) mini loteria (10) mk (38) palinkaa1997 (91) starplaza (6) stylizacja (815) synopsa (19) truskawka1616 (26) wnętrzomania (16) wyniki (68) zeszyteres (95)