Tym razem obrad nie było, dlaczego? Ponieważ dwóch osób oceniających nie ma w domu, a i tak dwie osoby nie oddały prac.
Prac nie oddały emo_niunia_ oraz ManiakPupili.
Finałowe prace:
1. oliwcia_paris - Dżungla
2. _karolcia01_ - Zachód słońca
3. SharpayDenali - Tęcza
4. littels10 - Pastele
5. spbianka - Zielony Ogród
6. jarus55 - Plastic is Fantastic
Która praca podoba wam się najbardziej?
Piszcie i głosujcie w komentarzach.
Możecie głosować do 30.07.
Pozdrawiam/Dominik.


















