Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZawszeHannah1. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ZawszeHannah1. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 10 marca 2014

Girly

Cześć, moi drodzy :) Przepraszam za moją nieobecność (kolejną), niestety zawsze, gdy zabierałam się do pisania posta, coś mi wypadało. Ten miał się ukazać już parę dni temu, ale złapał mnie okropny wirus i nawet nie chciało mi się włączyć laptopa. 
Dzisiejszą stylizację przygotowałam z myślą o konkursie partnerskim Elegantly & Part of Stardoll. Inspiracją był darmowy top, który mimo tego faktu jest śliczny. Elementem, który był wymagany w konkursie, jest top z Riviery, jest on pod spodem tego darmowego i służy jako ramiączko (?). Dodałam beżową spódniczkę i pasującą torebkę w tym samym kolorze. Minimum dodatków - pasek z YSL i obcasy z Valentino. W sumie jest prosto, bardzo prosto. Zmieniłam wygląd doll, podoba mi się, Hannah jest taka weselsza. Z pewnością jednak jeszcze do poprzedniego wrócę. Co myślicie?




Top (pod spodem) | Riviera
Top | 300 Millions Stardolls
Spódniczka | HHB
Pasek | Saint Laurent Paris Tribute
Kopertówka i buty | Valentino Tribute

piątek, 14 lutego 2014

Valentine's Day

Witam Was, moi kochani!
Jest mi głupio, że tak dawno nie pisałam i nie dodawałam stylizacji. Cóż, wszystko przez szkołę i życiowe problemy. Teraz jednak w miarę wszystko mi się ułożyło i wracam do pisania postów! Zanim przejdę do stylizacji, chcę Wam jeszcze życzyć szczęśliwych Walentynek, niezależnie od tego, czy macie drugą połówkę, czy nie :) 
Mimo dzisiejszego dnia outfit nie jest w kolorze czerwonym ani w serduszka, tylko w czterech, dość burych kolorach: czarnym, szarym, beżem i srebrnym. Na początku połączyłam świetną kamizelkę z YSL Tribute z moją ulubioną torebką z Callie's Picks. Wykończenie kamizelki świetnie komponuje się z wzorem na torebce, tak więc od samego początku byłam przekonana do tego połączenia. Dobrałam cudowne szpilki, a następnie zwykłe bluzki: szarą i beżową oraz skórzaną spódniczkę (sukienkę). Jakie jest Wasze zdanie na temat stylizacji?


(Marki uzupełnię jutro, przepraszam za utrudnienie)


Pozdrawiam i całuję!/Ola

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Military lemon.

Witam Was, kochani! 
Na wstępie nadmienię, że całkowicie zmieniłam mojej doll wygląd. Hannah miała dawną twarz bardzo długo, powoli zaczynała mi się nudzić, stwierdziłam też, iż jest zbyt banalna. Jak myślicie, zmiana na plus?
Przechodząc do dzisiejszej stylizacji: jest żółto - czarno - złota, dużą rolę gra w niej też moro. Bazą były świetne koturny Jean Paul Gaultier Tribute, które kupiłam w bazarze po okazyjnej cenie - 15 sd. Kolorystycznie idealnie zgrała się z nimi cytrynowa kurtka. Z wyborem spodni nie kombinowałam, postawiłam na czarne ze złotymi wstawkami. Przypadkowo dobrałam plecak w moro, okazało się jednak, że całkiem dobrze wygląda w stylizacji. Do niego chciałam dobrać taką samą pod względem wzoru bluzkę. Nie umiałam się zdecydować, która jest lepsza, tak więc prezentuję Wam dwie wersje. W pierwszej rolę bluzki gra spódniczka z kalendarza Hot Hot Buys, natomiast w drugiej postawiłam na bluzkę z Valentino Tribute. Co sądzicie o stylizacji? Która wersja bardziej przypadła Wam do gustu?

bluzka 1 (spódniczka) - Hot Hot Buys
bluzka 2 - Valentino Tribute
kurtka - Archive
spodnie - Valentino Tribute
plecak - Evil Panda
koturny - Jean Paul Gaultier Tribute

wtorek, 14 stycznia 2014

Black and silver everywhere

Witam Was, kochani! Dzisiejsza stylizacja jest zwykła (co jest spowodowane kilkudniowym zanikiem weny), ale mimo to podoba mi się. Zaczęłam ją od bluzki z Chanel, jako spódniczkę wykorzystałam sukienkę z dawnej kolekcji Fallen Angel. By nie było pusto, dodałam narzutkę. Później założyłam mojej doll  kapelusz, kopertówkę i kołnierzyk. Z doborem butów nie miałam żadnego problemu - idealnie wpasowały się w outfit te piękne szpilki z Tribute. Co myślicie o stylizacji?


bluzka - Chanel Tribute
spódniczka (sukienka) - Fallen Angel
narzutka - Millionare Mansion Fashion
kapelusz - Killah
kołnierzyk - Special Offer
kopertówka - Chanel Tribute
szpilki - Chanel Tribute 

czwartek, 2 stycznia 2014

Dziewczęcość w beżowo - biało - czarnym wydaniu.

Witam Was, kochani! Dzisiejsza stylizacja jest zwiewna, elegancka i dziewczęca. Bazą była śliczna beżowa spódniczka z kalendarza Hot Hot Buys. Dobrałam do niej białą bluzkę i dodatki: pasek, kapelusz, kopertówkę i koturny. Cały set utrzymany jest w trzech kolorach - beżu, bieli i czerni. Jest dość skromnie, ale według mnie ładnie. Co myślicie o stylizacji? 


spódniczka - Hot Hot Buys
bluzka - 80 Million Stardolls
koturny - Callie's Picks
pasek - Wild Candy
kopertówka - Voile
kapelusz - 2x Decades


wtorek, 31 grudnia 2013

2014

Udało mi się złapać jakiś lepszy sygnał i wreszcie dodawanie postu mi się naładowało, a więc życzę wam wszystkim w nowym roku dużo zdrowia (bo chyba to jest najważniejsze), pomyślności i sukcesów w świecie stardollowym jak i zarówno w realnym. 

A blogowi życzę, żeby należał do czołówki i dobił wreszcie do 500 obserwatorów.

Wracam po 2. stycznia z większym zapałem, portmonetką i weną.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,
~~Dominik~~. 

Będzie, będzie zabawa! Czarno - srebrna, sylwestrowa stylizacja.

Witam Was, kochani! Dzisiaj Sylwester - szampańska zabawa i wyczekiwanie Nowego Roku. Ja życzę Wam, aby dzisiejsza noc była  udana, a nadchodzący rok był lepszy od tego mijającego. 
Dzisiejsza stylizacja jest typowo sylwestrowa. Wykorzystałam w niej znane wszystkim dobrze połączenie czerni i srebra. Zaczęłam od topu z najnowszej kolekcji Voile Holiday Shop, dodałam piękną, czarną narzutkę i srebrną spódniczkę, w której po prostu się zakochałam. Dobór dodatków był tylko formalnością - torebka z Chanel i klasyczne szpilki. Całość jest według mnie ładna i spójna, a moja doll spokojnie mogłaby pójść w stylizacji na sylwestrowy bal. Jakie jest Wasze zdanie na temat outfit'u?



top - Voile Holiday Shop 
narzutka - Millionaire Mansion Fashion 
spódniczka - Voile
 torebka - Chanel Tribute 
szpilki - Velvet Orchid 




wtorek, 24 grudnia 2013

Elegancja w trzech kolorach (i święta).

Na wstępie chciałabym Was poinformować, że zostaję na blogu i oficjalnie dołączam do załogi, tak więc będziecie musieli się ze mną męczyć ;) 
Czujecie tą magię świąt? Bo ja niezbyt. Śniegu nie ma, jest zdecydowanie za ciepło jak na zimę, jedynie zapachy z kuchni i choinka w salonie dają odczuć, że dziś Wigilia. A skoro już jesteśmy w temacie: wesołych świąt, kochani!
Co do stylizacji: chciałam, by była elegancka i szykowna i taka, że moja doll spokojnie mogłaby zasiąść w niej do wigilijnej wieczerzy. Bazą był blazer z Elle (ja zakupiłam go w Callie's Picks) i torebka. Połączenie kolorystyczne jest dość proste: czerń, biel i róż. Nie jestem z niej do końca zadowolona, ale opinia należy do Was. Jakie jest Wasze zdanie na temat outfit'u?



bluzka - 80 Million Stardolls
blazer - Callie's Picks
spodnie - Pretty n' Love
torebka - Callie's Picks
platformy - Callie's Picks
korale - Fallen Angel
kapelusz - Killah

Większość ciuchów użytych w stylizacji jest z Callie's Picks, zauażyliście? ;)

Wesołych Świąt!

Świętego w kominie,
prezentów po szyje,
zielonej choinki,
prezentów trzy skrzynki,
zimnego szampana i  sylwka do rana. 
Życzy cała załoga bloga.

+Mini Loteria
Do wygrania:
2x20sd,
2x10sd.

Loteria trwa do 30.12. 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt - Dominik. 

czwartek, 19 grudnia 2013

Fiolet, czerń i srebrne dżety (i moje urodziny)

Hej :) Dziś skończyłam 12 lat. To tylko takie nawiązanie do tytułu posta, nie chcę się chwalić.
Dzisiejsza stylizacja jest dość rockowa, jednak przewijają się tutaj eleganckie elementy. Kolorystyka jest taka, jaką lubię: czerń, fiolet, srebro. Myślę, że jest dość ciekawie, a outfit ma "to coś". Jakie jest Wasze zdanie na temat stylizacji?


bluzka - identi Tee
spódnica (sukienka) - Wild Candy
kurtka - B. Bizou
kapelusz - Killah
torebka - Chanel Tribute
szpilki - Voile

środa, 18 grudnia 2013

Mięta, biel i czerń

Dziś będzie dość zwięźle, kompletnie nie mam na nic siły, cała jestem poobijana (spokojnie, to tylko koszykówka). Stylizacja to połączenie mięty, bieli i czerni. Elegancko z domieszką luzu. 
Według mnie wszystko ładnie ze sobą wygląda. 


bluzka - B. Bizou
spódniczka - It Girls
narzutka - Riviera
torebka - Spring Surprises
buty - It Girls







niedziela, 15 grudnia 2013

Klasyka z pazurem.

Dzisiejsza stylizacja jest dość klasyczna, głównie ze względu na czarno - białą kolorystykę z elementami srebrnego. Powiedziałabym nawet, że jest grzecznie. By dodać temu setowi "pazura", zostawiłam odkryty brzuch mojej doll. Nie mogłam się zdecydować, z którą torebką jest lepiej, dlatego zamieszczam dwie wersje stylizacji. Jakie jest Wasze zdanie na temat outfit'u? Lubicie takie klasyczne połączenia?



bluzka - B.Bizou
kurtka - Callie's Picks
spodnie - darmówka
szpilki - nelly.com
kapelusz - Killah
kołnierzyk - Special Offer
torebka 1 - Chanel Tribute
torebka 2 - Callie's Picks

czwartek, 12 grudnia 2013

Połysk.

Na wstępie dziękuję Wam za te miłe słowa pod poprzednim postem. Wiele dla mnie znaczą.
Fatalnie się dzisiaj czuję, dlatego, nie zwlekając, kilka zdań na temat stylizacji.
Dość zwykła, ale cała połyskująca. Zakochałam się w tej torebce z Chanel, dlatego nie mogłam jej nie użyć. Według mnie wszystko fajnie ze sobą wygląda. Nie mogłam się tylko zdecydować, z jakimi szpilkami jest lepiej, dlatego dodaję dwie wersje. Co sądzicie o stylizacji?


narzutka - WOTW
bluzka - B.Bizou
spódniczka (sukienka) - Special Offer
torebka - Chanel Tribute
szpilki 1 - nelly.com
szpilki 2  - Special Offer

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Powitanie

Cześć! Mam na imię Ola, mam 12 lat i będę dodawała na bloga swoje stylizacje (dziękuję Dominikowi, że dał mi taką szansę). Mój nick to ZawszeHannah1. Moje hobby to głównie konie i jazda konna, muzyka, moda, blogowanie i czytanie. Póki co, jestem na okresie próbnym, ale mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej, a Wy mnie polubicie. Długo mogłabym jeszcze opowiadać o sobie, swoich pasjach, ale nie to jest moim zadaniem na blogu ;)
Czas na moją pierwszą stylizację na Spectrum of Stardoll. Nie jest może "dziełem sztuki", ale wydaje mi się, że jej poszczególne elementy tworzą spójną i ładną całość. Biel, czerwień i złoto - muszę przyznać, że rzadko kiedy widuję stylizacje z taką kolorystyką, ja jednak postanowiłam spróbować coś  pokombinować z tymi odcieniami. Jakie jest Wasze zdanie na temat outfit'u? Co myślicie o takim połączeniu kolorów?


bluzka - Basic
spódnica maxi - Basic
narzutka - Riviera
buty - tingeling
naszyjnik - Special Offer
pasek - Wild Candy
torebka - B. Bizou




Obserwatorzy