Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prośba. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prośba. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 3 listopada 2013

Informacja

Witajcie, w tym momencie jestem bezsilny. Z bloga odeszło już prawie połowa redaktorów, a na blogu aktywnie piszę tylko ja i Anita. W castingach zgłaszają się po dwie osoby, a na blogu pustka. Dlatego, jeśli ktoś jej chętny pisać na blogu, niech napisze do mnie w kg, w komentarzu tutaj lub gdziekolwiek.

Redaktorzy są poszukiwani w działach:

Redaktor dzienny x2,
Catwalk - koszmary czy zasłużone zwyciężczynie,
I must have,
Gucci, Prada i Versace, czyli światowe pokazy x2 (redaktorzy pisaliby na przemian),
Kącik makijażysty,
redaktor weekendowy x1.

Proszę was, zgłaszajcie się. Blog potrzebuje dużego ożywienia, bo niedługo znajdzie się w gronie blogów, które upadły.
Jeśli chcecie poczytać co musicie umieć na dane działy, zajrzyjcie do etykiety "castingi".

Pozdrawiam/Dominik.
+
osoby, które się zgłoszą dostaną mały upominek. :) 

Obserwatorzy