Tak jak zapowiadałem, konkurs wieloetapowy czas zacząć! :)
Całość będzie polegała na makijażach, może powiem wam jak to będzie wyglądało.
Do pierwszego etapu mogą zgłaszać się wszyscy, do drugiego etapu przejdzie 10 osób, trzeci etap będzie składał się z 5 osób, potem pożegnamy się z dwójką uczestników i odbędzie się Wielki Finał.
Co należy wykonać w pierwszym etapie?
Zrób najbardziej finezyjny makijaż w swojej karierze, skupiając się na cieniach do powiek, poprzez wyróżniające się usta. Ich kolor może kojarzyć się z elegancją jak i szaleństwem, ale jedno jest pewne, dzięki wykonaniu make-up'u z tym kolorem twoja lalka stanie się inną osobą, a tematem przewodni są:
Do wykonania można wykorzystać różne odcienie czerwieni, ale najbardziej proponowany jest ten po lewej.
Osoba, która według mnie+osoby pomocniczej najlepszy makijaż w danym etapie, otrzyma nagrodę w postaci 50sd.
A oto nagrody dla zwycięzcy oraz dwóch pozostałych miejsc konkursu Wymaluj wygraną:
Zwycięzca otrzyma:
oraz 100sd.
Laureat II miejsca otrzyma:
oraz 50sd.
Laureat III miejsca otrzyma:
oraz 25sd.
Co trzeba zrobić, żeby zgłosić się do pierwszego etapu?
Zaobserwować bloga,
wykonać makijaż, w którym usta będą czerwone,
zalinkować na tinypic, imageshack etc.
Zgłaszać można się do 26.06.2014 r.
Powodzenia!
Dominik.