AKTUALIZACJA
Tak jak zapowiadałem w niedawnym poście, będzie trzy etapowy konkurs i oto właśnie on.
Tak jak zapowiadałem w niedawnym poście, będzie trzy etapowy konkurs i oto właśnie on.
Tematem przewodnim konkursu będzie Makijaż.
Jako, iż jest to konkurs etapowy nie może zabraknąć jury, w skład niego wchodzą:
ja, czyli kasia5400,
Martyna, czyli ModnyKotek,
Artur, czyli filus4444.
Wiktoria, czyli koralina2346 oraz
Kamil, czyli _D_0_D_A_.
Przebieg konkursu:
I etap - zgłaszają się osoby, które chcą. Etap trwa do 18.06.
II etap - ze wszystkich zgłoszonych prac wybieramy 15 najlepszych, z czego tylko 8 dotrze do finału.
III etap - 8 prac walczy o zwycięstwo.
Nagrody:
I miejsce:
80sd,
II miejsce:
50sd,
III miejsce:
25sd,
oraz
zestawy ubrań. Osoba z pierwszym miejscem wybiera zestaw, który zechce, osoba z drugim miejscem, dwa pozostałe, a osoba z trzecim miejscem ten, który pozostał, oto one:
Warunki uczestnictwa:
1. Trzeba obserwować blog spectrum-of-stardoll.blogspot.com,
2. Musisz zalinkować pracę, obojętnie gdzie,
3. Praca musi być podpisana,
4. Pracę wysyłamy w komentarzach w tym poście,
5. Zakaz kopiowania.
Temat I etapu:
Płomienny blask.
Przykładowe kosmetyki, z którymi możecie wykonać pracę:
W pracy możecie używać wszystkich kolorów, ale makijaż ma koncentrować się na kolorze czerwonym, bordowym, żółtym, pomarańczowym.
PRACE MOŻECIE ZGŁASZAĆ DO 18 CZERWCA!
W razie jakichś niejasności proszę pisać na moje gg (42481679)
Powodzenia życzy jury w składzie: kasia5400, ModnyKotek, _D_0_D_A, koralina2346 oraz filus4444.



