Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 25 sierpnia 2015

Komentator tygodnia

Komentatorem tygodnia zostaje
*_*Amelia*_*

Wyróżnienie w postaci 20sd otrzymuje:
QueenRoyal (nie napisałaś nigdzie nicku na sd, więc podałem nazwę na blogerze)

Gratulację, zgłoście się po nagrody w mojej kg.

+konkurs trwa nadal, ale nie chce mi się robić oddzielnego obrazka na ten tydzień

poniedziałek, 5 stycznia 2015

Komentator tygodnia

Tak, napisałem do adminów w sprawie "wyprzedaży", wreszcie odpisali, że niby zwrócą mi sd, ale wątpię, żeby pojawiły się na moim koncie. Posiadam dokładnie 69sd, więc komentator tygodnia otrzyma sumę 60sd oraz ciuszek, a osoby wyróżnione po ubraniu, no cóż nie przeciągam.

____
Komentatorem tygodnia zostaje:
Gratulację, wygrywasz 60sd oraz 

Dwa wyróżnienia (po ciuszku) otrzymują:
Ewelina005 oraz DivaMia4Ever
(tutaj zasada kto pierwszy ten lepszy, piszcie w mojej księdze gości, który ciuszek chcecie)

Lawliet. pamiętaj, żeby ciuszek wystawić już z wliczoną prowizją! :)

Pozdrawiam i gratuluję/Dominik:) 



środa, 24 grudnia 2014

Wyniki Loterii

Wyniki loterii:
1 (sukienka Callie's Picks). SrebrnaBlue,
2 (spódniczka YSL). Lawliet.,
3. (sukienka HB) Beautiful2JJ,
4. (torebka Subcouture) agentmonia,
5. (podkolanówki YSL) Niunia1202.


50sd - _karolcia01_, B.E.A.T.K.A,
25sd - painfulhug, kreda2.

Gratulację! Jeśli wygraliście ciuch, napiszcie w mojej kg, jaką rzecz wygraliście. Jeżeli chodzi o stardollary, zarezerwujcie po prostu jakąś rzecz na konto kasia5400 z wliczoną prowizją.
Macie 24H na odbiór nagrody.

Jeszcze raz, gratuluję! :)

wtorek, 23 grudnia 2014

Komentator tygodnia

A więc nadszedł czas ogłoszenia wyników na komentatora tygodnia, a wiec zostaje nim:

Gratulację! Wygrywasz 50sd, sweter HB oraz zdjęcie wraz z linkiem w pasku bocznym.

Dwa wyróżnienia (po 25sd) otrzymują:
Lawliet. oraz Weronikao99.

Gratulację! :)
Macie 24H, żeby zgłosić się w mojej Księdze Gości po nagrody.


wtorek, 16 grudnia 2014

Luxury

Wczoraj moje stylizacje były nie najlepsze, dopiero nabieram wprawy, bo w końcu miałem 3 miesięczną przerwę.:)
Dzisiejszy set w klasycznych kolorach z domieszką różu w różnych odcieniach.

Koszula - Pretty'n'love,
Skóra - Evil Panda,
Kopertówka - The Jet Set,
Spódniczka - PPQ,
Szpilki - MM.

Pozdrawiam/Dominik.

***kurtkę z poprzedniego posta wygrywa Lawliet.***
Gratulację! Zgłoś się w mojej kg.






Osoby, które skomentują post powalczą o:
(tylko dla obserwatorów)

Pozdrawiam/Dominik.



piątek, 19 września 2014

Lele Pompeii

 Nie ukrywam, że jest mi trochę żal, że do konkursu zgłosiła się tylko 1 osoba. Napisałam, że jeżeli nie zgłosi się więcej niż 5 osób, to konkurs jest nie ważny. Jednak pragnę docenić pracę i z góry pogratulować, ponieważ przeczuwam, że więcej chętnych raczej nie będzie... Otóż zwyciężczynią konkursu zostaje: sweetka123. Jednak zapomniałaś podać numerku bluzki, którą chcesz. Więc oczekuję na Twoją odpowiedź pod tym postem i jeszcze raz, gratuluję! A o to stylizacja:

 Teraz moja stylizacja, także z użyciem futerka:
Futro - Archive
Sukienka - Archive
Top (pod sukienką) - Pretty in love
Torebka - Pretty in love
Buty - Archive

poniedziałek, 8 września 2014

Wyniki konkursu.

Zwycięzcą tego konkursu zostaje:
Najka.
  
Gratuluję! :)

Zgłoś się do mnie (MyMelisaWhite) po nagrodę w ciągu 24h. 
  

środa, 20 sierpnia 2014

Wyniki castingów

Na początku pragnę was bardzo przeprosić. Za to, że wyniki się tak przedłużyły. No cóż, przechodzę do sedna.

Szanse pisania na blogu dostają:
czarnawojna,
Domi_miaa.

Obydwoje zostajecie przyjęci na okres próbny tygodnia, a potem wraz z Anitą zadecyduję czy możecie nadal redagować na blogu.

Proszę o kontakt na mój gg (w zakładce załoga bloga) lub w prywatnej wiadomości na sd.

Gratulację!
Pozdrawiam/Dominik.

poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Komentator tygodnia.

Najaktywniejszym komentatorem poprzedniego tygodnia zostaje:

  Kotek717! 
Gratulacje! 
Zgłoś się do Dominika (Kasia5400) po 70sd :)

Chcielibyśmy wyróżnić również Weronikao99
Zgłoś się do mnie (MyMelisaWhite) po 20sd.
 Macie 24h.


 

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Wymaluj wygraną II

Witam was wszystkich serdecznie, na pewno wszyscy z niecierpliwością czekaliście na wyniki, a więc oto i one.

Do II etapu przechodzą:
Lawliet.,
MajkaStar1999,
Diana.Miss2,
....Yellow....,
Ewelinka005,
czekoladka333,
klamar33,
kotek717,
hela2104,
karo45623Love1.

(za pomoc w wyborze dziękuję Arturowi - filus4444).

Natomiast najlepszy makijaż w tym etapie wykonała:
Gratulację! Zgłoś się do mnie po 50sd.

Mam dla was potok informacji nt. konkursu, otóż zaszło parę zmian w zasadach i postanowiłem go wydłużyć. Teraz zostaniecie podzielone na dwie grupy. Każda otrzyma oddzielny temat. Następnie z każdej grupy odpadnie jedna osoba, następny etap, także będzie zmieniony, ale tego dowiecie się za 1,5 tygodnia.

Jak zostałyście podzielone na grupy:
I grupa:
Lawliet.,
Diana.Miss2,
Ewelinka005,
kotek717,
karo45623Love1.

II grupa:
MajkaStar1999,
....Yellow....,
czekoladka333,
Hela2104,
klamar33.

A oto wasze tematy:
I grupa

Zapewne kiedyś jadłeś morele? W tym makijażu musisz okazać ich finezyjny kolor, który podkreśli każdą lekka stylizacje. Postaraj się, aby jak najbardziej oddać kolor morelowy.
(W makijażu muszą dominować kolory powyżej.)

II grupa

Zapewne byłeś kiedyś nad morzem? W tym makijażu musisz oddać jego charakter. Postaraj się, aby makijaż miał głębie jak różne baseny tego świata.
(W makijażu musi dominować kolor niebieski.)

Wasze zgłoszenie musi wyglądać tak:
nick,
w której grupie jestem (I albo II),
zalinkowany makijaż (tinypic, bankfotek etc.)

Prace możecie oddawać do 15.07.2014 r. do godziny 23:59.

Powodzenia/Dominik. :)






poniedziałek, 9 czerwca 2014

Komentator tygodnia

Wreszcie, udało mi się pozbierać i ogłosić wyniki, a więc komentatorem tygodnia zostaje:

Gratulację! Wygrywasz 100sd.

Wyróżnienia (po 20sd):
Lawliet.,
Wenia99.

Gratulację! Po nagrody zgłaszajcie się w mojej kg. Rzeczy wystawiajcie już z wliczoną prowizją. :)

Pozdrawiam/Dominik.

poniedziałek, 26 maja 2014

Wyniki castingów

Castingi trwały do wczoraj, a więc pora ogłosić wyniki.
Na bloga dostały się następujące osoby:

loloSrebro oraz BlowStar jako redaktorzy dzienni
oraz
Rewelacjaa o selena876kitty jako jurorzy hot or not.

Gratulację! :) Wszystkie zostałyście przyjęte na okres próbny dwóch tygodni.

Skontaktujcie się ze mną na gg, mój numer jest w zakładce Załoga Bloga.

Pozdrawiam/Dominik.

czwartek, 22 maja 2014

środa, 21 maja 2014

Wyniki Mega Loterii

Uff, czas ogłosić wyniki.
(aby szybciej odnaleźć swój nick: ctrl+f)

1 - jarus55,
2 - marysiajula,
3 - Emma2325,
4 - dominika-10,
5 - natala2476
6- Rewelacjaa
7- Regina1321
8- Uplooad
9- SrebrnaBlue
10- kami151
11- xXVampireeXx...
12- julka99195
13- szklanka9
14- Zuzka2731D
15- synopsa
16- Badscere
17- marysiajula
18 - Maniakpupili
19 - Weronikao99
20- klamar33
21- BlackLilou
22- lolicza123
23- tiaraaiwlys
24- karo45623Love1
25- filus4444
26 - Kawa007
27 - Czekoladka333
28 - B.E.A.T.K.A
29 - kejt02
30 - agentmonia
31 -
32 - MISSPati16671
33 -
34 - _karolcia01_
35 - Amelia*_*
36 -
37 - malutkacandy
38 - Cynia-
39 - Diana.Miss2
40 - CarmelElectra
41 - Malutka_Anusia
42 - palinka1997
43 - Lawliet.
44 - kotek717
45 - czarnawoja
46 - kaskamaska
47 - Hela2104
48 - patrycja_2000
49 - oliwcia_paris
50 - ojtyja
51 - MissParis125
52 - agusiabb11
53 - Nina0909
54 - alapole
55 - domsot
56 - MissParis125
57 - palinka1997
58 - painfulHUG
59 - ...Yellow...
60 - xMegasse
61 - magda08dance
63 - _carolciaaa
64 - 
65 - ada9000love
66 - MeLolitka
67 - Zuzia1358
68 - the_gusty
69 - Lawliet.
70 - ayienn
71 - AlociaLove
72 - barelina11
73 - CheryVenette
74 -
75 - kicia1912
76 -
77 - natka0215
78 - Cavisek
79 - sylia5278
80 - kreda2
81 - MyMelisaWhite
82 - kehlen12
83 - punkkokoo
84 - Shirau
85 - Stalineczka
86 - wyspaso
87 -
88 -

50sd - B.E.A.T.K.A,
50sd - filus4444
200 sd - kejt05

1f - MajkaStar1999

Jak widzicie pozostały jeszcze wolne nagrody, było za mało zgłoszeń. :)
Z biżuterii tylko MajkaStar1999 chciała okulary, a więc i je wygrała.

NIE zgłaszajcie się w mojej kg po nagrody, ja będę je wystawiał. Proszę o cierpliwość, gdyż w sb jest tylko 20 miejsc. (zgłaszać mogą się tylko nagrody w postaci stardollarów).

Gratuluję!
Dominik.

niedziela, 18 maja 2014

Komentator tygodnia

W tym tygodniu, po raz pierwszy od założenia bloga, miałem taki problem z wybraniem osoby, która zostanie uhonorowana tym tytułem. Postanowiłem przyznać, aż 4 wyróżnienia.

A więc, komentatorem tygodnia zostaje:
Gratulację, wygrywasz 80sd!

Wyróżnienia (po 20sd):
kotek717,
ayienn,
the_gusty,
karo45623Love1.

Gratulację! :)
(Macie 24H, żeby zgłosić się po nagrody w mojej kg, nagrody wystawiajcie już w wliczoną prowizją).

Liczę dalej na takie duże zainteresowanie konkursem, każdy zostanie doceniony! :)

Pozdrawiam/Dominik.




niedziela, 11 maja 2014

Komentator tygodnia

Nie ma co przedłużać, komentatorem tygodnia 05-11 maj, zostaję:

Gratulację! Wygrywasz 80sd oraz rzecz niespodziankę.

Wyróżnienia (po 20sd)
czekoladka333, Weronikao99.

Macie 24H, żeby zgłosić się po moje nagrody w kg.
(Wystawiajcie już z wliczoną prowizją).

Pozdrawiam i Gratuluję/Dominik. 

sobota, 10 maja 2014

Wyniki mini loterii


 Parę butów z mini loterii wygrywa osoba, której komentarz miał numer...
 

czyli...
Ishirae !

Nagroda jest wystawiona (kończy mi się SS, dlatego wystawiłam)

niedziela, 4 maja 2014

Komentator tygodnia

Nadszedł czas, aby ogłosić wyniki komentatora tygodnia, a więc zostaje nim:
Gratulację, wygrywasz 60sd oraz zdjęcie w pasku bocznym.

Również postanowiłem przyznać po dwa wyróżnienia, dla:
Lawliet.
oraz
the_gusty.

Macie 24H, żeby zgłosić się w mojej kg po nagrody.

Gratulację! 

Pozdrawiam/Dominik.

wtorek, 1 kwietnia 2014

Komentator tygodnia

Nadszedł czas na ogłoszenie komentatora tygodnia.

A więc zostaje nim:
Gratulację, wygrywasz 60sd, zdjęcie w pasku bocznym oraz ubrania niespodzianki.

Wyróżnienia (po 20sd):
Lawliet., the_gusty.

Na zgłoszenie się po nagrody w mojej kg macie 24H! :)

Gratulację/Dominik.

czwartek, 27 marca 2014

Wyniki konkursu na makijaż

A więc nadszedł czas, aby ogłosić wyniki konkursu na makijaż w zieleniach. :)


1 miejsce oraz 4 ubrania wygrywa:
Badscere

2 miejsce oraz 3 ubrania wygrywa:
Lawliet.

3 miejsce oraz 3 ubrania wygrywa:
punkkokoo

Nagrody:

W mojej księdze gości proszę, aby kolejno jakie nagrody chcą napisały osoby z pierwszym i drugim miejscem. III miejsce dostanie rzeczy, które zostały. Macie 48H, aby zgłosić się po nagrody.

Gratuluję i pozdrawiam/Dominik.

P.S.W kwietniu możecie spodziewać się podobnego konkursu. :)


Obserwatorzy