Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kącik makijażysty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kącik makijażysty. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 2 września 2014

Żółć+zieleń=duet doskonały ♥

Witajcie! Jak pierwszy dzień w szkole? U mnie masakra już muszę napisać referat w ciągu 2 dni. Do tego zadanie z geografii i matematyki,po prostu cudownie... Codziennie lekcje od 8.00 do 16-17.Dobra nie będę was zanudzać moimi lekcjami ,dlatego przejdźmy do makijażu. Tak jak w  tytule posta dzisiejszy makijaż będzie w kolorach zielonym i żółtym oraz delikatnie czerwonym. Zapraszam do oglądania.
1.Na początku 3/4 oka malujemy żółtym cieniem.
2.Następnie nakładamy zielony cień ,lecz zostawiamy trochę miejsca tuż za nim. Nakładamy trochę żółtego cienia na zielony w celu poprawienia przejść między kolorami.
3.Teraz za zielonym cieniem nakładamy cień czerwony i porywamy go jedną warstwą zielonego cienia co dało nam ciekawy efekt.
4.Na dolną powiekę nakładamy zielony cień.
5.Wykonujemy to samo co w kroku nr 3 tylko,że na dolnej powiece.
6.Na koniec nakładamy biały cień pod łukiem brwiowym oraz tuszujemy rzęsy pogrubiającym tuszem(na rzęsach na dole nakładamy go przy samym początku).
7.Na usta nakładamy brzoskwiniowy błyszczyk.
Tak prezentuje się gotowy make-up:
Podoba wam się?/Sandi1200

wtorek, 19 sierpnia 2014

Błękitna lawenda.

Cześć kochani.W poprzednim poście pokazałam wam nową oprawę graficzną,lecz niezbyt przypadła wam do gustu.W takim razie posty będą się pojawiały w poprzedniej oprawie.Dzisiaj makijaż w kolorze błękitnym z odrobiną lawendy.Nie przedłużając zapraszam do oglądania.
1.Na początku malujemy cieniem 3/4 górnej powieki.
2.Następnie w wewnętrznym kąciku malujemy cieniem w kolorze jasnego błękitu.
3.Teraz nakładamy w wewnętrzny kącik oraz po łukiem brwiowym biały cień(Wiem że oczy dla superstar posiadają już rozświetlenie,ale chciałam aby było wyraźniejsze).
4.Malujemy kreski od połowy oka do zewnętrznej części eyelinerem w kolorze cienia ,którego użyliśmy na początku.
5.Następnie podkreślamy dół oka konturówką w kolorze fioletu.

6.Malujemy wewnętrzną część oka na dole konturówką w kolorze białym,aby rozjaśnić trochę nasycony fiolet.
7.Na koniec rzęsy tuszujemy czarnym,pogrubiającym tuszem.
Oto efekt końcowy:
Kosmetyki ,które użyłam do wykonania makijażu(w kolejności w jakiej zostały użyte):
Co sądzicie o makijażu?/Sandi1200


wtorek, 12 sierpnia 2014

Wielki powrót ♥

Witajcie! Postanowiłam dać Sobie jeszcze jedną szansę,lecz jeśli teraz nie wyrobię się z blogowaniem zakończę pisanie na blogu. Dzisiaj chciałabym wam pokazać makijaż w kolorach brzoskwiniowego różu z odrobiną fioletu. Postanowiłam też pokazać go w nowej oprawie graficznej. Jak wam się podoba wolicie poprzednią czy obecną oprawę ? :) Nie przedłużając oto makijaż :
1.Rozjaśniamy wewnętrzny kącik oka jasnym cieniem.
2.Następnie od wewnętrznego kącika do połowy oka nakładamy cień w kolorze brzoskwiniowego różu.
3.Zewnętrzną część oka malujemy fioletowym cieniem.
4.Całość pokrywamy jedną warstwą jasnego cienia ,aby kolory nie były zbyt nasycone. Na dolną powiekę nakładamy burgundowy cień,który również pokrywamy warstwą jasnego cienia.
5.Rzęsy malujemy pogrubiającym tuszem oraz używamy różowego eyelinera od wewnętrznego kącika do połowy oka.
6.Na koniec  delikatnie wycieniowałam brwi oraz nałożyłam błyszczyk z Transform.
Jak wam się podoba? :)/Sandi1200

wtorek, 20 maja 2014

Kącik Makijażysty

Nie wiem co się dzieję z Sandrą, dlatego postanowiłem dzisiaj zrobić makijaż.
Postanowiłem na kolory czerwone z domieszką czarnego.
Wyszedł makijaż z pazurem.
Zdaję sobie sprawę z tego, że jest sporo nierówności, za które pragnę bardzo przeprosić. 

Wykonanie:


Przybory:

Efekt końcowy:

I jak wam się podoba makijaż?

Pozdrawiam/Dominik.

czwartek, 17 kwietnia 2014

Kącik Makijażysty.

Cześć.Dzisiaj przychodzę do was z nieco ostrzejszym makijażem. Mam nadzieję ,że przypadnie wam do gustu.Zaczynamy :
Na początku malujemy oczy czarnym cieniem.
Następnie nakładamy dwie warstwy białego cienia do zaznaczonych linii.
Później nakładamy jedną warstwę białego cienia w wyznaczony przeze mnie obszar.
Miejsce gdzie nie nałożyliśmy białego cienia poprawiamy jedną warstwą czarnego.
Górną część oka podkreślamy czarnym eye-linerem. Natomiast dolną czarną konturówką.

Na rzęsy nakładamy czarny tusz. Policzki malujemy na brązowy odcień,a usta podkreślamy pomadką w kolorze krwistej czerwieni.
Tak prezentuje się gotowy make-up:
Podoba wam się? :)
PS.Chcielibyście loterię w której do wygrania byłyby like na asku i ciuchy ze StarDesignFashion?



wtorek, 25 marca 2014

Wiosna ach to ty ♥

Bardzo ,ale to z całego serducha was przepraszam. Nie dodawałam postów przez bardzo długi czas.Obiecuję ,że teraz będę dodawała je systematycznie. Mam ostatnio strasznie zawalone dni i nie mogłam znaleźć czasu na dodanie posta. Nauki bardzo dużo.Codziennie sprawdziany,kartkówki ostatnio mam coraz więcej jedynek i muszę to nadrabiać. Mam nadzieję ,że nie macie mi tego za złe. Powracam do was ze zdwojoną siłą!A teraz wiosenny makijaż nie mam weny ,ale mam nadzieję że chociaż coś mi się udało :)
Potrzebujemy:
Na początku wewnętrzne kąciki podkreślamy jasnożółtym cieniem.
Następnie dodajemy ciemniejszy ,ale nadal żółty cień i poprawiamy przejścia.
Następnym krokiem będzie pomalowanie dolnej powieki na samym końcu ciemnozielonym cieniem(4-5 warstw)
Teraz należy dolną powiekę zaznaczyć zielonym cieniem.
Na samym końcu wewnętrzne kąciki podkreślamy miętowym cieniem.
Ja podkreśliłam usta różowym błyszczykiem.
Tak prezentuje się gotowy make-up:
Podoba wam się?
Jaki makijaż chcieli byście zobaczyć w następnym kąciku?/Sandi1200



czwartek, 6 lutego 2014

Kącik makijażysty + wielkie przeprosiny ♥

Witajcie bardzo was przepraszam ,że mnie tak długo nie było,ale pokłóciłam się z rodzicami i dostałam karę na komputer. Od tej pory obiecuję systematycznie dodawać posty na bloga. Jeszcze raz przepraszam wszystkich czytelników oraz Dominika. Nie przedłużając przejdźmy do makijażu.
Na początku malujemy wewnętrzne kąciki różowym cieniem.
Następnie zewnętrzną część oka podkreślamy wiśniowym cieniem (♥).
Później na dolną powiekę nakładamy szaro-fioletowy cień .

Na koniec wewnętrzne kąciki podkreślamy białym cieniem ,aby rozświetlić oko. Następnie pudrujemy policzki. Ja usta zostawiłam w naturalnym kolorze. Tak prezentuje się gotowy makijaż :

Podoba wam się ? /Sandi1200

środa, 1 stycznia 2014

Kącik makijażysty+mini loteria

Witajcie.Jak zabawa Sylwestrowa?Jak Sylwestra spędziłam w domu z bratem,kuzynkami i przyjaciółką. Nie przedłużając oto kosmetyki potrzebne do dzisiejszego makijażu :
Na początku wewnętrzne kąciki malujemy ciemnym turkusowym cieniem.
Następnie na środku powieki używamy kobaltowego cienia.
Zewnętrzne kąciki podkreślamy fioletowym cieniem.
 Wewnętrzne kąciki delikatnie podkreślamy białą kredką.
Rzęsy malujemy czarną mascarą oraz dół oka zaznaczamy kobaltowym eyelinerem.

Na koniec policzki podkreślamy jasno brązowym pudrem.
Tak prezentuje się gotowy make-up :

 Mam dla was loterię nagrody nie są duże ale chciałam dodać dla was jakąś loterię (projekty są mojego wykonania).
Aby wziąść udział w koterii należy obserwować bloga ( nie potrzeba posiadać 2sm lub 2sd ,ponieważ wyślę to w prezencie)/Sandi1200

piątek, 27 grudnia 2013

Kącik makijażysty by Sandi1200

Bardzo przepraszam ,że post nie pojawił się we wtorek ,ale w poniedziałek wyjechałam na święta do rodziny i wróciłam wczoraj o 23. Ostatnio dowiedziałam się ,że skończył mi się okres próbny i dostałam się do załogi ! Bardzo się z tego powodu cieszę. Makijaż jest idealny na sylwestra ,ma żywe kolory i myślę ,że przypadnie wam do gustu.
Oto kosmetyki potrzebne do jego wykonania :
Na początku zewnętrzne kąciki podkreślamy różowym cieniem.
Następnie na resztę powieki nakładamy jasno niebieski cień.
Wewnętrzne kąciki oraz dolną powiekę podkreślamy turkusowym cieniem.

Rzęsy tuszujemy różową mascarą.
Na usta nakładamy różowy błyszczyk oraz podkreślamy policzki pudrem.
Tak prezentuje się gotowy makijaż :
Podoba wam się ?
Użyjecie go?/Sandi1200



Obserwatorzy

Etykiety

I Must Have (44) MajkaStar1999 (40) Maniakpupili (57) MyMelisaWhite (112) Przegląd Starplazy (10) Sandi1200 (15) _karolcia01_ (11) artykuł (16) informacja (33) inne (22) kasia5400 (606) kawa007 (11) komentator tygodnia (23) konkurs (34) koralina2346 (26) kącik makijażysty (33) littels10 (43) loteria (31) mini loteria (10) mk (38) palinkaa1997 (91) starplaza (6) stylizacja (815) synopsa (19) truskawka1616 (26) wnętrzomania (16) wyniki (68) zeszyteres (95)