Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drugie urodziny bloga. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drugie urodziny bloga. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 7 września 2014

Impreza blogowa

O 19:30 zapraszam wszystkich na imprezę urodzinową! :)


Zorganizuje ją ja (kasia5400). Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszą stylizację. Tematem będzie bal karnawałowy! Ubierzcie się jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka, albo przybysz z kosmosu. Mam nadzieję, że wykażecie się kreatywnością! 

Liczę, że przybędziecie w dużej ilości! 

Pozdrawiam i widzimy się o 19:30/Dominik.

MK

Z jakiego sklepu pochodzi ta wystawa? Podaj jego nazwę.


5sd dla pierwszej oraz 100sm dla wylosowanej.

TYLKO DLA OBSERWATORÓW

MK

Z jakiego sklepu pochodzi ta bluzka? Podaj markę oraz nazwę.


Do wygrania 5sd dla pierwszej oraz wylosowanej osoby.

TYLKO DLA OBSERWATORÓW

MK

Podaj markę oraz nazwę tych spodni.
(można je znaleźć w mojej szafie)

5sd dla pierwszej oraz wylosowanej osoby.

TYLKO DLA OBSERWATORÓW

Konkurs

Miały być konkursy, a więc i są. Wczoraj pojawił się od Anity, dzisiaj ode mnie.

Tematyka konkursu: stylizacja dowolna.

Warunki wzięcia udziału:
Musisz obserwować bloga,
praca musi zostać stworzona TYLKO na potrzeby konkursu(inaczej grozi dyskwalifikacja),
musisz zalinkować swoją pracę na tinypic, imageshack itp.,
pamiętaj o podpisaniu swojej pracy (inaczej nie będzie brana pod uwagę).

Nagrody:
1 miejsce:
40sd oraz zestaw ubrań. (niespodzianka)

Dwa wyróżnienia po 15sd.

Powodzenia!

Zgłaszać swoje prace możecie do 9.09.2014 r.

Loteria

Niestety, ostatnio pozbyłem się większej ilości ciuchów, a więc loteria tylko ze stardollarami. 

Do wygrania:
1x100sd,
2x25sd.

Tylko dla obserwatorów.

Loteria trwa do 12.09.2014



Urodziny!

Witam was serdecznie! Dokładnie 2 lata temu założyłem tego bloga, z początku miał być czymś w rodzaju pamiętnika, w którym mógłbym trzymać stylizację. Potem przybyli pierwsi  obserwatorzy, komentatorzy i postanowiłem rozwinąć bloga. Na początku wszystko szło świetnie, ale potem przyszedł nawał obowiązków. Musiałem zawiesić bloga, powrócił po miesiącu. Odświeżony, odnowiony z nowym nagłówkiem. Z dnia na dzień był coraz bardziej znany. Na bloga przyjąłem ManiakPupili, która odeszła. Potem o zgodę spytałem się Anitę, zgodziła się. I tak oto piszę tutaj przez rok. Największy przełom? Dostanie się do ankiety, w konkursie organizowanym przez sim i uzależnionych. Następny kryzys, postanawiam zrobić casting. Na bloga przyjmuję Paulinę oraz Sandrę. Z początku ich pracę nie były oszałamiające, lecz z czasem osiągnęły niezły poziom. Z Pauliną na początku praca była burzliwa, lecz potem się bardziej poznaliśmy, ja dawałem jej dobre rady, a ona robiła coraz lepsze stylizacje. W lato tamtego roku postanowiłem zorganizować dwie loterie sponsorowane, na uzależnionych i cs-ie. Dzięki temu na blogu pojawiło się ponad 300 nowych obserwatorów. Aktualnie ich liczba wynosi 518 i od czasu do czasu rośnie. W sierpniu postanowiłem powiększyć załogę, tak na blogu pojawiła się Magda (Zeszyteres), czarna-wojna oraz domi-miaa. Magda wniosła na bloga nowy wymiar stylizacji, bardzo się ciesze, że udało mi się ją zrekrutować! :) Teraz napiszę o komentatorach. 
Z początku stałym komentatorem była HermionaPoter3, która niestety już tutaj nie bywa. Po kolejnych konkursach, komentatorów przybywało. Blog zaczęła komentować Lawliet., została tutaj do dzisiaj. Tutaj pragnę również wymienić czekoladka333, która, też nieustannie komentuje wszystkie posty. Za to pragnę wam bardzo podziękować! Zakładając tego bloga nigdy nie spodziewałem się, że przetrwa tak długo i będzie jednym z bardziej znanych. Bardzo się z tego powodu cieszę.


Uff, ale się rozpisałem! Mam nadzieję, że przeczytaliście całość. :)

Sukienka - Darmówka,
Pasek - It Girls,
Kopertówka - Chanel,
Rajstopy - Film Theory,
Buty - Fallen Angel, Riviera.

Pozdrawiam/Dominik.
( za 15 minut pojawi się loteria)



Obserwatorzy