Pokazywanie postów oznaczonych etykietą synopsa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą synopsa. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 5 czerwca 2014

wnętrzomania #17.

Jak obiecałam dzisiaj pokażę wam moje całe Villa Beach. Jeśli chcecie się dokładnie przyjrzeć radę kliknąć na obrazek :)







środa, 28 maja 2014

wnętrzomania #16.

Villa Beach skończona! Uważam, że jest to świetny moduł do pracy, ładny i przyjemny do dekoracji. Za tydzień postaram się to ładnie posklejać i pokazać wam całość, a dzisiaj pokażę wam ostatni fragment tego apartamentu. Jak poprzednie aranżacje zachowany jest w kolorze białym  połączonym z drewniano beżowym. Niebieskie i zielone dodatki ładnie przełamują obraz i dodają trochę koloru zapobiegając monotonii. Początkowo chciałam stworzyć tam sypialnie, jednak pod wpływem weny postawiłam na taki mały misz masz i połączyłam kuchnię, jadalnię i salon w jedno. Jak mi to wyszło zostawiam do oceny wam.
Enjoy!


wtorek, 20 maja 2014

wnętrzomania #15

Pomału jestem na finiszu by skończyć jedno piętro mojego Beach Villa. Wcześniej pokazywałam wam jego dwa fragmenty - łazienkę i holl ze schodami. Dzisiaj chciałam wam przedstawić kolejny fragment, a dokładniej 'wejście' do apartamentu. Początkowo miało ono być otwarte, jednak kiedy zauważyłam te drzwi z tym słodkim psiakiem wiedziałam, że muszę ich żyć :)
Nie jest to złożona aranżacja, gdyż czasami uważam, że mniej znaczy lepiej. I tak jest w tym przypadku.
Enjoy!



środa, 14 maja 2014

wnętrzomania #14

Witam po dość długiej przerwie! Mam nadzieję, że się za mną stęskniliście :) Przepraszam za moją nieobecność, ale miałam (i nadal mam) matury. Jednak postanowiłam wam na szybko coś przygotować.
A mianowicie, jak można wykorzystać tą oto roślinkę na różne sposoby:



 Moje propozycje: 

Na pierwszym obrazku roślinka została wykorzystana jako ozdoba żyrandola, na drugim jako obrazek w ramce. Piszcie co myślicie, miłego wieczora! 

 

niedziela, 20 kwietnia 2014

Wesołego Alleluja!

Kochani! 
W imieniu całej załogi, chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, abyście byli zdrowi, szczęśliwi, zawsze uśmiechnięci. Aby te święta były niezapomniane :)
Smacznego jajka oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa! 



sobota, 15 marca 2014

Wnętrzomania #11

Postanowiłam pokazać wam całość wnętrza, które dodałam tydzień temu. Jest to jadalnia połączona z salonem, wszystko w delikatnych kolorach. Całość przełamałam szarymi kamieniami, żeby nie było za słodko. Mam nadzieję, że wam się podoba :)

(kliknij aby powiększyć)


W y n i k i    m i n i   l o t e r i i :
1. - BlackLilou
2. - CarmelElectra 

Zgłoście się na moje konto po nagrody. Macie na to 48h. 

niedziela, 9 marca 2014

Wnętrzomania #10

Dzisiejsze wnętrze raczej w wiosennym klimacie - jasne, przestronne i świeże. Duża dawka bieli i drewna. Kanapa z Fashion jest zachwycająca, jednak trudna do wykorzystania ze względu na swoje rozmiary.



Jako, że nie mam czasu na rozpisywanie zorganizuję taką mini loterię.
Oto nagrody:
Warunki:
*Obserwować bloga
*Zgłosić się pod tym postem

Wyniki w następnym poście, jakoś w przyszłym tygodniu.

środa, 26 lutego 2014

Wnętrzomania #9

Witam. Dawno się nie odzywałam, za co was bardzo przepraszam. Dzisiaj pokażę wam kawałek mojego nowego pokoju. Jest nieco kolorowy, jednak myślę, że przypadnie wam do gustu. Bardzo ucieszyła mnie nowa dostawa do Golden Sands, więc postanowiłam to wykorzystać. Od razu zachwyciła mnie huśtawka, tak więc ona była bazą tworzenia tej aranżacji. Do tego kilka dodatków i drabina, z którą miałam problem, gdyż kupiłam ją po wejściu dostawy Pop Shop ale nigdzie mi nie pasowała. Jednak jak widać w naturze nic nie ginie i w końcu się przydała.



sobota, 15 lutego 2014

Wnętrzomania #8

Witajcie! Na początek chciałabym wam zaproponować nowy dział pt. 'change your apartment', czyli metamorfozy apartamentu. Pisałam o tym właścicielowi bloga, jednak nie dał mi odpowiedzi. Wprowadzam to jednak, bo łatwiej mi będzie dodawać wszystko systematycznie. Dział będzie pojawiał się co tydzień z metamorfozą jednej osoby. Chętnych proszę o wpisanie się pod tym postem i podanie pokoju, który mam zmienić/poprawić.

A teraz wnętrze wykonane na konkurs na CS. Jest to jeden z moich dawnych pokojów poddany lekkim przekształceniom, gdyż wymagane było przygotowanie sypialni.


czwartek, 23 stycznia 2014

Wnętrzomania #7

Witajcie ! Dziś pokażę wam moją pracę konkursową na CS, gdzie trzeba było urządzić przedpokój.
Dokucza mi brak weny i ograniczona ilość czasu, którą teraz spędzam na stardoll, więc nie jestem zadowolona do końca z pracy. Niedługo mam ferie, także powinnam się poprawić :)
A teraz wnętrze! Jak na przedpokój przystało jest w nim szafa oraz wieszaki. Białe ściany przełamałam różowo-fioletowo-czerwonymi dodatkami. Oczywiście trochę zieleni nie zaszkodziło.


środa, 15 stycznia 2014

Wnętrzomania #6

Witajcie ponownie! Przepraszam za brak artykułu w poprzednim tygodniu, ale mam dużo roboty, a wnętrze wymaga trochę czasu. W tym tygodni pokarzę wam kuchnię. Aranżacja w moich ulubionych kolorach (za tydzień postaram pokazać się coś innego, kiedy natłok moich spraw zmaleje ;)
Tak więc, kuchnia skromna, lecz moim zdaniem ma 'to coś'. Za oknem widnieje krajobraz z gotowego już wnętrza urozmaicony drzewkiem oraz białym gołąbkiem (tak myślę). Całość przełamana niebieskimi dodatkami oraz drewnianymi elementami wnętrza. Trochę roślinności nadaje wiosennego klimatu, co nie pasuje do tego obecnego za oknem. 


czwartek, 2 stycznia 2014

Wnętrzomania #5

Witajcie kochani ! Na wstępie bardzo przepraszam was, że post nie został dodany wczoraj. Byłam tak wykończona, że nie miałam siły czegokolwiek napisać. 
A teraz przejdźmy do tematu. Tak jak obiecałam tydzień temu, pokażę wam co warto kupić z najnowszej dostawy Popshopu (no teraz już nie takiej najnowszej ;).
Według mnie, prawie wszystko jest wspaniałe, admini mają za nią u mnie wielki plus. Lecz by kupić wszystko, trzeba by było się nieźle wykosztować, więc przedstawiam wam te najbardziej zachwycające przedmioty :

Postawiłam raczej na meble ponieważ są w stonowanych kolorach i można ich użyć prawie w każdej aranżacji. Pojawił się również kominek, który jak widziałam stardollowicze chętnie wykorzystują. Ja również postanowiłam go zawrzeć w moim wnętrzu, które przedstawiam wam na dole :)
Oczywiście, jak zdążyliście się przyzwyczaić - wnętrze w bieli i szarości przełamane niebieskimi i drewnianymi dodatkami.












wtorek, 31 grudnia 2013

2014

Udało mi się złapać jakiś lepszy sygnał i wreszcie dodawanie postu mi się naładowało, a więc życzę wam wszystkim w nowym roku dużo zdrowia (bo chyba to jest najważniejsze), pomyślności i sukcesów w świecie stardollowym jak i zarówno w realnym. 

A blogowi życzę, żeby należał do czołówki i dobił wreszcie do 500 obserwatorów.

Wracam po 2. stycznia z większym zapałem, portmonetką i weną.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,
~~Dominik~~. 

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Świętego w kominie,
prezentów po szyje,
zielonej choinki,
prezentów trzy skrzynki,
zimnego szampana i  sylwka do rana. 
Życzy cała załoga bloga.

+Mini Loteria
Do wygrania:
2x20sd,
2x10sd.

Loteria trwa do 30.12. 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt - Dominik. 

środa, 18 grudnia 2013

Wnętrzomania #3 + mini loteria.

Witam was ponownie ! Dziś trzecia odsłona wnętrzomanii. Postanowiłam wam pokazać jak można urządzić pokój główny. Jako, że nie można ustawić tam żadnego wnętrza, trzeba wykazać się pomysłowością i samemu zbudować własne. Ja postawiłam na szarość. Szczerze mówiąc uwielbiam wnętrza w tym kolorze (no i białym ;). Bardzo ważnym elementem, jest zrobienie pewnego rodzaju perspektywy , by nic nie działo się na jednej płaszczyźnie, jakieś wnęki, inne pokoje bardzo dobrze się sprawdzają (w moim wypadku jest to hol i sypialnia). Polecam również skonstruować okno bądź taras, można powiedzieć, że rozświetla to aranżację. Pamiętajcie również, by nie szaleć z kolorami. Nie wygląda to atrakcyjnie, kiedy robi się wnętrze we wszystkich kolorach tęczy, wtedy wychodzi tylko wielki misz-masz i nie ma na czym skupić oka. Postawcie na 3-4 kolory oraz ich odcienie. Dodatki również grają dużą rolę, jednak z nimi też nie warto przesadzać, by nie pojawił się wcześniej wspomniany bałagan. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, zachęcam do zadawania ich pod tym postem, bądź w mojej księdze gości ;)


(kliknij aby powiększyć)


A teraz loteria !

w a r u n k i :
*być obserwatorem bloga
*zgłosić się pod postem


Wyniki pojawią się w następnym poście za tydzień.
(25.12.13)

środa, 11 grudnia 2013

Wnętrzomania #2

Witajcie kochani ! 
Dzisiaj pokażę wam moje dzieło, które stworzyłam z myślą o tych, którzy nie zamierzają kupować SS. 
Wszystko jest stworzone z rzeczy kupionych za starmonety. Admini nie dają nam zbyt wielu dobrych wnętrz za sm, więc myślę, że te z którego ja korzystałam jest najlepsze.Asortyment starplazy też jest ubogi, jeśli chce się stworzyć coś tylko za sm, więc trudno mi było wykombinować coś sensownego i przyjemnego dla oka. Wyszło tak jak niżej. Jak dla mnie, jest w miarę dobrze. Oczywiście trzeba trochę wydać tych stardollowych 'groszówek', jednak myślę, że się opłaca.
 Zostawię ten pokój w moim apartamencie >klik< przez jakiś czas, byście - jeśli chcecie, mogli sprawdzić (i korzystając z nowej funkcji na stardoll ewentualnie kupić) to co wam się spodoba ;)






środa, 4 grudnia 2013

Wnętrzomania #1

Witam ! Mam na imię Ela (na stardoll - synopsa), i od dziś będę prowadziła dział Wnętrzomani. Nie przedłużając, przejdźmy do tematu. Jako, że zasugerowano mi, bym dodała jakiś poradnik, postanowiłam tak zrobić. Jeszcze nie wiem, jak będzie to wyglądało w przyszłości, jednak na dzień dzisiejszy prezentuje się to tak jak niżej.
Enjoy !




Zaczęłam od ogarnięcia wnętrza. Jako, że czasami nie podobają mi się te proponowane przez administratorów, często próbuję je zmienić. Na dole macie prosty przykład, który każdy może wykonać. Polega to na odwzorowaniu konturów ścian płytkami ze stardesign i dodaniu cieniowania ścinami z Basic Decor. Ja użyłam bieli i beżu, jednak mogą to być dowolne kolory, które wam się podobają i dobrze się komponują. Dobrym elementem jest też dodanie okna, gdyż nadaje wnętrzu wrażenie, że coś się dzieje.



Gdy już mamy wnętrze, które nam odpowiada, trzeba je udekorować. To jest coś, co niekoniecznie wszystkim wychodzi.
Na początku określamy jakiego typu wnętrze chcemy zrobić. Czy to ma być sypialnia, kuchnia, ogród, a może łazienka ? W tym przypadku padło na salon. Jako, że nie ma salonu bez kanapy czy stołu, tak więc od tego zaczęłam. Postawiłam na czarny stolik i białą kanapę. Dalej, próbując zapełnić puste kąty w naszej aranżacji skonstruowałam prostą szafeczkę DIY, dodałam schody i dywan. Przyozdobiłam wszystko dodatkami koloru mebli i jakimiś mocnymi akcentami, jak pomarańczowe czy brązowe poduszki, by nie było mdło. 



Mam nadzieję, że się podobało oraz zachęcam do komentowania, co o tym sądzicie.


Obserwatorzy