Pokazywanie postów oznaczonych etykietą I Must Have. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą I Must Have. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 18 maja 2014

I must have


Witajcie.
Dzisiejsze I must have będzie podobne do tego tydzień temu- nie będą to rzeczy, które ukazały się w najnowszej kolekcji, lecz taki jakby "mini przegląd Starplazy". Dlaczego? Pusty portfel chyba mówi sam za siebie... Mam nadzieję, że nie będziecie źli i mimo to, chętnie przeczytacie moje propozycje :)


1. Spodnie z łatami | 8sd | Bonojur Bizou | Jeansy, które w rzeczywistości uwielbiam i nie potrafię chodzić w innych spodniach. Na Stardoll zakładam je na swoją doll niezbyt często, wolę pobawić się innymi fakturami. Jednak gdy widzę te, myślę o lecie. Powinny być w naszej szafie, zwłaszcza, że ich cena jest przystępna!
2. Wiązany sweter | 50 sm | Mr. | Cudny, wiązany sweterek, którego użycia powoduje, że stylizacja staje się "rozluźniona". Ciekawy dodatek, poza tym 50 sm to nie majątek!
3. Półprzezroczyste szpilki | 5 sd | Riviera | Ciekawie ożywiają stylizacje. Żałuję, że nie ma na Stardoll takich w czarnym kolorze. W rzeczywistości, gdybym chodziła często w szpilkach, na pewno taki model musiałby znaleźć się w mojej kolekcji!
4. Krótka koszula | ? sd | It Girls | Na metce od mojej koszuli zawitał błąd- pokazuje mi się cena 0 sd, co jest niemożliwe. Ma przyjemny kolor, nadaje się do delikatnych stylizacji. Trzeba mieć ją w szafie! :)

Stylizacje




 PS Kochani, cieszę się, że jest Was już tyle. Dominik niedługo poda wyniki Wielkiej Loterii, a ja, chcąc Wam również podziękować, organizuję konkurs. 

Stwórz stylizację, w której znajdować się będzie któryś z dzisiejszych rzeczy Must Have!
Zgłoszenia składajcie pod tym postem do 25 maja, do godziny 18.00, wyniki tego samego dnia lub dzień później. Dla zwycięzcy przewidziana nagroda w wysokości 25 sd. 
Jeśli ktoś niema żadnej z tych rzeczy, może wykonać stylizację na mojej doll. 
Powodzenia! :)

niedziela, 11 maja 2014

I must have

Skoro Paulina nie może dzisiaj zrobić "I must have", to ja postanowiłem je zrobić. 
Postanowiłem wybrać same rzeczy za starmonety, który każdy powinien mieć w swojej szafie.'

Oto moje propozycje:
1. Cropped Tee - Bonjour Bizou (30sm)
Biała, uniwersalna bluzka przed pępek. Powinna być w każdej szafie, chociażby do wysokich spódnic czy do modnych spodni.
2. Voile - Pastel Zebra Top (77sm)
Transparentność to rzecz, która dodaje uroku tej bluzce. Już od dwóch sezonów ten styl jest modny. Również na plus jest jej kolor, pastele nadal królują na światowych wybiegach.
3. It Girls - Pencil Skirt (70sm)
Spódnica ołówkowa, jak dla mnie jedna z ładniejszych na stardoll. Podoba mi się jej barwa oraz krój. Pasuje do eleganckich stylizacji.
4. Voile - Slit Gown Skirt (104sm)
Dzisiejsza najdroższa propozycja, pomimo ceny jej krój oraz kolor zmusiły mnie do kupienia jej. Na plus również jest odkrycie nogi.

Stylizacje:

1. Narzutka - Miss Sixty, Bluzka - Bonjour Bizou, Spodnie - Nelly.com, Szpilki - YH.
2. Żakiet - Pretty'n'love, Body - Voile, Spódnica - Voile, Kopertówka - Royalty, Szpilki - Darmówka
3. Kurtka - Archive, Koszula - It Girls, Pasek - Saint Laurent Paris, Spódnica - It Girls, Balerinki - MM.
4. Żakiet - Nelly.com, Bluzka - Voile, Spódnica - Callie's Picks, Szpilki - YH.

Opisy stylizacji:
1. Postanowiłem odsłonić pępek lalce i wytatuować jej ramię. Całość w dżinsie z świetnymi, klasycznymi szpilkami.
2. Z tą stylizacją umęczyłem się najdłużej, jak się okazuje, tą spódnicę nie tak łatwo z czymś zestawić. W końcu znalazłem pastelowe body i wreszcie udało mi się stworzyć coś spójnego.
3. Stylizacja godna spotkania biznesowego. Całość spaja luźna kurtka, a elegancji dodaje koszula połączona wraz z ołówkową spódnicą.
4. Klasyczne zestawienie pasteli i bieli, ten set robiło mi się najprzyjemniej.

Jak podoba wam się post i stylizacje? Wyrażajcie swoje opinie w komentarzach.
Pozdrawiam/Dominik.

niedziela, 4 maja 2014

I MUST HAVE #2


Dzisiaj, po miesięcznej przerwie od działu I must have, powracam z jego drugą odsłoną. Bardzo Was za tę przerwę przepraszam- spowodowane to było brakiem czasu, funduszy no i też trochę (jednak na szczęście najmniej)- lenistwem. Od razu mówię, że dzisiejsza odsłona będzie ciut niedopracowana (nie umiem pracować na nieswoim komputerze). Zapraszam do lektury, mam nadzieję, że mimo to, spodoba się Wam :)


1. Koszula khaki | 14 sd | Kojarzy mi się z safari. Ostatnio przeżywam fascynację bluzkami koszulowymi lub właśnie koszulami, zarówno na Stardoll jak i w normalnym życiu, dlatego, mimo ceny włożyłam ją do koszyka.
2. Kapelusz | 93 sm | Kojarzy mi się z Chińczykami uprawiającymi ryż. Nie mam pojęcia, jak to założyć, ale kupiłam ze względu na cenę- myślę, że powinno takie coś znaleźć się w szafie :)
3. Lordsy | 98 sm | Zakochałam się w modelu tych butów. W swojej szafie mam tylko jedną parę (na Stardoll i w rzeczywistości wyglądają tak samo), a te postanowiłam kupić, żeby poszerzyć kolekcję. Przecież nie zawsze doll musi mieć obcasy?
4. Białe sandałki na szpilce | 8sd | Idealne do letnich stylizacji. Zwiewnie, ale z nutką pazura. Ohy i ahy. Są cudne. W rzeczywistości na takich wysokich bym się zabiła, ale nieważne :)

Stylizacje



Później dodam, skąd rzeczy.
Podoba Wam się?

niedziela, 30 marca 2014

I MUST HAVE #1


Witajcie w nowym dziale, który jak możecie się domyślić po tytule będzie nosił nazwę "I must have"

ZAPRASZAM DO LEKTURY :)


W tym tygodniu mieliśmy okazję podziwiać trzy nowe kolekcje: It Girls, kolejną odsłonę Callie's Picks oraz Subcouture. Mimo że w każdej z tych dostaw znalazły się perełki, postanowiłam "pod lupę" wziąć dostawę Subcouture. Dlaczego? Uważam, że ten sklep jest naprawdę drogi, nie mam tyle funduszy, aby tam kupować, a ponieważ nadarzyła się taka okazja, że mam jak coś w nim kupić, postanowiłam to zrobić :) Niestety, kolekcji już nie ma w Starplazie, skończył się czas na zakupy, dlatego kto miał jak, to zrobił już zakupy.

1. Czarne futro | Była to pierwsza rzecz, którą włożyłam do koszyka, mimo tak wysokiej ceny. Spodobało mi się, wiem, że może być trudne do użycia, jednak chciałam mieć w swojej szafie coś "futrzastego".
2. Złota kopertówka z frędzlami |  Co do niej miałam mieszane uczucia. Podoba mi się, jednak nie jestem do końca przekonana, poza tym cena, która jak na taką małą torebeczkę jest dość wysoka... Przypomniałam sobie jednak, że podobny dylemat miałam z kopertówką ze złotymi ćwiekami (od Louboutin'a), teraz cholernie żałuję, że jej nie kupiłam, więc postanowiłam nie powielać tego błędu.
3. Brzoskwiniowe mega-wysokie szpilki |  Zastanawiałam się długo nad nimi. W końcu kupiłam je dzisiaj, 4 godziny przed zamknięciem sklepu. Do dziewczęcych stylizacji, z nutką pazura? W sam raz! :)
4. Koronkowo-prześwitująca bluzka | Nie mam takiej w swojej szafie, dlatego kupiłam ją bez wahania :) 
5. Czarne buty a la siateczka  |  Wybaczcie, że na powyższym obrazku ich nie ma. Kompletnie o nich zapomniałam. Stylizację z nimi zrobiłam już w piątek, uciekło mi to z głowy. Chodzi o te buty z pierwszej stylizacji. Następnym razem postaram się nie powtórzyć czegoś takiego. (Wiecie, to chyba tę piękną pogodę, piszę, ale duchem jestem już na dworze c:)


STYLIZACJE




1. Płaszcz- Subcouture |  Blezer- RIO |  Koszula- Nelly.com |  Łańcuch- PPQ |  Pasek- Wild Candy |  Spodenki- Decades |  Buty- Subcouture |
2. Fascynator- Voile |  Łańcuch- PPQ |  Blezer- RIO |  Bluzka- Voile |  Stanik- Basics | Pasek- Asper Ski |  Spodenki- Callie's Picks |  Bransoletka- Honey Maid |  Torebka- Special Offer |  Buty- Subcouture |
3. Łańcuch- Wild Candy |  Bluzka- Subcouture |  Pasek- Asper Ski |  Spódnica- Special Offer |  Torebka- Subcouture |  Buty- Nelly.com  Buty 2- Nelly.com |

____________________

Przepraszam również za jakość, zwłaszcza stylizacji. Gdy je obrabiałam, wszystko było cacy, zaczęłam dodawać i pojawiło się to, co się pojawiło. Przepraszam też za wszystkie niedociągnięcia, obiecuję, że się poprawię. Mam nadzieję, że mimo tych błędów technicznych spodoba Wam się ten dział, prowadzony przeze mnie.
Już w następną niedzielę kolejne I must have. Czekacie? :)

niedziela, 3 listopada 2013

I must have

Zdecydowałem, iż dział będę prowadził ja, a sam post będzie pojawiał się w niedziele.
_

Dzisiaj pod lupę wezmę najnowszą kolekcje ze sklepu nelly.com, o nazwie "Cheap Monday". W całej kolekcji znajdziemy różne wzory. Jest dużo sukienek, różnorakich bluzek itp., ale ja wybrałem trzy najbardziej przydatne rzeczy.

1. Sukienka - Column Dress, (24sd)
Chyba jedna z lepszych rzeczy ze sklepu. Można ją wykorzystać na multum sposobów. Każdy powinien mieć ją w szafie. Chociaż niektórym przeszkadza te wydłużenie, to jak dla mnie i tak jest świetna.

2. Skórzana ramoneska - Marengo Jacket, (24sd)
Uniwersalność - to sobie cenię w rzeczach tego typu. Tą skórzaną kurtkę, możemy wykorzystać na wiele sposobów. Można ją łączyć z spódniczkami, spodniami, a nawet wykorzystać w eleganckiej stylizacji.

3. Spódniczka - Craving Skirt. (16sd)
Chociaż większości może się nie podobać, to i tak skradła moje serce. Jest świetna pod wieloma względami, i ten jej szary kolor. Nic dodać, nic ująć.


Stylizacje:
1.
Ramoneska - nelly.com,
Sweter - nelly.com,
Spodnie - Elle,
Kopertówka - Rio,
Buty - nelly.com.

2.
Okulary - Hb weekly,
Koszula - It girls,
Spódnica - nelly.com
Kopertówka - Wotw,
Buty - Milionaire Mansion.

3. 
Ramoneska - Jean Paul Gaurtier,
Sukienka - nelly.com,
Szpilki - Tingeling Halloween. 

Pozdrawiam/Dominik. 



piątek, 18 października 2013

Must Have Nelly 3

Cześć:) Czy tylko mnie tak bardzo męczy jesień? Ten tydzień był bardzo dziwny, opuściłam bloga, zaczęłam pracę na kolejnym i działy się różne rzeczy. Poza tym MH ponownie o Nelly i myślę, że w następnym tygodniu też będzie taki. Kocham ten sklep, a dzisiejsza dostawa? Cudo! Dziwnie wygląda post na szarym tle:( Ale ogólnie blog wygląda bardzo fajnie.

Wszystko pochodzi z Nelly.com


1. Frances Dress, 22sd
Przepiękna, czarna sukienka. Nadal nie mam pojęcia jaki wzór się na niej znajduje więc wymyśliłam, że są to listki. Cena może i jest wygórowana, ale warta tej perełki.

2. Sad Printed Top, 22sd.
Na temat tej bluzki mogą być podzielone opinie. Jednak uwielbiam rzeczy, które się jakoś wyróżniają a ona taka właśnie jest. Fakt, że dziwi mnie równy jej koszt z sukienką, ale cóż!

3. Clean Cut Shirt, 19sd.
Zwykła, biała koszula bez rękawków. Takie klasyczne ubrania powinny zawsze mieć miejsce w naszej szafie i tyle:)

1. torebka-Archive / buty-Nelly.com
2. torebka-Gucci / sukienka-Nelly.com / buty-LE
3. kurtka-Nelly.com / spodnie-B.Bizou / torebka-Young Hollywood / buty-Archive

piątek, 11 października 2013

Must Have Nelly

Cześć wszystkim:) Jak żyjecie po tym tygodniu? Ja jestem trochę wyczerpana, ale jest okej. Coraz bardziej przyzwyczajam się do swojej nowej klasy ale poprzedniej klasy, szkoły i kilku nauczycieli mocno mi brakuje. Poza tym post to kontynuacja Nelly.com. Dzisiejsza dostawa była chyba jedną z gorszych, ale jak to Nelly zawsze znajdziemy coś świetnego.


Wszystko pochodzi z Nelly.com

1. Tiered Lace Dress, 22sd.
Takich sukienek w szafie nigdy za dużo. Jest lekka, dziewczęca, subtelna i uniwersalna, warto w nią zainwestować.

2. C S Tank 15sd.
Jak dla mnie to zdecydowanie najlepsza rzecz z dzisiejszego dnia. Bluzka jest bardzo ciekawa. Ma prześwitujący, jasnoszary materiał a pod spodem czarny top. Jej cena jest znośna.


3. Nly Vintage Vest, 21sd.
Tydzień temu zdecydowanie zakochałam się w tej kamizelce. Niestety moje odczucia zmieniły się po nawale stylizacji w połączeniu jej z czarną ramoneską. Jednak jeśli zrobimy coś ciekawszego i nie wyglądając jak pół stardoll to jestem na tak!



1. naszyjnik-Nelly.com / narzutka-Mark Fast Tribute / buty-G.B tribute / torebka-Christian L. Tribute
2. torebka-Gucci tribute / bransoletka-Wild Candy / podkoszulka-No Name / buty-Nelly.com
3. kombinezon-Academy / torebka-Christian L. Tribute / buty LE / kapelusz-B.Bizou

Obserwatorzy

Etykiety