Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maniakpupili. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Maniakpupili. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 25 czerwca 2013

Long Day

Witam!
Dzisiaj stylizacja lekka, w jasnych i przejrzystych kolorach. Lekkość nieco przełamuje brzoskwiniowa bluzka i okulary. Aby nie było nudno dodałam pod blazer z nelly marynarkę o kolorze pudrowego różu oraz brązowe dodatki. Całość uzupełnia pierścionek (kolor trochę zmieniony w paincie ;D) oraz naszyjnik. Mam nadzieję, że się spodoba :))

Blazer nelly.com, P N' L
Naszyjnik nelly.com
Blzuka Basics
Paski Bonjour Bizou, Voile
Spodnie Killah
Torebka Decades
Okulary Fallen Angel 
Buty Decades




poniedziałek, 17 czerwca 2013

Smooth Criminal

Stylizacja typowo letnia :) Mam nadzieję, że się spodoba :D


Wianek P N' L
Blazer Bonjour Bizou
Naszyjniki nelly.com oraz Sofia Vegara
Kolorowy Blazer Archive
Bluzka Rio
Narzutka Voile
Szorty Bonjour Bizou
Okulary Decades
Torebka Bonjour Bizou
Buty Voile

niedziela, 2 czerwca 2013

*boom*

***

Hej!
Wczoraj w sp byłam na małych zakupach- kupiłam te cudowne spodnie i genialną fryzurę! Zrobiłam z tymi rzeczami letnią stylizację. Mnie się podoba, a wam? :D
***
***
Okulary Bonjour Bizou
Naszyjniki Riviera (niebieski), nelly.com (złoty), Rio (żółty)
Marynarka Bonjour Bizou
Kołnierzyk Bonjour Bizou
Bluzki Decades, Basics
Pasek Bonjour Bizou
Boyfriendy Killah
Bransoletka Special Offer
Torebka Decades
Buty JPG Tribute
***

sobota, 1 czerwca 2013

Bones

Siema :D Dzisiaj stylizacja w powiedziałabym streetowym stylu :) Ostatnio w moich funduszach mam 22 sd i zastanawiam się, czy nie kupić TEJ FRYZURY :) Jest mojego projektu :) 

Czapka Rio
Marynarka Stardesign
Naszyjnik nelly.com
Bluzka Evil Panda
Szorty Bascis 
Torebka Decades
Okulary Beastly
Bransoletka Riviera
Rajtopy Basics
Zakolanówki B' Bizou
Buty B' Bizou

niedziela, 19 maja 2013

Virtual love

***
***
Dzisiaj stylizacja, która mi się strasznie podoba <3 W moim stylu :) Marynarkę zdobyłam dzięki mojemu drugiemu kontu- zrobiłam trochę samouczka i *puff* 12 sd mam, teraz trzeba zaprojektować i wysłać mojemu prawdziwemu kontu :) Nie wiem jak wam, ale ona mnie się podoba. Zdobyłam również bardzo ciekawy naszyjnik. Łoo, dużo emotek :D
***
Kapelusz Bonjour Bizou
Naszyjniki Bonjour Bizou i Fallen Angel
Marynarka SD Fashion
Bluzka SD Fashion
Spodnie Decades
Torebka Decades
Bransoletka Riviera
Buty Perfect Day
***
***

sobota, 18 maja 2013

Ach, holi(y)days!


Hej!
Ta stylizacja przywodzi mi na myśl o wakacjach :) Jest kolorowa. Zaczęłam od kupionego niedawno łososiowo- brązowego paska i denimowych szortów z również łososiowym wykończeniem :) Dodałam brązowe dodatki i modną w tym sezonie bluzkę w pasy. Tatuaż dodaje charakteru. Męczyłam się z doborem butów, w końcu dałam żółte (<3), a pod ich kolor pasek i okulary, które zrobiłam z dwóch :) Mam nadzieję, że się spodoba :))


Okulary Rio i Spectular
Kamizelka Archive
Koszulka ?
Paski Bonjour Bizou
Tatuaż Evil Panda
Torebka Mr.
Szorty ?
Buty JPG Tribute

piątek, 10 maja 2013

Stay




Wianek Pretty N' Love
Okulary Riviera
Naszyjnik Fallen Angel
Sweter Pet a' Porter
Pasek Wild Candy
Torebka Original Future, Stardoll Academy
Spódnica Wild Candy
Buty Bonjour Bizou


czwartek, 2 maja 2013

Girly


Witajcie! Ostatnimi czasy robię bardzo letnie stylizacje, wcześniej w moich outfitach przeważała czerń, teraz biel, róż i letnie kolory :) Zmieniłam również trochę twarz- oczy i brwi. Do tej stylizacji pasowałaby fryzura za 58 poziom, ale brakuje mi jeszcze 79 sp :D Do wykonania stylizacji zachęciły mnie spodenki, które przed chwilą kupiłam, a do nich dobrałam różowe dodatki, ponieważ na szortach są właśnie różowe kwiety. Bardzo spodobało mi się umieszczenie paska pod swetrem. No i żeby nie było zbyt monotonnie niebieskie platformy i wianek :)) Uf, ale się rozpisałam :D


Wianek P N' L
Sweter P N' L
Pasek Bonjour Bizou
Kokarda It Girls
Szorty P N' L
Okulary Riviera
Torebka JPG Tribute
Buty Rio

środa, 1 maja 2013

Denim skirt

Hej!
Wreszcie znalazłam zastosowanie dla tej spódnicy :) Szkoda tylko, że sweter wystaje i nieładnie to wygląda ;c Przymknijcie na to oko :D Po raz pierwszy zmieszałam róż i fiolet, czego nienawidze, ale tu to wygląda ładnie :) Nie jestem pewna co do koloru włosów, ale ten pasował tu najlepiej.


Kołnierzyk B' Bizou
Sweter P N' L
Spódnica Wild Candy
Torebka Decades, Volie
Okulary Volie
Buty Volie

środa, 24 kwietnia 2013

Bounty


Hej!
Uwielbiam tą kurteczkę, ale rzadko udaje mi się z nią coś zrobić. Jako bluzkę użyłam kompletu stroju kąpielowego w ciekawe wzory, dodałam eleganckie spodnie 3/4, złoty naszyjnik, beżową kopertówkę i czarne dodatki. Możecie również zauważyć fryzurę, którą niedawno odblokowałam. Szczególnie niecierpliwię się na fryzurę za następny, 58 poziom :) Właściwie od 57 poziomu zaczynają się ładne fryzury (niektóre). Nie przedłużam, oto stylizacja:

Kapelusz Bonjour Bizou
Okulary Beastly
Kurteczka Pretty N' Love
Naszyjnik nelly
Bluzka Bonjour Bizou
Pasek Wild Candy
Spodnie Decades
Torebka Decades
Buty Bonjour Bizou

niedziela, 21 kwietnia 2013

Catwalk- koszmar czy zasłużone zwycięstwo? cz.1

Witajcie! Zgodnie z planem publikuję dzisiaj pierwszą część Catwalku! Będę tu oceniać zwyciężczynie Catwalku, które zdobyły to osiągnięcie w piątek, sobotę i niedzielę, a post będę publikować właśnie w niedzielę. Tak więc, nie owijam w bawełnę, myślę, że dział się spodoba :)

Piątek:
rabiastijl

Zacznę od twarzy: lubię tą fryzurę, lecz nie przy tym okropnym odcieniu skóry! Części twarzy też nie lubię, makijaż nie zachwyca. Strój jest zbyt prosty i nie pasują tu kompletnie czerwone buty. Jak dla mnie dziewczyna nie zasłużyła. 

Sobota:
belenesteban

Pierwsze wrażenie: zwykły plastik. Stylizacja może taka nie jest, ale o tym później. Twarz- Barbie, włosy są oryginalne, lecz mi się nie podobają no i ten biust, jest okropny. Strój bardzo prosty, lecz bardzo podobają mi się kolory. Biały blezer i stylizacja będzie naprawdę fajna. Myślę, że dziewczyna zasłużyła, ponieważ na Catwalku mało jest ładnych stylizacji.

Niedziela:
misia909

Niedzielna zwyciężczyni to użytkowniczka z Polski. Według mnie nie zachwyciła swoją stylizaję. Twarz przeciętna, stylizację widziałam już setki razy. Nie zasłużyła, choć stylizacja po dodaniu i zabraniu paru rzeczy byłaby na +.

A wy? Zgadzacie się z opiniami, ciekawy dział?

Night


Nie wiem co mnie naszłona zrobienie tej stylizacji, może płaszcz? Schowałam go pod spódnicę, aby z płaszcza wyszło takie bolero. Stylizację dopełniają włosy ;3

Kapelusz/ Bonjour Bizou
Sweter/ Rio
Naszyjnik/ nelly.com i Sofia Vegara 
Płaszcz/ Fallen Angel
Pasek/ Wild Candy
Kopertówka/ It Girls
Spódnice/ Fllen Angel, Basics, Pretty N' Love
Buty/ Liu Jo, Bonjour Biozou

środa, 17 kwietnia 2013

imagination

Hej :) Kiedyś już robiłam podobną stylizację, lecz teraz ją bardziej dopracowałam i powstało takie cóś. Podstawą do robienia stylizacji była sukienka i gra ona tu główną rolę. Zrobiłam też dwie tak jakby halki sukienki zrobione ze spódnic. Kołnierzyk i delikatne dodatki dodają uroku, również mogę się pochwalić włosami, które są jednymi, które lubię w Tress Up. Niektórzy mogą uważać tą stylizację za za bardzo dziewczęcą :)

Kołnierzyk Bonjour Bizou
Sukienka Pretty N' Love
Torebka Decades
Spódnice It Girls
Buty Perfoect Day 

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Wyniki konkursu B&W

Witajcie :)
Dzisiaj sprawdziłam ostatecznie wasze prace i dokonałam wyboru :) Wszystkie prace były świetne, ale musiałam wybrać te najlepsze. Bez owijania w bawełnę, oto wyniki:

1 miejsce zajął MeLolitka wygrywając 30sd:

Oraz dwa wyróżnienia po 10sd:


I tu w przypadku CoolMiley352 musiałam przymknąć oko, bo nie podpisała pracy swoim nickiem :d

Zarezerwujcie coś za 30sd (MeLolitka) i 10sd (wyróżnieni) dla kasia5400 bez prowizji. 

Gratuluję zwycięzcom  i pozdrawiam wszystkich :*

I will always love you


Opaska Special Offer
Kapelusz Bonjour Bizou
Sweter It Girls
Bluzka Basics
Pasek Bonjour Bizou
Spodnie Rio
Okulary Beastly
Torebka Decades
Buty Rio


niedziela, 7 kwietnia 2013

McQueen


Hej 
Dzisiaj wygrałam ten cudowny pasek inspirowany McQueenem! Połączyłam go z rockowymi dodatkami. Torebka według mnie ożywia stylizację, i gdybym wybrała czarną stylizacja byłaby zbyt monotonna. Charakteru dodają buty z ćwiekami, uwielbiam je :) Mam nadzieję, że się spodoba c:


♥Kapelusz Bizou
♥Opaska Special Offer
♥Pasek Rio
Bluzka Basics
Szorty Rio
Marynarka It Girls
♥Torebka Decades
♥Okulary Beastly
Rajstopy basics
Zakolanówki Evil Panda & Volie
Skarpety It Girls
♥Buty Fallen Angel

:)


Hej :) Dzisiaj stylizacja jest połączeniem elegancji z luźnym stylem. Luźnego wyglądu dodaje koszulka z fajnym według mnie nadrukiem- uśmiechniętą buźką :) Połączyłam ją ze spodniami, które bardzo lubię. Fajny efekt dał naszyjnik, bo ładnie się komponuję z ową koszulką. Myślę, że się spodoba :)


Blazer Bizou
Naszyjnik nelly.com
Bluzka Original Future
Pasek Volie
Spodnie Rio
Torebka Decades
Buty Perfect Day

sobota, 6 kwietnia 2013

Wielki Dzień Stylizacji czas zaczać!

Witajcie, serdecznie! Jak wiecie dzisiaj jest pierwszy na tym blogu Wielki Dzień Stylizacji.
Aktualnie pojawiła się reklama na ciekawszym stardollu, uzaleznionych, stylane oraz stardollfame-and-fashion.
Uważam, że tyle wystarczy.

Plan dzisiejszego dnia:

10:00- Start
10:10- MK
10:20- Mini Loteria
10:30- MK
10:50- Konkurs 
11:00- Mini Loteria
11:20- MK
11:40- Kącik Makijażysty
12:00- Loteria
12:30- Zgadywanka 
13:00- Kto to jest?
13:20- Konkurs
13:40- MK
14:00- Koniec
 
Mamy nadzieje, że będzie was jak najwięcej.
Za 10 minut pierwszy MK.

piątek, 5 kwietnia 2013

5.04.2013


Hej :) Dzisiaj stylizacja jak dla mnie w dość nietypowym połączeniu- zieleń i róż. Do tego dałam czarną marynarkę, kapelusz i buty ;) Zielone spodnie według mnie nie są za nudne do stylizacji :) Połączyłam również saszetkę (?) z Akademii z naszyjnikiem. Myślę, że się spodoba :))

Kapelusz Bizou
Naszyjnik nelly.com i Sofia Vegara
Bluzka i stanik Basics
Dżinsowe rękawki Pretty N' Pink
Spodnie Bizou
Okulary Riviera
Torebka SA + Original Future
Buty Bizou

czwartek, 4 kwietnia 2013

[*]


Hej :D Dzisiaj przybywam do was z moją nową stylizacją ;) Spodobało mi się połączenie szortów z kombinacją rajstop i dwóch par zakolanówek ;) Później dobrałam do tego sweter, marynarkę i dodatki. Dopiero teraz zobaczyłam, że bransoletka jest trochę za wysoko, ale to mały szczegół ;) A tytuł od tego, bo dzisiaj zdechł mój pies ;C Został uśpiony, ponieważ za bardzo cierpiał. Aha, i mam nową twarz wykonaną przez moją koleżankę ^^

Podoba wam się sposób zrobienia zdjęcia? (cała stylizacja i przybliżenie)


Kapelusz Bratz
Marynarka It Girls
Sweter Archive
Pasek Wild Candy
Szorty Darnówka
Torebka Decades
Bransoletka Riviera
Okulary Beastly
Rajstopy Basics
Zakolanówki dłuższe Volie
Zakolanówki krótsze Bizou
Buty Bizou

Obserwatorzy

Etykiety