Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Komentator tygodnia

Jako, że dzisiaj jest poniedziałek, ogłaszam konkurs na komentatora tygodnia! 
Osoba, która w danym okresie, będzie aktywna i komentowała wszystkie posty, wygra:

Zdjęcie z linkiem w pasku bocznym,
50sd
oraz

Również wyróżnię dwie osoby, które dostaną po 25sd.

Zapraszam do aktywnego komentowania bloga, bo można wygrać parę sd do swojej stardollowej portmonetki, komentarz nic nie kosztuje, a wy możecie jeszcze za nie zarobić!:)

Pozdrawiam/Dominik.


piątek, 19 września 2014

Lele Pompeii

 Nie ukrywam, że jest mi trochę żal, że do konkursu zgłosiła się tylko 1 osoba. Napisałam, że jeżeli nie zgłosi się więcej niż 5 osób, to konkurs jest nie ważny. Jednak pragnę docenić pracę i z góry pogratulować, ponieważ przeczuwam, że więcej chętnych raczej nie będzie... Otóż zwyciężczynią konkursu zostaje: sweetka123. Jednak zapomniałaś podać numerku bluzki, którą chcesz. Więc oczekuję na Twoją odpowiedź pod tym postem i jeszcze raz, gratuluję! A o to stylizacja:

 Teraz moja stylizacja, także z użyciem futerka:
Futro - Archive
Sukienka - Archive
Top (pod sukienką) - Pretty in love
Torebka - Pretty in love
Buty - Archive

wtorek, 16 września 2014

Konkursik

 Witam wszystkich :) Dziś postanowiłam zorganizować konkurs, gdyż nie zagościłam w szkole z przyczyn zdrowotnych (radość). Konkurs nie wydaje mi się trudny. Odkąd kupiłam tę rzecz, nie umiałam nic do niej dobrać. A więc waszym zadaniem jest:
Wystylizować mnie w futro. Jestem bardzo ciekawa efektów waszych prac. Pamiętajcie, że lubię, gdy w stylizacjach dużo się dzieje, a więc nie oszczędzajcie swojej kreatywności. Możecie użyć wszystkich rzeczy z mojej szafy i dodam, że większość torebek znajduje się w różowym pokoju. Jeżeli chodzi o nagrody. Postanowiłam dać wam do wyboru jedną spośród trzech bluzek. Linkujecie stylizacje na tego typu stronie jak - tinypic oraz w komentarzu piszecie numerek ubrania, który najbardziej wam się podoba. Konkurs będzie ważny pod warunkiem, że zgłosi się minimum 5 osób. A i futro znajdziecie na 1 stronie stylu głównego. Powodzenia! PS. Mój nick na sd: Zeszyteres


niedziela, 7 września 2014

Konkurs

Miały być konkursy, a więc i są. Wczoraj pojawił się od Anity, dzisiaj ode mnie.

Tematyka konkursu: stylizacja dowolna.

Warunki wzięcia udziału:
Musisz obserwować bloga,
praca musi zostać stworzona TYLKO na potrzeby konkursu(inaczej grozi dyskwalifikacja),
musisz zalinkować swoją pracę na tinypic, imageshack itp.,
pamiętaj o podpisaniu swojej pracy (inaczej nie będzie brana pod uwagę).

Nagrody:
1 miejsce:
40sd oraz zestaw ubrań. (niespodzianka)

Dwa wyróżnienia po 15sd.

Powodzenia!

Zgłaszać swoje prace możecie do 9.09.2014 r.

Konkurs!

Witajcie! :)
 Z okazji jutrzejszych urodzin bloga postanowiłam zorganizować dla Was szybki konkurs. 
Temat będzie dość prosty, wystarczy wystylizować swoją doll w stylu ChanelTu znajdziecie inspiracje :)
Najlepszą stylizację nagrodzę tą sukienką:
Zasady! 
~w konkursie mogą wziąć udział tylko obserwatorzy, osoby z google+ są proszeni o dowód :)
~przyjmuję tylko podpisane prace! 
~stylizacje robicie na swojej doll na full screenie

Konkurs trwa do dnia jutrzejszego, do godziny 20! 
Wyniki podam jak najszybciej :)


Powodzenia! ♥




czwartek, 12 czerwca 2014

Wymaluj wygraną

Tak jak zapowiadałem, konkurs wieloetapowy czas zacząć! :)

Całość będzie polegała na makijażach, może powiem wam jak to będzie wyglądało.
Do pierwszego etapu mogą zgłaszać się wszyscy, do drugiego etapu przejdzie 10 osób, trzeci etap będzie składał się z 5 osób, potem pożegnamy się z dwójką uczestników i odbędzie się Wielki Finał.

Co należy wykonać w pierwszym etapie?
Zrób najbardziej finezyjny makijaż w swojej karierze, skupiając się na cieniach do powiek, poprzez wyróżniające się usta. Ich kolor może kojarzyć się z elegancją jak i szaleństwem, ale jedno jest pewne, dzięki wykonaniu make-up'u z tym kolorem twoja lalka stanie się inną osobą, a tematem przewodni są:
Do wykonania można wykorzystać różne odcienie czerwieni, ale najbardziej proponowany jest ten po lewej.

Osoba, która według mnie+osoby pomocniczej najlepszy makijaż w danym etapie, otrzyma nagrodę w postaci 50sd.

A oto nagrody dla zwycięzcy oraz dwóch pozostałych miejsc konkursu Wymaluj wygraną:
Zwycięzca otrzyma:
oraz 100sd.

Laureat II miejsca otrzyma:
oraz 50sd.

Laureat III miejsca otrzyma:
oraz 25sd.

Co trzeba zrobić, żeby zgłosić się do pierwszego etapu?
Zaobserwować bloga,
wykonać makijaż, w którym usta będą czerwone,
zalinkować na tinypic, imageshack etc.

Zgłaszać można się do 26.06.2014 r.

Powodzenia!
Dominik.





wtorek, 20 maja 2014

Konkurs.

Witajcie.
Dziś, z racji tego, że mamy taki piękny dzień (oraz że dobiliśmy do 500 obserwatorów :p) mam dla Was konkurs.
Polegał on będzie na wystylizowaniu mojej lalki (MyMelisaWhite) z tymi oto butami:
Pochodzą z Voile Holiday Botique i są także główną nagrodą w tym konkursie. 

ZASADY.
~Stylizację robimy na lalce MyMelisaWhite.
~Na białym tle (moja lalka jest zapisana w pokoju z białymi panelami).
~Stylizację robicie na Full Screnie w apartamencie i linkujecie ją, np. na bankfotek.pl
~Aby wziąć udział w konkursie musisz być obserwatorem bloga. 
~Macie czas do 21 maja (środa).
 Przewidywane wyróżnienia.


Powodzenia. 



poniedziałek, 5 maja 2014

Komentator tygodnia (zmiana)

Tak jak poprzednio, komentator tygodnia będzie ogłaszany co tydzień w niedziele, jedyne co się zmienia to nagrody.
Komentator tygodnia dostanie:
80sd,
zdjęcie w pasku bocznym,
niespodziankę.

Nadal dwie osoby dostaną wyróżnienia po 20sd.

Mam nadzieję, że przy postach będzie coraz więcej komentarzy, bo naprawdę się opłaca.

Pozdrawiam/Dominik.

środa, 26 marca 2014

Konkurs na komentatora tygodnia

Konkurs powraca, bo według mnie nie warto, aby był tylko konkurs na komentatora miesiąca, więc ta forma powraca.

Nagrody dla komentatora tygodnia:
60sd,
baner ze swoim wizerunkiem w pasku bocznym,
dwie niespodzianki w postaci ubrań.


Wyniki już w niedziele. 

Pozdrawiam/Dominik. :)

niedziela, 16 marca 2014

Konkurs - makijaż w odcieniach zieleni.

Hej wpadłem na pomysł, aby co miesiąc robić konkurs na makijaż. W marcu tematem przewodnim będą zielenie, a w kwietniu? Zobaczycie.

Warunki wzięcia udziału:
1. Obserwowanie bloga,
2. Zrobienie pracy z makijażem i podpisanie jej własnym nickiem,
3. Zalinkowanie pracy na tinypic, imageshack lub innej stronce.

Temat przewodni: Zielenie.

Parę przykładów:






Nagrody:
W tym przypadku nagrody będą rozdawane miejscami, czyli:
1 miejsce wybiera sobie 4 rzeczy,
2 miejsce wybiera sobie 3 rzeczy,
3 miejsce wybiera sobie 3 rzeczy.

TYLKO DLA OBSERWATORÓW.

Konkurs trwa do 25.03.2014 r.

Życzę powodzenia. 


piątek, 14 marca 2014

Konkurs graficzny

NIE MA ZBYT DUŻO ZGŁOSZEŃ, DLATEGO KONKURS PRZEDŁUŻAM DO 30 MARCA.


Tak jak wcześniej zapowiadałem, organizuję konkurs graficzny.
Ale nie na nagłówek, tylko na baner promujący blog.

Do wyboru macie dwie pozy:

Pozy nie są najłatwiejsze, ale za to nagrody zachęcające.

Za pierwsze miejsce:
100sd.

Dwa wyróżnienia po 50sd.

(jeśli będzie 15 zgłoszeń do pierwszego miejsca i wyróżnień dorzucę kilka cennych szmatek).

Warunki wzięcia udziału:
Obserwowanie bloga,
wykonanie grafiki,
grafikę można wykonać w dowolnej rozdzielczości.


Pozdrawiam/Dominik. 

sobota, 1 marca 2014

Konkurs!



Mam dla Was konkurs :)
Polega on na wystylizowaniu mojej doll (MyMelisaWhite). Nie ma określonego tematu, stylizacje mają być dowolne :)
Nagrody:


1 miejsce: trzy dowolne rzeczy z obrazka
2 miejsce dwie dowolne rzeczy które zostaną
3 miejsce – jedna rzecz, która została na obrazku. 

WARUNKI ZGŁOSZENIA!
*obserwować blog Spectrum-of-stardoll
*Zrobić stylizację na mojej doll ;)
*screen ma być zrobiony na Full Screnie w apartamencie na białym tle (znajdziesz je w pokojach głównych).
*podpisać (swoim nickiem oczywiście) i zalinkować screen np. na bankfotek.pl

Zgłoszenia przyjmuje do 15 marca 2014r, dzień później ogłoszę wyniki. 
Powodzenia! :)

poniedziałek, 2 grudnia 2013

Konkurs.


Dziś do Starplazy doszła nowa kolekcja Chanel, więc postanowiłam zorganizować konkurs. 
Polega on na wystylizowaniu waszych doll w apartamencie czy starplazie z przynajmniej jedną rzeczą z tego sklepu. 

Nagrody:
I miejsce:
II miejsce - 25sd.
(przewiduję także wyróżnienia)
-screen musi być podpisany (inne nie będą brane pod uwagę)
-musisz być obserwatorem bloga
 

Konkurs trwa do 12 grudnia, do końca dnia.
 
Zastrzegam sobie prawo do zmiany nagród w zależności od poziomu prac i ilości zgłoszeń.

Liczę na waszą kreatywność :)

środa, 6 listopada 2013

Komentator tygodnia i miesiąca

Wznawiam konkurs na komentatora tygodnia!
Od tej pory funkcjonował tylko komentator miesiąca, a teraz powraca tygodnia.
Nagrody są zachęcające.

Komentator tygodnia I listopada, otrzyma:

70sd,
wizerunek jego/jej lalki będzie widniał w pasku bocznym,
ciuch niespodziankę (LE lub Antidote).

Komentator miesiąca listopad otrzyma:

150sd,
wizerunek jego/jej lalki będzie widniał w pasku bocznym,
Dwa ubrania (Le lub Antidote)
Jeśli komentator miesiąca będzie cieszył się dużą popularnością, również do wygrania będzie doładowanie ss lub stardollarów do kwoty nie większej niż 15zł. :)) 

Mam nadzieję, że zachęciłem was do komentowania. :))

Pozdrawiam/Dominik.

środa, 23 października 2013

Udział w międzynarodowym konkursie

Dzisiaj wchodząc jak zwykle na stardoll, ujrzałem w kg nietypowy wpis:

"CONGRATULATIOONS YOUR DOLL HAS BEEN NOMINATED IN BRITTANY AWARDS 2014 brittanystardoll.com"

Z ciekawości wszedłem na tą stronę. Konkurs jest po hiszpańsku, ale od razu kliknąłem na etykietkę "VOTA" Przejrzałem wszystkie kategorie, aż doszedłem do "najlepszego bloga międzynarodowego". Przejrzałem wszystkie, i co się okazuję? Że wśród nich jest nasz blog "Spectrum of stardoll". Zdziwiłem się, ale w końcu zasługujemy. Dlatego, proszę was, abyście oddawali głosy. Bo zależy mi na zajęciu, któregoś tam miejsca.

Jeśli chcecie oddać głos kliknijcie TU, a następnie kliknijcie 2 razy strzałkę w prawo. Tam powinna pojawić się ankieta pod tytułem " MEJOR BLOG INTERNACIONAL" W całej konkurencji są, aż cztery polskie blogi, w tym nasz oraz dwa spoza Polski.

Proszę o głosy. :)

Pozdrawiam/Dominik.

piątek, 27 września 2013

Konkurs na nagłówek

PRZYPOMNIENIE
____


Jesień zbliża się wielkimi krokami, a nawet już jest, dlatego ogłaszam konkurs na jesienny nagłówek.
Być może nagrody nie są za specjalne, ale zawsze lepszy rydz niż nic.

Sam nagłówek ma być typowo jesienny, czyli np. lalka w płaszczu na tle drzew z kolorowymi liśćmi itp. 
Na nagłówku ma się znajdować tylko moja doll: kasia5400
Nagłówek ma mieć rozmiary obojętnie jakie, ale proszę, aby nie były mniejsze niż wymiary obecnego nagłówka. Tło może być samo zrobione jak i zarówno stardollowe, a samą lalkę można przerobić na nieskończoność sposobów, jeśli chcecie, możecie zrobić własną twarz.

Warunki uczestnictwa:
-obserwowanie bloga,
-wykonanie nagłówka z moją doll,
-zalinkowanie go (obojętnie gdzie).

I nadszedł czas na nagrody:

I miejsce:
(jeśli będzie powyżej 20. zgłoszeń):
200sd.

(jeśli będzie mniej niż 20 zgłoszeń):
200sd.
(wszystkie nagrody pochodzą z LE.)

Przewidywane dwa wyróżnienia po 50sd.

Konkurs trwa do 5.10.

Powodzenia i pozdrawiam/Dominik.


sobota, 14 września 2013

Komentator miesiąca.

Komentator miesiąca wrzesień otrzyma 130sd, ciuch niespodziankę, miejsce na złotej liście, a jego wizerunek będzie widnieć w pasku bocznym.

Zachęcam do wzięcia udziału. :)) 

niedziela, 1 września 2013

Konkurs

I tak oto, tym konkursem kończymy cały dzień pożegnania wakacji. 

Konkurs


Zrób stylizację z jedną z rzeczy z nowego tribute Mark Fast.

Warunki wzięcia udziału w konkursie:
-Obserwować blog,
-Za linkować pracę,
-Podpisać pracę swoim nickiem.

Nagrody:

I miejsce: 70sd

II miejsce: 40sd

III miejsce: 25sd.

Przewidywane wyróżnienia.

Konkurs trwa do 09.09, wyniki wszystkich mk i kptl jutro.


niedziela, 21 lipca 2013

Finałowy etap konkursu makijażowego

Tym razem obrad nie było, dlaczego? Ponieważ dwóch osób oceniających nie ma w domu, a i tak dwie osoby nie oddały prac.

Prac nie oddały emo_niunia_ oraz ManiakPupili.

Finałowe prace:

1. oliwcia_paris - Dżungla


2. _karolcia01_ - Zachód słońca


3. SharpayDenali - Tęcza


4. littels10 - Pastele


5. spbianka - Zielony Ogród


6. jarus55 - Plastic is Fantastic



Która praca podoba wam się najbardziej?
Piszcie i głosujcie w komentarzach.

Możecie głosować do 30.07.

Pozdrawiam/Dominik.

sobota, 20 lipca 2013

SUPER KONKURS!!!

OGŁASZAM SUPER KONKURS!!!

OSOBY, KTÓRE BĘDĄ KOMENTOWAĆ WSZYSTKIE NOWE POSTY DOSTANĄ 60sd, REKLAMĘ W PASKU BOCZNYM!!!

LICZĘ NA DUŻE ZAINTERESOWANIE!!!

Pozdrawiam/Dominik.

Obserwatorzy