W stylizacji użyłem świetnych neonowych spodni. Nie wiem czemu ale wszedłem do sklepu nelly.com i to z niego wybrałem resztę ciuchów :) Nie wiem jak wam ale mi się podoba :)
W tej stylizacji użyłem białej spódniczki z Original Future :) Ta spódniczka jest niesamowita. Biała i z zajebistym nadrukiem.
Użyłem również epickiego niebieskiego cardiganu. Do tego jakaś biała bluzeczka z pomarańczowymi paskami i złote szpile :)
I jak się podoba ? :)
_________________________________
Osoby, które skomentują ten post walczą o:
Białą torebkę z Dolce&Gabbana :)


