Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koniec. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koniec. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 30 września 2014

To już jest koniec.

Witajcie.
Jak sam tytuł wpisu Wam podpowiada - dziękuję, to już koniec. Piszę dzisiaj do Was po raz ostatni. Byłam na tym blogu około 10 miesięcy, za co serdecznie Dominikowi dziękuję. Mimo małych "zgrzytów" na początku dogadaliśmy się, a ja z każdą kolejną stylizacją ulepszałam swój styl. To również dzięki Wam, dzięki Waszym pozytywnym i negatywnym opiniom. Dziękuję, że byliście i mam nadzieję, że będziecie. 
Wierzę, że blog znów będzie świetny. 
Czas zająć się życiem w rzeczywistości. Nie odchodzę kompletnie, znajdziecie mnie jeszcze na innym blogu, gdzie dodaję stylizację co tydzień. Nauka jest dla mnie najważniejsza i na niej chcę skupić jak największą uwagę. 
Jeszcze raz dziękuję.

Na koniec mały bonus, taki w postaci ostatniej stylizacji (zaraz potem usunę się z osób piszących na tym blogu).


poniedziałek, 29 września 2014

Nic nie może przecież wiecznie trwać...

 Dokładnie. Muszę was uprzejmie przeprosić, ale to koniec przygody z tym blogiem, dla mnie. Nie chodzi o to, że dodawanie stylizacji znudziło mi się. Uznałam, że czas powoli odcinać się od ''pępowiny'' zwanej Stardoll. Gra staje się dla mnie nudna, nie mam tutaj praktycznie znajomych oraz uważam, że jestem już w takim wieku, w którym pora dorosnąć i nie bawić się w żadne gierki. Jak to potoczy się, czy odejdę  jeszcze nie wiem. Blog jest opustoszały, jak pewnie już zauważyliście. Nie chcę stać w miejscu. Bardzo dziękuję Dominikowi, za szanse jaką dostałam od niego oraz za wszystkie komentarze pozytywne i negatywne na temat moich stylizacji. Zdecydowanie blog był dla mnie pewnym doświadczeniem. Będę wspominała ten etap w grze bardzo dobrze. Czas zacząć kolejny. Dzięki wielkie, jeszcze raz! Pozdrawiam, Zeszyteres

Obserwatorzy