Witam was wszystkich serdecznie, na pewno wszyscy z niecierpliwością czekaliście na wyniki, a więc oto i one.
Do II etapu przechodzą:
Lawliet.,
MajkaStar1999,
Diana.Miss2,
....Yellow....,
Ewelinka005,
czekoladka333,
klamar33,
kotek717,
hela2104,
karo45623Love1.
(za pomoc w wyborze dziękuję Arturowi - filus4444).
Natomiast najlepszy makijaż w tym etapie wykonała:
Gratulację! Zgłoś się do mnie po 50sd.
Mam dla was potok informacji nt. konkursu, otóż zaszło parę zmian w zasadach i postanowiłem go wydłużyć. Teraz zostaniecie podzielone na dwie grupy. Każda otrzyma oddzielny temat. Następnie z każdej grupy odpadnie jedna osoba, następny etap, także będzie zmieniony, ale tego dowiecie się za 1,5 tygodnia.
Jak zostałyście podzielone na grupy:
I grupa:
Lawliet.,
Diana.Miss2,
Ewelinka005,
kotek717,
karo45623Love1.
II grupa:
MajkaStar1999,
....Yellow....,
czekoladka333,
Hela2104,
klamar33.
A oto wasze tematy:
I grupa
Zapewne kiedyś jadłeś morele? W tym makijażu musisz okazać ich finezyjny kolor, który podkreśli każdą lekka stylizacje. Postaraj się, aby jak najbardziej oddać kolor morelowy.
(W makijażu muszą dominować kolory powyżej.)
II grupa
Zapewne byłeś kiedyś nad morzem? W tym makijażu musisz oddać jego charakter. Postaraj się, aby makijaż miał głębie jak różne baseny tego świata.
(W makijażu musi dominować kolor niebieski.)
Wasze zgłoszenie musi wyglądać tak:
nick,
w której grupie jestem (I albo II),
zalinkowany makijaż (tinypic, bankfotek etc.)
Prace możecie oddawać do 15.07.2014 r. do godziny 23:59.
Powodzenia/Dominik. :)