Pokazywanie postów oznaczonych etykietą truskawka1616. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą truskawka1616. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 2 stycznia 2014

Pożegnanie

Niestety moja przygoda z tym blogiem dobiegła końca. Powodem tego jest, ze piszę na innych blogach modowych i nie chcę, żeby na 4 blogach pojawiała się ta sama stylizacja, a po za tym powoli będę miał coraz mniej czasu, bo jego większość przeznaczę na naukę, ponieważ nieco się opuściłem. Ogólnie to chciałbym bardzo podziękować Dominikowi, że dał mi szanse pisania na tym blogu i chciałbym podziękować innym redaktorom. Jeszcze raz bardzo dziękuję. 


- Pozdrawiam Maciek

wtorek, 31 grudnia 2013

2014

Udało mi się złapać jakiś lepszy sygnał i wreszcie dodawanie postu mi się naładowało, a więc życzę wam wszystkim w nowym roku dużo zdrowia (bo chyba to jest najważniejsze), pomyślności i sukcesów w świecie stardollowym jak i zarówno w realnym. 

A blogowi życzę, żeby należał do czołówki i dobił wreszcie do 500 obserwatorów.

Wracam po 2. stycznia z większym zapałem, portmonetką i weną.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,
~~Dominik~~. 

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Something Real

Sweter- Special Offert
Legginsy- Rio
Buty- Alice+ Olivia Tribute
Kołnierzyk- Special Offert
Bransoletka- Archive
Kapelusz-B.Biozu

Podoba Wam się stylizacja?

sobota, 28 grudnia 2013

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Świętego w kominie,
prezentów po szyje,
zielonej choinki,
prezentów trzy skrzynki,
zimnego szampana i  sylwka do rana. 
Życzy cała załoga bloga.

+Mini Loteria
Do wygrania:
2x20sd,
2x10sd.

Loteria trwa do 30.12. 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt - Dominik. 

piątek, 13 grudnia 2013

Czeeeść!


 Blazer- Callie's Pick's
Bluzka- Happyangi 'tribute'
Łańcuszek- YH
Pasek- Fallen Angel
Spodnie- Nietoprzez01 'tribute'
Buty- Fallen Angel

Podoba Wam się stylizacja?

sobota, 5 października 2013

Somebody Loves You...

 
Ramoneska- Nelly.com
Sukienka (płaszcz)-Wotw
Kapelusz- B.Biozu
Kolczyki- Le
Portmonetka- Le
Buty-M&M Fashion? 
 
Podoba Wam się stylizacja?

środa, 25 września 2013

Przepraszam, za nieobecność! Postaram się dawać częściej stylizacje.
Koszula- It Girls
Sweter- Archive
Spodnie- Royalty
Buty- Basic
Portmonetka- Special Offert
Podoba Wam się? Czkam na wasze opinie w komentarzach.

niedziela, 1 września 2013

Pożegnanie wakacji

Jak większość z was wie, dzisiaj jest już ostatni dzień wakacji, a więc w związku z tym, w dzisiejszym dniu będzie pełno mk, konkursów i innych rzeczy, w których będziecie mogli wygrać niemałe sumki.

Start już o 15:00.

środa, 14 sierpnia 2013

Red ♥

Witam!
Wczoraj zrobiłem tą stylizację, jakoś w 100% mi się nie podoba, ale postanowiłem ją zapisać. 
 
 
 
 
żakiet- Manson41 tribute
spódnica- basic
buty- nelly.com 
Podoba wam się?

środa, 7 sierpnia 2013

Moschino

Hej! Wczoraj zacząłem kolekcjonować MOSCHINO TRIBUTE, jeżeli coś posiadacie piszcie do mnie :D Stylizację, którą zrobiłem chciałem utrzymać w miętowo- białym kolorze, i jakoś wyszło. Podoba wam się?

Top (sukienka)- decades
Spódnica- DvF
Buty- Moschino tribute
Łańcuszek- dkny

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

W karuzeli

dziś do starplazy weszła nowa kolekcja prett'n love, osobiście podoba mi się tylko jedna bluzka. A stylizacja jest robiona dosyć długo bo co chwile miałem nowy pomysł i tak w kółko.  Podoba wam się?

Bluzka- Prett'n love
Spodenki- It girls
Buty- Nelly.com
 Okulary- Special offert
Torebka- Basic

czwartek, 18 lipca 2013

Tell Me How Are Ya...

Nie wiem co tu napisać... Więc od razu dam wam stylizację :)
Bluzka- Specual Offert 
Spodenki- Denim & Supply
Byty-Christian Louboutin trubute

Pasek- Pretty'n love

piątek, 28 czerwca 2013

Wakacjeeeeee!

Rany w końcu te upragnione dwa miesiące wolnego! Tak strasznie się cieszę *.* A teraz stylizacja: Ogólnie nie myślałem, że złoty, czerwony i niebieski będą ze sobą dobrze współgrały. I się pomyliłem, bo współgrają idealnie. 
 Podoba wam sie? 

Sukienka- Orginal Tuture
Żakiet- Fever
portmonetka- LE
pasek- miss sixty
buty- Fever

sobota, 22 czerwca 2013

Rozbitkowie

Heej:* Dziś zrobiłem błękitno-białą stylizację. I dodałem czerwoną szminkę dla kontrastu!
Podoba wam się?
 Sukienka- PPQ
Narzutka- LE
Kołnierzyk- It girls
Bransoletka- Special offert
Buty-? Tribute

środa, 19 czerwca 2013

Cieplutko

heeeeej :* Czy u was te tak cieplutko jak u mnie? *.* Siedzę teraz w domu i jem loda, ale fajniutko takie gorąco ♥.♥
Stylizacje, którą zrobiłem jest typowo letnia i zwiewna. Iii zrobiłem mojego pierwszego screena na innym tle niż biały i całkiem dobrze mi wyszło (chodzi mi o drugą doll). Sami zobaczcie ;)
 a tu jedna z moich ulubionych piosenek ;D


czwartek, 13 czerwca 2013

Biel i czerń

Hej, przepraszam że od pewnego czasu nic się nie pojawiało z mojej strony, ale to brak czasu, nauka itp. Dzisiejszą stylizację wykonałem, myśląc o koleżance bo była prawie tak samo ubrana w szkole xd Oczywiście nie miała tych okularów i szpilek, ale to ja dodałem dla podkreślenia kobiecości dolki. 


środa, 5 czerwca 2013

Klasyczne połączenie

Klasyczne połączenie tak nazwałem dzisiejszy post, dlaczego? Bo czerwień i czerń to już klasyk, w połączeniach.( <-- hahahahah jakie zdanie XD) A tak po za tym to dziś finał TOP MODEL- zostań modelką, więc moja stylizacja jest na "czerwony dywan" z tej okazji.  A wy za kim jesteście w top model, kto powinien wygrać? Ja jestem za MARCELĄ i ZUZĄ!
Podoba wam się stylizacja? 
Przepraszam, że zdania się nie kleją i że post nie jest najlepszy. Ale to przez tą pogodę, jestem jakiś marny ;/

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Letnia stylizacja

Hej, dziś postanowiłem zrobić stylizację typowo letnią, chciałem żeby chociaż "dolka poczuła lato" hahahahha :D U mnie pogoda beznadzieja, pada i pada;/ a u Was jak pogoda?
Podoba wam się stylizacja?

sobota, 1 czerwca 2013

Nigdy nie zatęsknisz za czymś dopóki tego nie stracisz...

Hej, chciałbym was przerosić, bo ostatnio nic się nie pojawiało z mojej strony, jeszcze raz bardzo przepraszam. Dzisiejszą stylizacje, robiłem dość długo, bo chciałem zrobić coś innego niż jest na obrazku. Ale w pewnej chwili pomyślałem, żeby zrobić wieczorową stylizację. No i tak zrobiłem.
Podoba wam się?

Obserwatorzy

Etykiety