Pokazywanie postów oznaczonych etykietą patunia09c. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą patunia09c. Pokaż wszystkie posty

piątek, 17 maja 2013

Pożegnanie


Z czasem na każdego przychodzi taki czas, że zaczyna zastanawiać się nad całym swoim życiem. Właśnie nastała na mnie kolej i zaczynam powoli wprowadzać zmiany w moim życiu.

Jednym z wielu ważnych aspektów w moim życiu był Stardoll. Postanowiłam jednak w pewnym stopniu go ograniczyć. Spędziłam na nim wspaniałe chwile, które wniosły dużo do mojego życia prywatnego. Również poznani ludzie na jakże świetnej stronce są mniej lub bardziej ważni, lecz zawsze o nich będę pamiętać. Na pewno nie zrezygnuję do końca i będę sporadycznie zaglądać na konto, gdyż ciężko zostawić o tak sobie coś co było częścią ciebie przez ponad 2 lata. 

 Myślę, że to dobra decyzja. 
Nie wiem, czy jest to decyzja na stałe, nie mogę przewidzieć czy się nie stęsknię. Jednakże na tą chwilę taki mam plan działania. Jest to podyktowane głównie szkołą, gdyż pierwsza klasa technikum to nie są przelewki.

Oczywiste jest, że jak rezygnuje z stardoll to rezygnuje z pisania na tym jakże świetnym blogu. Dziękuję Dominikowi za danie mi szansy pisania. Dziękuję wszystkim, którzy komentowali moje posty pozytywnie, jak i również negatywnie. To dzięki wam miałam ochotę pisania. Choć wiem, że czasami was zawodziłam, bo nie zawsze ukazał się post, albo po prostu nie był wyczerpujący. 

Mam nadzieję, że blog będzie dalej się tak błyskawicznie rozwijał jak do tej pory. Życzę powodzenia Dominikowi w prowadzeniu go, jak i również pozostałym redaktorkom, aby wasza współpraca się dobrze układała. 

Całuję was,
patunia09c

poniedziałek, 6 maja 2013

Przegląd starplazy

Na początku chciałabym was bardzo przeprosić, że tydzień temu nie pojawił się post. Niestety nie miałam dostępu do komputera.
W dzisiejszym przeglądzie zajmiemy się swetrami :)


Niektóre swetry są bardzo eleganckie jak np czarny. Swetry z It Girls, Archive oraz Decades sa idealne do casualowych setów. Moim faworytem jest sweter z Rio. Uważam, że powinien mieć go każdy.
 | Sweter - no name | Suknia - PPQ | Buty - Fallen Angel | Torebka - Miss Sixty | Kapelusz - Killah |     
| Okulary - Killah|
| Sweter - Orginal Future | Spódniczka - no name | Kurtka - Archive | Buty - Nelly.com |
|  Naszyjnik - Fallen Angel | Torebka - Dolce & Gabbana Tribute |


| Kurtka - Orginal Future | Sweter - It Girls | Pasek - Miss Sixty | Spodnie - Orginal Future | 
| Buty - Wotw | Torba - Nelly.com | 

| Kurtka - Nelly.com | Sweter - Archive | Spodnie - Rio | Torba - Hot Buys | 
| Buty - Darmówka | Naszyjnik - Fallen Angel | 

| Sweter - Decades | Bluzka - Archive | Blezer - PPQ | Spodnie - Miss Sixty |
| Torebka - Tingeling | Buty - Bonjour Bizou | 

Przepraszam, że jest tak mało opisów, ale nie mam weny :)
Podobają się wam stylizacje?

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Przegląd starplazy

Dziś w przeglądzie zajmiemy się jednym z najstarszych sklepów ♥It Girls♥
Starałam się wybrać rzeczy uniwersalne, które powinny znaleźć w każdej szafie :)
Zapraszam do przeczytania :)


1. Czarna prosta kopertówka. Idealna do eleganckich setów. Oczywiście wpasuje się też w stylizacje codzienne. Subtelnie pozostaje w tle, co pozwala być reszcie stylizacji na pierwszym planie. Jej cena nie jest wygórowana- to tylko 45sm.
2. Kolejną rzeczą jest śliczna, przezroczysta bluzeczka, którą  kupiłam od razu jak ją zobaczyłam. Nie jest ona jakoś bardzo uniwersalna, ale jeśli już coś z nią stworzymy, to nie będziemy żałować jej kupna. Jest bardzo delikatna i kobieca. Jej cena to 9sd.
3. Świetne buty. Beż to ostatni hit sezonu. Dzięki złotym ozdobieniom nie są wcale nudne.  Idzie z nimi zrobić naprawdę udane stylizację. Cena ich wynosi 7sd.
4. Nie mogło zabraknąć zwykłych, czarnych, niczym  nie wyróżniających się skarpetek. Lecz tu tkwi ich urok, gdyż ciężko na stardoll o proste skarpetki. Przydają się do bardziej luźnych stylizacji. Uważam, że każdy powinien je mieć, gdyż ich cena - 30sm - nie jest jakąś ogromną.
5. Kolejna beżowa rzecz w naszym zestawieniu. Bardzo śliczna kurteczka, urok jej dodaje kożuszek. Cena jej wynosi 13sd.
6. Następna w kolejce jest rzecz, która sama w sobie nie jest zachwycająca, ale stanowi świetne dopełnienie do reszty. Jest to biała bluzka z kołnierzykiem. Możemy ją stosować praktycznie do każdego rodzaju stylizacji. Nie zastanawiałabym się na jej kupnem, bo cena to tylko 50sm. 
7. Kolejna jest świetna czarna sukienka. Przyznaję, że nie mogłam się powstrzymać. Idealnie nadaje się do eleganckich stylizacji, ale nie tylko. Dzięki białemu kołnierzykowi nie jest nudna. Nie musimy również dodawać zbyt dużo dodatków. Dla mnie jest absolutnym Must Have tego sklepu. Cena to 13sd. 
8. Ostatnią rzeczą, którą zadecydowałam się dodać jest brązowa spódniczka. Świetnie pasuje z ciemnymi rzeczami. Nie jest nudna dzięki białemu kawałkowi wychodzącemu spod spodu. Cena jej to 50sm.

Inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w ♥It Girls♥ :



Co sądzicie o artykule?

sobota, 13 kwietnia 2013

Przegląd Starplazy

Hej! Nie miałam żadnego pomysłu na dzisiejszy Przegląd Starplazy, a w końcu postanowiłam, że zabierzemy się za Basics. :) Chyba, każdy wie, że wszystkie ciuszki w tym sklepie są warte uwagi, jednakże pokażę wam, jak fajnie ich użyć. No to zaczynamy! :)


1. Basic Cobalt Frilled Shirt - 47sm
2. Basic Black High Waist Short - 38sm
3. Basic White Frilled Shirt - 47sm
4. Basic Black Skinny Jeans - 40sm
5. Basic Sand Tote - 22sm
6. Basics Black Fitted Dress - 50sm
7. Basic Sand Tights - 38sm
8. Basics Cobalt Tank Top - 37sm
9. Basic White Long Skirt - 52sm


Stylizacja bardziej jesienna. Torebka ma identyczny kolor co płaszczyk, dzięki temu wspaniale ze sobą współgrają. Czarna spódniczka i biały kołnierzyk dodają elegancji.
 | Bluzka - Bonjour Bizou | Płaszczyk - Roberto Cavalli | Spódniczka - Darmówka |Torebka - Basics | 
 | Buty- Nelly.com |

Kolor niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów, dlatego stworzenie tej stylizacji przyszło mi bez żadnych problemów. Spódniczka jakby odwracała trochę uwagi od butów i bluzki.
| Bluzka - Basics | Spódniczka - Original Future | Buty - Rio | Torebka - Rio | 
| Pasek - Pretty n' Love | 

Na początku miałam mieszane uczucia do tej stylizacji. Jednakże przyglądając się jej zaczęła mi się podoba :D  Dodatkowo użyłam tutaj stanika z Basics.
| Bluzka - Pretty n' Love | Spodnie - Basics| Buty - Nelly.com | Torebka - Tingeling | 
| Stanik - Basics | 

W tej stylizacji użyłam ciekawych butów. Spodenki optycznie wydłużają nogi doll. 
| Bluzka - Tingeling | Pasek - Mortal Kiss | Spodenki - Basics | Torebka - Miss Sixty | 
| Buty - Eco Design For A Better World |


Delikatna i dziewczęca. Ta stylizacja pokazuje, że im mniej dodatków tym lepiej. Ogólnie złoto tworzy świetne zestawy z bielą.
| Bluzka - Basics | Spódnica - Basics | Torebka - MSW 12 | Naszyjnik - Voile | Buty - Liu Jo |




sobota, 6 kwietnia 2013

Wielki Dzień Stylizacji czas zaczać!

Witajcie, serdecznie! Jak wiecie dzisiaj jest pierwszy na tym blogu Wielki Dzień Stylizacji.
Aktualnie pojawiła się reklama na ciekawszym stardollu, uzaleznionych, stylane oraz stardollfame-and-fashion.
Uważam, że tyle wystarczy.

Plan dzisiejszego dnia:

10:00- Start
10:10- MK
10:20- Mini Loteria
10:30- MK
10:50- Konkurs 
11:00- Mini Loteria
11:20- MK
11:40- Kącik Makijażysty
12:00- Loteria
12:30- Zgadywanka 
13:00- Kto to jest?
13:20- Konkurs
13:40- MK
14:00- Koniec
 
Mamy nadzieje, że będzie was jak najwięcej.
Za 10 minut pierwszy MK.

piątek, 5 kwietnia 2013

Przegląd starplazy

Cześć wszystkim! 
Jestem Patrycja, na stardoll patunia09c i od dziś będę prowadziła "Przegląd starplazy" :)

Dziś zajmiemy się męską częścią garderoby. Można znaleźć tam parę ciuszków wart uwagi. Zapraszam do przeczytania...


Od lewej: Fudge (50sm), Evil Panda (50sm), Fallen Angel (50sm), Evil Panda (30sm),
Fallen Angel (78sm), Mr. (57sm), Mr. (75sm), Mr. (45sm)

Pierwsza stylizacja jest z dużą ilością kolców i ćwieków - na kamizelce, torbie, butach oraz na koszuli, lecz tego tu nie widać.  Dwie nałożone koszule na siebie dają bardzo ładny efekt.
| Koszula - Nelly.com i Pet a Porter | Kamizelka - Fallen Angel | Spodnie - Bonjour Bizou |
| Torba - Nelly.com | Buty - Fallen Angel |
Stylizacja bardziej luźna, można nawet powiedzieć, że przypomina kloszarda :). Na początku chciałam jeszcze dodać spodnie z dziurami, lecz nie wyglądało to zbytnio ładnie. Myślę, że tak jest lepiej :)
|Sweter - Evil Panda | Bluzka - It Girls | Naszyjnik - Fallen Angel | Spodnie - Bonjour Bizou | 
| Torba - No Name | Buty - Fallen Angel | 


Ta stylizacja podoba mi się najbardziej. Jest bardzo dziewczęca i urocza. Nałożenie przezroczystej bluzki na naszego Punka dało nam fajny efekt.
|Bluzka - Wild Candy i Evil Panda | Kamizelka - Liu Jo | Spódniczka - Nelly.com | 
|Torebka - Miss Sixty | Buty - Nelly.com |
Ostatnia stylizacja jest pomieszaniem trochę luźnego stylu z domieszką elegancji. Myślę, że nawet ładnie to wygląda :)
| Bluzka - Bonjour Bizou | Sweter - No Name | Kurtka - Fudge |  Spodenki - Basics |
| Rajstopy - Darmówka | Zakolanówki - WOTW | Buty - Fallen Angel i Basics | 


Co sądzicie o tych rzeczach? Podobają się wam stylizacje? 







Obserwatorzy