Witajcie, moi drodzy!
Pewnie pomyśleliście "skąd taka nazwa?"
Otóż na blogu nie dzieje się nic ciekawego, a więc zrobiłem taką atrakcję, która będzie się pojawiać co miesiąc.
W komentarzu piszemy co chcielibyśmy dostać od innych czytających osób np.
-obserwować bloga,
-zagłosować 5/5,
-Czy ktoś ma HB's, którego poszukuję,
-dać serduszko w yb.
Dla osób, które spełnią najwięcej życzeń czeka nagroda.
Jaka? Tego dowiecie się po jutrze.
Pozdrawiam/Dominik