Pokazywanie postów oznaczonych etykietą palinkaa1997. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą palinkaa1997. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 30 września 2014

To już jest koniec.

Witajcie.
Jak sam tytuł wpisu Wam podpowiada - dziękuję, to już koniec. Piszę dzisiaj do Was po raz ostatni. Byłam na tym blogu około 10 miesięcy, za co serdecznie Dominikowi dziękuję. Mimo małych "zgrzytów" na początku dogadaliśmy się, a ja z każdą kolejną stylizacją ulepszałam swój styl. To również dzięki Wam, dzięki Waszym pozytywnym i negatywnym opiniom. Dziękuję, że byliście i mam nadzieję, że będziecie. 
Wierzę, że blog znów będzie świetny. 
Czas zająć się życiem w rzeczywistości. Nie odchodzę kompletnie, znajdziecie mnie jeszcze na innym blogu, gdzie dodaję stylizację co tydzień. Nauka jest dla mnie najważniejsza i na niej chcę skupić jak największą uwagę. 
Jeszcze raz dziękuję.

Na koniec mały bonus, taki w postaci ostatniej stylizacji (zaraz potem usunę się z osób piszących na tym blogu).


wtorek, 23 września 2014

Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

Witajcie...
Należą Wam się chyba spore przeprosiny... Zresztą, nie tylko Wam, zwłaszcza Dominikowi. Ostatni raz odwiedziłam Was tutaj miesiąc temu, co jest karygodne. Trudno mi było zebrać się do tego wpisu, zdecydowanie za ciężko.Oczekujecie wyjaśnień, tak, wiem... Ta gra zaczęła mnie nudzić, po prostu. Wchodzę na Stardoll, owszem, jednakże nie czuję już tej samej ekscytacji, co wcześniej. Wchodzę, ponieważ wiem, że powinnam stworzyć stylizację. Tworzę stylizację, co ostatnio z trudem mi przychodzi - zapisuję, już. Nie wiem, może ktoś z Was widział moje wpisy na drugim blogu. To tam co tydzień dodaję stylizacje. Tylko błagam mój komputer, żeby pozwolił mi wykonać tę czynność - nie oszukujmy się, mam cholernie złe warunki, by robić i dodawać stylizacje. Mój komputer jest stary, co chwilę się zawiesza system i nie mam jak niczego ruszyć. To pierwszy powód. Chyba największy. Drugi powód to szkoła. Rozpoczęłam drugą klasę LO, jest naprawdę ciężko. Przez pierwsze dwa tygodnie miałam nogę w gipsie (to osobna historia, tak to jest jak człowiek nie potrafi chodzić, hmm). Przekonałam się na wielu ludziach - zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Nieważne, nie chcę, żeby to było "story of my life". Szkoła - właśnie. To ona zabiera mi dość sporo czasu. A trzeci powód, to niestety - lenistwo. Jak u każdego chyba. Nie chcę odchodzić z tego bloga, choć wiem, ze i to kiedyś się stanie. Jednak nie teraz, na pewno nie. Dzięki Dominikowi zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem, polepszyłam swoje stylizacje. Dlatego mu za to dziękuję. Dziękuję również Wam, za konstruktywną krytykę. 

Nie wiem, jak będzie dalej. Nie wiem, czy Dominik nadal będzie chciał, żebym tutaj pisała. Nie wiem, czy Wy tego chcecie. Jedno jest pewne - jeśli nadal będzie trwać tutaj moja przygoda, na pewno nie będziemy się spotykać często, za co Was przepraszam.

Wybaczcie chaos panujący w tym wpisie. Złapała mnie jakaś choroba, nie do końca poprawnie kontaktuję.

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

One week

Witajcie.
Długo mnie tutaj nie było, wiem, po raz kolejny. Wakacje trwają, jednak już za tydzień o tej porze... stanę się de facto uczennicą drugiej liceum. Leci, leci, nie wiem czy dam sobie radę. 
Dzisiejszy zestaw to połączenie brzoskwini z "gepardką". Nietuzinkowe, jednak myślę, że wypada naprawdę obiecująco :)


Łańcuch  - PPQ
Bluzka - It Girls (SB)
Spódnica (sukienka) - RIO
Pasek - Voile 
Torebka - Decades 
Buty - Young Hollywood

czwartek, 14 sierpnia 2014

One less problem

Witajcie.
Srebro ze złotem to dość kontrowersyjne jak i odważne połączenie. Jednak nie wyszło tandetnie, sami zobaczcie.


Kurtka - Subcouture 
Łańcuch - PPQ
Łańcuch- PPQ
Sukienka - Archive
Pasek - Voile 
Torebka - Decades 
Buty - MM Fashion

czwartek, 7 sierpnia 2014

White and blue

Witajcie.
Jak mijają Wam wakacje? Ja za jakiś czas jadę na rowery, następnie zrobię obiadek i chyba zacznę rysować.
Póki co, stylizacja dla Was. Błękit z bielą, na sportowo.
(Dostałam autograf od mojego ulubionego niemieckiego skoczka, po 26 dniach :D)


Daszek - No name
Okulary - Barbie Style club
Koszula - Nelly.com
Bluzka - Basics
Torebka - Callie's Picks
Pasek - Apres Ski
Spodnie - Original Future
Buty - Pretty n'Love

niedziela, 3 sierpnia 2014

Dobijam się, dobijam się i sprawdzam czy otwarte

Witajcie.
Jak mijają Wam wakacje? U mnie... zawsze mogło być lepiej. Nie chce wracać do szkoły, a druga LO wzywa, z każdym dniem coraz głośniej... Wiem, że jutro obłożę książki okładkami, nawdycham się zapachu nowych książek... oj tak.
Wysłałam 4 listy do skoczków narciarskich (jeden 3 tygodnie temu, trzy pozostałe w piątek) i teraz czekam z niecierpliwością na odpowiedzi - mam nadzieję, że je otrzymam :)


Kołnierzyk - Decades
Koszula - Original Future (SB)
Pasek - Voile 
Torebka - Archive (SB, NIECAŁE 20SD! :D)
Okulary - Riviera
Majtki - Bonjour Bizou
Spódnica - Pretty n' Love (SB)
Buty - Callie's Picks

niedziela, 27 lipca 2014

Babcia style


Hej, hej.
Ta stylizacja na pierwszy rzut oka wydaje się być babcina, stąd ten tytuł (jednak nie mam na celu nikogo obrażać). Nudzi mi się tworzenie stylizacji, ale jak trzeba to trzeba :D
Co powiecie na taki look? 
:)



czwartek, 17 lipca 2014

Czarne i niebieskie

Witajcie.
Co powiecie na takie zestawienie? 
Jest cholernie gorąco, ledwo co żyję... a jeszcze dzisiaj jechałam sobie rowerkiem do miasta. Wiecie co jest w tym wszystkim świetne? Że ja już tak mam, że nawet jeśli mam bardzo mało czasu, to muszę zajść do jakiegoś sh. Ludzie, nawet nie macie pojęcia, jak bardzo się cieszę, że dzisiaj też to zrobiłam. Praktycznie nowa, czarna koszula-mgiełka na długi rękaw, za 10 złoty. 
Raj.
Wieczorem napiszę co jest skąd, teraz jadę na grilla.


niedziela, 13 lipca 2014

Wow i jeszcze większy szok

Witajcie.
Wpis robiony dzisiaj w nocy, zaplanowany na tę o to godzinę. Dodałam go z lekkim wyprzedzonym terminem, ale już ok.
Ciemne barwy zawsze spoko! (y)


sobota, 12 lipca 2014

O nie

Witajcie. 
Pominę fakt, że w najbliższej przyszłości Dominik mnie zabije za moje rzadkie odwiedzanie bloga.. Wiem, wiem. Nie mogę się zbierać, żeby pisać, szczerze powiedziawszy Stardoll mnie chyba znudził już. Na drugim blogu też dodam stylizację, i jakoś brak entuzjazmu, wypalenie. Eh, postaram się jutro coś dodać także, wybaczycie?


niedziela, 6 lipca 2014

Misz-masz i mój nowy przyjaciel

Cześć Wam.
Dzisiaj na szybko, mam nadzieję, że mój nowy przyjaciel (czytaj cholerny ból głowy) niedługo przejdzie. 
Stylizacja to nic wymyślnego... Wiem, jest okropna...

Okulary- Callie's Picks
Bluzka- It Girls
Torebka- Bonjour Bizou
Spodnie- Velvet Orchid
Tatuaż- INK'D
Buty- Bonjour Bizou

wtorek, 1 lipca 2014

'Cause I am capable of anthing

Cześć Wam!
Pierwszy dzień lipca przywitał nas dość słoneczną pogodą, stąd też odzwierciedlenie w stylizacji. Dziękuję Dominikowi za pożyczenie okularków :) :*
Staram się korzystać z każdego dnia wakacji tak, by nie żałować żadnego, gdy już się skończą.

Jeśli ktoś chce, mogę sprzedać czarne koturny z kolcami z Hot Buys, cena do uzgodnienia. 

Kapelusz- RIO
Okulary- Archive
Łańcuszek- It Girls
Krzyż- Falen Angel
Bluzka- It Girls
Spodenki- It Girls
Tatuaż- INK'D
Koturny- Voile

niedziela, 29 czerwca 2014

Magic in the air

Witam!
Wakacje, wakacje, wakacje! Tak! Wolne, w końcu. Co z tego, skoro ja będę robić za nianię mojej ośmioletniej siostry? Eh, dużo by gadać o tym, nie mówmy nic już lepiej.
Zmieniłam lalce oczy, co Wy na to?
Stylizacja zwykła, ale cholernie mi się podoba :) Paski, coś co w rzeczywistości uwielbiam (choć niekoniecznie mi pasują). A tutaj? Jak wyszło? ;)


Rzeczy użyte w stylizacji:
Top- It Girls
Pasek- Nelly.com
Spódnica- It Girls
Spodenki- Bonjour Bizou
Okulary- Riviera
Tatuaż- INK'D
Buty- Evil Panda

czwartek, 19 czerwca 2014

O mamma mia, he's italiano!


Cześć, cześć, wróciłam. 
Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo jestem szczęśliwa. Chciałabym tam wrócić i pobyć jeszcze trochę. Tam jest tak ślicznie!
Stylizacja na szybko, kupiłam dzisiaj parę nowych rzeczy :)
Nie chce mi sie więcej pisać, po prostu piszcie jak Wam się podoba :)


Okulary- Riviera
Kolia- Saint Laurent Paris Tribute
Torebka- Windows on the Worl
Bluzka- Original Future
Spódniczka- Velvet Orchid
Buty- Saint Laurent Paris Tribute

środa, 11 czerwca 2014

Przeprosiny

Witajcie. 
Przychodzę do Was zz przeprosinami, w których chcę Was właśnie przeprosić, że przez najbliższe kilka dni nie pojawią się ode mnie żadne wpisy. Wyjeżdżam do Włoch, wrócę 17/18 i dopiero po powrocie postaram się coś stworzyć. 
Dlaczego nie zaplanowałam notek? Nie miałam czasu zrobić stylizacji, ponieważ siedziałam i robiłam klasową kronikę. Zostało mi jeszcze parę stron, a jutro trzeba wstać o 7. 
Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Wracam do Was niedługo, miejmy nadzieję, że z ogromną dawką mega pomysłów! :)
xoxo, palinkaa1997

wtorek, 3 czerwca 2014

Delikatnie i różówo

Witam :)
Padam, padam, padam na ryj. Szkoła mnie wykończy, miło, nie? 
Módlcie się, żebym miała na następną środę paszport. MUSZĘ GO MIEĆ.

Co do stylizacji:  Róż, róż, róż. Intensywny róż a do tego biel. Koronka. Oh i ah.
Co myślicie?


Kurtka- It Girls
Łańcuh- PPQ
Bluzka- Voile
Biustonosz- Basics
Pasek- Voile
Okulary- Spectacular (?)
Buty- Riviera

niedziela, 1 czerwca 2014

Hate or Love

Cześć!
Czuję się źle, psychicznie źle. Eh.
Mam do przeczytania na wtorek całego "Pana Tadeusza", zapowiada się dzisiejszy dzień ciekawie (z tego względu I must have z mojej strony się nie pojawi ale jest stylizacja). 
Brak chęci na cokolwiek, co widać w stylizacji, niestety.
Co do stylizacji: Czerń, czerń, czerń. Chyba pamiętacie, że to mój ulubiony kolor, prawda? 


Okulary- Original Future
Łańcuch- PPQ
Bluzka- Basics
Kurtka- Evil Panda
Pasek- It Girls
Spodnie- It Girls
Portfel- Special Offer
Torebka- RIO
Buty- Evil Panda

środa, 28 maja 2014

Gepardka wszędzie


Cześć! 
Kontaktują się z Wami już tylko flaki Pauliny. Ten tydzień jest jednym z najgorszych w tym roku szkolnym, następny wcale nie zapowiada się lepiej... Walka o ostatnie dobre oceny, słuchanie w kółko "a co mogę poprawić, bla bla bla". Cieszę się, że mi udaje się w pierwszym terminie zaliczyć wszystko dobrze (no, są jakieś wyjątki).
Co do stylizacji: Podstawa to boyfriendy. Miały być te z Velvet Orchid, jednak nie posiadam żadnych pieniędzy... -.-
Padam, ludzie. A jeszcze muszę zaprojektować zaproszenie na urodziny mojej młodszej siostry.



Kapelusz- Mr.
Okulary- Riviera
Kurtka- Nelly.com
Łańcuch- PPQ
Koszula- Millionaire Mansion Fashion (dobrze napisałam?)
Bluzka- brak metki
Pasek- It Girls
Spodnie- Killah
Torba- It Girls
Szpilki- Nelly.com

niedziela, 25 maja 2014

Moje plecy

Witajcie! 
Piękna pogoda, aż dzisiaj mnie wyciągnęli na dwór w celu opalania się. Moje plecy, umrę. 
Stylizacja już taka letnia, co myślicie? :)


Chciałam doładować ss/sd, zjadło mi kasę nie mam jak podać rozwiązania konkursu. Zgłaszajcie się, zgłosiły się dopiero dwie osoby. Trzeba go przedłużyć, póki będę mieć sd :)

Informacje w ostatnim I MUST HAVE! :)

Obserwatorzy

Etykiety