Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zgłoszenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zgłoszenia. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 czerwca 2013

Konkurs

AKTUALIZACJA

Tak jak zapowiadałem w niedawnym poście, będzie trzy etapowy konkurs i oto właśnie on.

Tematem przewodnim konkursu będzie Makijaż.

Jako, iż jest to konkurs etapowy nie może zabraknąć jury, w skład niego wchodzą:

ja, czyli kasia5400,
Martyna, czyli ModnyKotek,
Artur, czyli filus4444.
Wiktoria, czyli koralina2346 oraz
Kamil, czyli _D_0_D_A_.

Przebieg konkursu:

I etap - zgłaszają się osoby, które chcą. Etap trwa do 18.06.
II etap - ze wszystkich zgłoszonych prac wybieramy 15 najlepszych, z czego tylko 8 dotrze do finału.
III etap - 8 prac walczy o zwycięstwo.

Nagrody:

I miejsce:
80sd,

II miejsce:
50sd,

III miejsce:
25sd,

oraz

zestawy ubrań. Osoba z pierwszym miejscem wybiera zestaw, który zechce, osoba z drugim miejscem, dwa pozostałe, a osoba z trzecim miejscem ten, który pozostał, oto one:




Warunki uczestnictwa:
1. Trzeba obserwować blog spectrum-of-stardoll.blogspot.com,
2. Musisz zalinkować pracę, obojętnie gdzie,
3. Praca musi być podpisana,
4. Pracę wysyłamy w komentarzach w tym poście,
5. Zakaz kopiowania.


Temat I etapu:
Płomienny blask.

Przykładowe kosmetyki, z którymi możecie wykonać pracę:
W pracy możecie używać wszystkich kolorów, ale makijaż ma koncentrować się na kolorze czerwonym, bordowym, żółtym, pomarańczowym.

PRACE MOŻECIE ZGŁASZAĆ DO 18 CZERWCA!

W razie jakichś niejasności proszę pisać na moje gg (42481679)

Powodzenia życzy jury w składzie: kasia5400, ModnyKotek, _D_0_D_A, koralina2346 oraz filus4444.


sobota, 1 czerwca 2013

Hot or Not - Zgłoszenia

Witajcie, rezygnuję z działu "Przegląd Starplazy", gdyż to prawie to samo co "I must have", natomiast powracam z HOT OR NOT!

Tak jak w poprzedniej edycji. Co tydzień, wybieram trzy osoby, którą oceniam wraz z gościem!

Możemy ciągle się zgłaszać, nie ma limitów czasowych.

Po wszystkich pojedynkach wygrane osoby przejdą do finału, w którym będą walczyć o 50sd.
Zwycięzca jednorazowego pojedynku otrzyma 15sd.

Osoby zgłoszone:

piątek, 18 stycznia 2013

Hot or Not-Zgłoszenia

Witajcie ! Na blogu organizuję nowy cykl,a mianowicie Hot or Not.
Zapraszam wszystkich obserwatorów do zgłaszania się.
W jednym pojedynku będą brały trzy osoby :]

Osoby zgłoszone do Hot or Not:
1.DixieSINDY
2.synopsa
3.extra.gwiazda1
4. Maniakpupili
5.filus4444
6.texi22
7.Mexa98
8.punkkokoo
9.julomarty
10.BlackLilou
11.szecherezada6
12.swiadomosc
13.littels10
14.patunia09c
15.TheSonka
16.aneciaak
17.kociak33nn
18.
19.
20.



Obserwatorzy