Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hot or Not. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hot or Not. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 19 czerwca 2014

Hot or Not #3


Przepraszam, że post nie pojawił się tydzień temu, miałam strasznie dużo na głowie. Post był przygotowany więc możliwe, że ujrzycie swoje starsze stylizacje. Ja, selena876Kitty i Rewelacjaa ocenimy dzisiaj wasze stylizacje. Ocenimy dziś trzy użytkowniczki: Karensis, ayienn i zuzka2731D. Tym razem w komentarzach zadecydujcie, która stylizacja jest najlepsza!
Według sondy tydzień temu wygrała punkkokoo, gratulacje! 

Karensis


selena876Kitty: Stylizacja jest ciekawa. Zdjęłabym beret i zmieniła torebkę. Bluzkę zmieniła na jasny kolor, może beżowy? Stylizacja nie jest zła, jest dobra jednak parę rzeczy mi nie pasuje. HOT/NOT
Rewelacjaa: Twoja stylizacja nawet mi się podoba.Trochę gryzie się ta koszula z marynarką w panterkę.Zauważyłam drobny szczegół- twoją torebkę (drugą część) widać przez dziurę w spodniach. Dla mnie HOT

ayienn



Rewelacjaa: Nie powiem, bardzo lubię twoje stylizacje,tym razem też tak jest! Twój Outfit jest super! Połączenie tej bluzki (sukienki) z tymi spodniami jest bardzo subtelne, ale z wyrazem. Dla mnie HOT!
selena876Kitty: Podoba mi się! Nie wiem do czego mogłabym się tu przyczepić, naprawdę. Brakuje mi tu chyba jakiegoś żakieciku. Wpadłaś na dobry pomysł żeby połączyć tą sukienkę z tymi spodniami. HOT

                                                                          zuzka2731D


selena876Kitty: Nie przepadam za takimi stylizacjami, zdecydowanie za dużo ich na Stardoll. Gdybyś zdjęła te buty, torebkę, okulary i kurtkę i zostawiła samą bluzkę i spodenki byłoby dobrze ;) Wtedy dodałabym jakiś srebrny lub złoty dodatek, może jakąś narzutkę i nie rzucające się w oczy buty. Szkoda, że makijaż też nie zachwyca. Dla mnie NOT
Rewelacjaa: Dzisiaj trafiliśmy na bardzo udane stylizacje. Twoja się do nich zalicza. Połączenie bluzki z BASIC i tej marynarki jest świetne! Do tego ładne spodnie i buty. Stworzyłaś piękny młodzieżowy strój. HOT!



 

czwartek, 5 czerwca 2014

Hot or Not #2

Siemka,dzisiaj ja- Rewelacjaa i selena876Kitty,będziemy oceniać wasze stylizacje w Hot or Not.Na końcu powinna być ankieta w której to wy możecie zagłosować na najlepszą stylizację,lecz nie udało mi się jej wstawić i dam wam do niej link.Tak więc, zaczynamy!


   CarmelElectra



selena876Kitty: Dół stylizacji strasznie mi się podoba, góra już mniej. Tak, zmieniłabym kurtkę i może bluzkę, na ciemniejszy odcień szarości niż spodnie. Zdjęłabym natomiast "sweterek" zawieszony na biodrach doll. Kolczastą opaskę zamieniłabym na złoty naszyjnik z Original Future lub srebrny z PPQ. Jeśli chodzi o makijaż to uważam, że bardziej pasowałby tu ciemniejszy odcień, to moje zdanie. Zostawiam HOT/NOT

Rewelacjaa: Twoja stylizacja nie przypadła mi do gustu.Te spodnie mi tutaj nie pasują.Jeżeli zmieniłabyś spodnie i buty to już wyglądałoby to lepiej.Takie jest moje zdanie.Uważam ,że to ubranie ma potencjał i dlatego HOT/NOT

 punkkokoo

 selena876Kitty: Bardzo mi się podoba, świetny makijaż i stylizacja. Nie mam do czego raczej się przyczepić, kolorystycznie wszystko pasuje a sama stylizacja w sobie jest naprawdę dobra. HOT!

Rewelacjaa: Twój Outfit jest bardzo ładny.Super dobrane kolory,piękny makijaż i pasujące dodatki.Bez zastanowienia HOT!


Lawliet.

selena876Kitty: Przyznam, że bardzo lubię Twoje stylizacje. I tym razem nie zostałam "zawiedziona". Podobnie jak w przypadku punkkokoo nie mam do czego się przyczepić. Co ja mogę powiedzieć? Podoba mi się! Makijaż idealnie wygląda w połączeniu z fioletowymi dodatkami i spodniami. Pazura stylizacji na pewno dodaje tatuaż i kurtka. Niebanalna bluzka dopełnia stylizację. Jestem na HOT

Rewelacjaa: Twoja stylizacja przykuwa oko. Zwłaszcza te czerwone akcenty,które możemy zauważyć na koszulce i na torbie. Jedyne to usunęłabym tatuaż, niezbyt mi tu pasuje.Aczkolwiek mimo wszystko HOT!

ZA TYDZIEŃ OCENIMY:
1. Karensis
2. ayienn
3. zuzka2731D 

Swoje opinie zostawiajcie w komentarzach.Piszcie też co możemy zmienić/poprawić w naszym Hot or Not. 
Link do ankiety: http://sonda.hanzo.pl/sondy,227196,v9Sv.html
 

czwartek, 29 maja 2014

Hot or Not #1

Cześć, ja - selena876Kitty i Rewelacjaa będziemy od dzisiaj oceniały wasze stylizacje w Hot or Not. Na końcu postu jest ankieta w której to wy możecie zagłosować kto jest "Hot" a kto "Not".

BlackLilou 


 Rewelacjaa: Twoja stylizacja jest bardzo ładna.Podoba mi się połączenie tych dwóch koszul z tą spódnicą. Buty pasują do czapeczki.Ogólnie to dodałabym jakiś naszyjnik oraz torbę.Twój Outfit jest bardzo dziewczęcy.Moim zdaniem HOT
selena876Kitty: Kolorystycznie jest idealnie! Podoba mi się.  Jednak zmieniłabym buty na jakieś inne - po prostu mi tu nie pasują. Natomiast czapkę zamieniłabym na jakiś inny dodatek np. drobną biżuterię. Mimo wszystko HOT

the_gusty





Rewelacjaa: Pierwsze co rzuca się w oczy przy twojej stylizacji to buty i torba. To połączenie jest całkiem dobre, aczkolwiek złote ozdoby na torebce nie pasują do srebrnego naszyjnika.Jeśli dodałabyś tam zamiast tej bluzki jakąś koszulę i zmieniła naszyjnik,stylizacja mogłaby być ładna. Na tą chwilę HOT/NOT
selena876Kitty: Jeśli chodzi o torebkę to bez złotych kuleczek (?) wyglądałaby lepiej w Twojej stylizacji. Więc przede wszystkim zmieniłabym torebkę i spódnicę. Przyznam, że naszyjnik całkiem dobrze wygląda w połączeniu z tą spódnicą. Jak już to do tej spódniczki nie dałabym tej bluzki, moim zdaniem bardziej pasowałaby tu jednolity kolor. Szary lub czarny.  HOT/NOT

Weronikao99


Rewelacjaa:Nie wiem co sądzić o tej stylizacji.Całkiem różni się od dwóch poprzednich. Spódnica ładnie pasuje do butów.Koszulka z 'doczepionym' wzorem jakiejś galaktyki? Hmm..troszeczkę dziwne.Twoja stylizacja jest u mnie pod znakiem zapytania.Nie wiem jak ją ocenić HOT/NOT
 selena876Kitty: Mam podobne zdanie co Rewelacjaa. Często widuje bardzo podobne stylizacje do Twojej na Stardoll. Z jednej strony stylizacja nie wygląda aż tak źle ale nie wygląda też do końca dobrze. Czuję trochę przepych. Falbany, dziury, bluzka z motywem, pasek-łańcuch, kokarda na torebce. Za dużo tego! NOT

ZA TYDZIEŃ OCENIMY:
1. Lawliet.
2. CarmelElectra
3. punkkokoo



Podzielcie się opiniami w komentarzach. :)
 

wtorek, 18 marca 2014

Hot or Not - wielki powrót

Witajcie, dzisiaj przeglądałem stare posty naszego bloga i natknąłem się na dział "Hot or Not". Postanowiłem,  przywrócić ten dział. Co tydzień będzie pojawiał się nowy post z oceną trzech osób. Stylizacje oceniane będą przeze mnie, jednego redaktora i zaproszoną tajemniczą osobę.

Zapraszam do zgłaszania się w komentarzach.


A zapomniałbym, zabawa jest tylko dla obserwatorów.

Osoby zgłoszone:
1. BlackLilou,
2. the_gusty,
3. Weronikao099,
4. Lawliet.,
5. CarmelElectra,
6. punkkokoo,
7. Karensis,
8. ayienn,
9. zuzka2731D,
10. karo45623Love,
11. Stalineczka,
12. B.E.A.T.K.A,
13. BlowStar,
14. Rewelacjaa,
15. natka0215.

sobota, 1 czerwca 2013

Hot or Not - Zgłoszenia

Witajcie, rezygnuję z działu "Przegląd Starplazy", gdyż to prawie to samo co "I must have", natomiast powracam z HOT OR NOT!

Tak jak w poprzedniej edycji. Co tydzień, wybieram trzy osoby, którą oceniam wraz z gościem!

Możemy ciągle się zgłaszać, nie ma limitów czasowych.

Po wszystkich pojedynkach wygrane osoby przejdą do finału, w którym będą walczyć o 50sd.
Zwycięzca jednorazowego pojedynku otrzyma 15sd.

Osoby zgłoszone:

piątek, 8 lutego 2013

Hot or Not

Od razu pragnę przeprosić za opóźnienie związane z Hot or Not. Post miał ukazać się wczoraj ale nie miałem weny ''pisarskiej''. Tak więc bez zbędnych ceregieli zaczynamy.

Maniakpupili;
Jednym słowem- stylizacja jest świetna. Wszystko jest pod pasowane pod kolory.  Bardzo mi się podoba. Nic dodać nic ująć. Daję jednoznacznie HOT

Filus4444;
Stylizacja nie jest może na zbyt wysokim poziomie ale jak na osobę bez SS ujdzie w tłumie. Mimo tego, że wszystko jest pod kolor nie pasują mi te getry. Przez nie wydaje się, że lalka ma łydy jak u słonia. Daję HOT

texi22;
 Stylizacja jest elegancka. Wszystko jest dopasowane. Srebrna spódniczka dodaję charakteru, natomiast pastelowe buty dają mały odłam od czerni i bieli.
Daję HOT



Głosujcie :) Osoba która wygra otrzyma 30sd oraz weźmie udział w I Finale Hot or Not gdzie pula nagród będzie wynosić ok. 100sd.

czwartek, 31 stycznia 2013

Hot or Not

Witajcie. Dzisiaj czas na pierwszy pojedynek Hot or Not. Dzisiaj zmierzą się:
-DixieSINDY
-synopsa
-extra.gwiazda1

Zapraszam do przeczytania moich opinii.
DixieSINDY;


Stylizacja jest bardzo prosta. Moda na ciemne rajstopy wygasła rok temu. Mniej więcej wygląda to dziwnie i nienaturalnie, bo kto normalny ubiera rajstopy i zakolanówki?! Nie wiem. Tutaj się wszystko ładnie komponuje. Cały sweter odzwierciedla ciemną stylizację. Twarz także nadrabia wszystko. Daję HOT

synopsa;
 Stylizacja jest w swoim rodzaju oryginalna. Ładnie połączone i dopasowane kolory. Wszystko do siebie pasuje. Żakiet daję takie małe przełamania szarości i bieli. Również dzięki butom wszystko wygląda dobrze.Twarz jest idealnie dobrana do stylizacji. 
Daję HOT.

extra.gwiazda1
 Tutaj wszystko jest pod kolor. Beże, brązy i inne odcienie tych kolorów. Wszystko się komponuje. Nie podoba mi się tylko lewitująca torebka ale to szczegół. Wszystko psuje (niestety) twarz. Oczy są za wysoko umieszczone co wygląda, jakby lalka miała oczy na czole (?!). Gdyby nie ta twarz z wielką chęcią dałbym HOT. Ale teraz niestety jestem zmuszony dać:
HOT/NOT

Osoba, która wygra dzisiejszy pojedynek dostanie 20sd+prow oraz weźmie udział w FINALE Hot or Not.

Nadal można się zgłaszać KLIK 

Jak wam się podoba dzisiejszy Hot or Not?
Na kogo zagłosujecie? 

    



piątek, 18 stycznia 2013

Hot or Not-Zgłoszenia

Witajcie ! Na blogu organizuję nowy cykl,a mianowicie Hot or Not.
Zapraszam wszystkich obserwatorów do zgłaszania się.
W jednym pojedynku będą brały trzy osoby :]

Osoby zgłoszone do Hot or Not:
1.DixieSINDY
2.synopsa
3.extra.gwiazda1
4. Maniakpupili
5.filus4444
6.texi22
7.Mexa98
8.punkkokoo
9.julomarty
10.BlackLilou
11.szecherezada6
12.swiadomosc
13.littels10
14.patunia09c
15.TheSonka
16.aneciaak
17.kociak33nn
18.
19.
20.



Obserwatorzy