Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą życzenia. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 stycznia 2015

Wesołego Nowego Roku!

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy cała załoga bloga Spectrum-of-stardoll. 

A blogowi życzę, aby miał masę czytelników, komentarzy oraz najlepszych stylistów na stardollu! :) 


środa, 24 grudnia 2014



Top: Archive, Kurtka: Velvet Orchid, Sukienki: Windows On The World, Voile, Buty: Perfect Day, Pasek: Limited Edition, Torebka: Archive,  

Miałem problem z dobraniem butów i torebki. Worek na kartofle jako spódnica zawsze na plus :P.
Z racji tego, że dziś jest wigilia, chciałbym złożyć Wam- czytelnikom i całej załodze, najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń ;)

Co sądzicie o stylizacji?

sobota, 8 marca 2014

DZIEŃ KOBIET!



Wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet, życzy cała załoga Spectrum of Stardoll! 



wtorek, 31 grudnia 2013

2014

Udało mi się złapać jakiś lepszy sygnał i wreszcie dodawanie postu mi się naładowało, a więc życzę wam wszystkim w nowym roku dużo zdrowia (bo chyba to jest najważniejsze), pomyślności i sukcesów w świecie stardollowym jak i zarówno w realnym. 

A blogowi życzę, żeby należał do czołówki i dobił wreszcie do 500 obserwatorów.

Wracam po 2. stycznia z większym zapałem, portmonetką i weną.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,
~~Dominik~~. 

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

Świętego w kominie,
prezentów po szyje,
zielonej choinki,
prezentów trzy skrzynki,
zimnego szampana i  sylwka do rana. 
Życzy cała załoga bloga.

+Mini Loteria
Do wygrania:
2x20sd,
2x10sd.

Loteria trwa do 30.12. 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt - Dominik. 

niedziela, 30 grudnia 2012

Świąteczna Loteria :)

Dzisiaj mamy Wigilię czyli dzień prezentów. Teraz ja wam daję szansę zdobyć parę rzeczy :)

 Warunki uczestnictwa;
-Musisz być obserwatorem,
-Musisz napisać co masz, ew. co chcesz,


Loteria trwa do 01.01.13r.,a wyniki ogłoszę 02.01.2013

Powodzenia i Wesołych Świąt :)

    Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Obserwatorzy