Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Domi_miaa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Domi_miaa. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 września 2014

I feel sad :(

Cześć . Nie ma szans na odzyskanie Domi_miaa . Muszę czekać na byłą właścicielkę to może ona mi pomoże. Dobrze ,że moja dziewczyna pozwala mi robić stylizacje na jej koncie :)
Baskinka- Archive /sh
Spodnie-Dior
Kopertówka-D&G
Buty-Bonjour Bizou

czwartek, 11 września 2014

środa, 10 września 2014

Cold Day

Płaszcz-Film Theory/sb
Bluza-Archive
Spodnie-Elle /sh
Torebka-Fallen Angel
Buty-Bonjour Bizou

Co sądzicie ?

niedziela, 7 września 2014

Casual Look

Witam ! Przepraszam wszystkich swoją długą nieobecnością. Byłem przez tydzień w szpitalu , robili mi różne badania no i okazało się ,że spadły czerwone krwinki. Co do stylizacji, którą wykonałem - codzienna i luźna.
Kurtka- Nelly.com
Top- RIO
Spodnie-It Girls
Buty-Velvet Orchid
Torba-DVF


niedziela, 31 sierpnia 2014

Black

Cześć . Dzisiaj nie będę się rozpisywał , na szybciutko. Zmieniłem oczy ,ponieważ skończyło mi się ss.
Narzutka-Markfast
Top-Perfect Day
Spódnica-Basics
Torebka- Louboutin
Buty- Volie Holiday Butique

Jak Wam się podoba ?

sobota, 30 sierpnia 2014

Złe nawyki

Cześć :) Zostały się 2 dni do rozpoczęcia ,a ja prawdopodobnie pojadę prosto po rozpoczęciu do szpitala.  Dzisiaj mam strasznie dużo pomysłów na stylizacje. Marynarkę rozdzieliłem na dwie części i "zarzuciłem" na ramiona. Wziąłem węższe wymiary obrazu i zapomniałem o marynarce ;/
 Marynarka- Made by Domi_miaa
Top- Perfect Day
Spodnie- Made by Domi_miaa
Kopertówka-RIO
Buty- Young Hollywood

 
Co sądzicie ? :)

piątek, 29 sierpnia 2014

Po Drodze

Witajcie. 2 miechy minęły jak jeden dzień. Szkoła , znajomi ,nauczyciele i ehh.. pani od polskiego. Strasznie boję się tego roku, bo pewnie pani od polskiego może mnie przycisnąć do muru i to bardzo. Jakoś nie mam bardzo problemu z polskim ,tylko chodzi o to ,że mnie nie lubi. Co do podręczników - jestem załamany lekko ,a co dopiero moja mama... Za wszystkie książki zapłaciliśmy koło 200 zł , rozumiem jakby ćwiczeniówki były po 10 zł załóżmy to tragedii nie ma ,ale jak 2 książki po 60 zł to proszę Was ,ale nie chcę się uczyć. Premier obiecał nam darmowe książki ,jak na razie są podwyższone ceny.
Sukienka-Special Offer
Torebka-Decades
Buty-Special Offer

A co Wy sądzicie ?

wtorek, 26 sierpnia 2014

Gold, gold, gold

Coś ostatnio polubiłem złoto :D Kolejna stylizacja ze złotem. Kurcze przez pół dnia próbowałem zrobić jakąś stylizację i nie mogłem. Dzisiaj zrobiłem dość prostą stylizację i nie dodawałem dużo dodatków ,żeby nie przesadzić. Myślę ,że stylizacja aż tak źle nie wyszła.
Sukienka-Archive
Torebka-Young Hollywood
Buty-Bonjour Bizou

Co myślicie o stylizacji ?

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Golden

Witajcie :) Zmieniłem dzisiaj twarz lekko oraz włosy. Dzisiaj nie mam totalnie humoru i zrobiłem taką ciemną stylizację.
 
Marynarka-RIO/sh
Top-Basics
Pasek-Saint Laurent Tribute
Spodnie-Bonjour Bizou
Kopertówka-Special Offer
Szpilki- MM Fashion

Co sądzicie ?
/Domi_miaa

niedziela, 24 sierpnia 2014

Summer isn't over yet !

Witajcie :) Na początku muszę podziękować bloggerowi za to co zrobił z nogami mojej doll. Dzisiaj stylizacja taka letnia. Bardzo spodobała mi się ta sukienka i zacząłem dobierać do niej dodatki . 
Mi się podoba a Wam ?

 Sukienka-Pretty n' love
Bransoletka- Diesel
Torebka-Spring Suprises
Buty-Miss Sixty

/Domi_miaa

sobota, 23 sierpnia 2014

Elegant

Cześć :) Dzisiaj zapragnąłem zrobić stylizację z tą oto bluzeczką. Myślę,że stylizacja wyszła bardzo dobrze ,ale opinie pozostawiam Wam :)

Top-Pretty n' love
Spodnie-Gucci
Kopertówka-Gucci
Buty- MM Fashion 

Co sądzicie ?

/Domi_miaa

piątek, 22 sierpnia 2014

Witam :)

Cześć !
Jestem Maciej i kryję się pod nickiem Domi_miaa. Mam 17 lat. Jestem redaktorem na okres próbny , jeśli zostanę na dłużej to będę redaktorem dziennym.
Żakiet-Decades /sh
Top-Basics
Spodnie-WOTW /sh
Torebka- Archive
Obcasy-B.Bizou
 Co sądzicie ?
/Domi_miaa

Obserwatorzy