Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ankieta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ankieta. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 21 lipca 2013

Finałowy etap konkursu makijażowego

Tym razem obrad nie było, dlaczego? Ponieważ dwóch osób oceniających nie ma w domu, a i tak dwie osoby nie oddały prac.

Prac nie oddały emo_niunia_ oraz ManiakPupili.

Finałowe prace:

1. oliwcia_paris - Dżungla


2. _karolcia01_ - Zachód słońca


3. SharpayDenali - Tęcza


4. littels10 - Pastele


5. spbianka - Zielony Ogród


6. jarus55 - Plastic is Fantastic



Która praca podoba wam się najbardziej?
Piszcie i głosujcie w komentarzach.

Możecie głosować do 30.07.

Pozdrawiam/Dominik.

środa, 26 czerwca 2013

Ankieta - konkurs na letni nagłówek

Witam was w tym uroczystym dniu, w którym odbędzie się ankieta na letni nagłówek!!!

ZABRANIA SIĘ PROSZENIA O GŁOSY!

W konkursie mogą wygrać:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Przepraszam, że ankieta się nie pojawi, ale pool daddy nie chce mi działać. ;o

Także piszcie, która praca według was powinna wygrać.

Pozdrawiam.







wtorek, 19 marca 2013

Obserwatorzy