Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koncert życzeń. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą koncert życzeń. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Koncert życzeń

Witajcie, moi drodzy!

Pewnie pomyśleliście "skąd taka nazwa?"
Otóż na blogu nie dzieje się nic ciekawego, a więc zrobiłem taką atrakcję, która będzie się pojawiać co miesiąc.

W komentarzu piszemy co chcielibyśmy dostać od innych czytających osób np.
-obserwować bloga,
-zagłosować 5/5,
-Czy ktoś ma HB's, którego poszukuję,
-dać serduszko w yb.

Dla osób, które spełnią najwięcej życzeń czeka nagroda.
Jaka? Tego dowiecie się po jutrze.

Pozdrawiam/Dominik

Obserwatorzy