Witajcie! Mam na imię Sandra, mam 13 lat. Na blogu będę prowadziła dział pt. Kącik makijażysty. Na stardoll możecie mnie znaleźć pod nickiem Sandi1200. Interesuję się fotografią i modą. Uwielbiam rysować i śpiewać. Na razie jestem na okresie próbnym , ale mam nadzieję że zostanę z wami na dłużej. Nie będę was dłużej zanudzać, więc przejdę do pierwszego odcinka ( w moim wydaniu) kącika makijażysty.
Na początku malujemy oczy białym cieniem w wewnętrznych kącikach.
Następnie szarym cieniem malujemy do końca naszych oczu.
W miejscu łączenia się cieni dodajemy niebieski cień.
Dół oka podkreślamy cieniem o lawendowej barwie.
Usta malujemy szminką w kolorze karnacji naszej doll.
Tak prezentuje się gotowy makijaż !
Co o nim sądzicie?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitania. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitania. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 10 grudnia 2013
wtorek, 30 kwietnia 2013
Kącik Makijażysty
Na początek chciałabym się przedstawić. Nazywam się Karolina, a na stardoll jestem _karolcia01_ i od dzisiaj będę prowadziła kącik makijażysty. Mam nadzieje, że moje posty wam się spodobają, a poradniki będą ciekawe i proste do wykonania :)
1. Wybieramy śliwkowy puder i rozprowadzamy wzdłuż kości policzkowych z obu stron.
_______________________________
1. Wybieramy śliwkowy puder i rozprowadzamy wzdłuż kości policzkowych z obu stron.
2. Następnie a tym samym miejscu rozprowadzamy delikatny, cytrynowy puder, aby makijaż był delikatniejszy.
3. Na powieki nakładamy cień w śliwkowym kolorze, malując od kącika oka do jego zewnętrznej części.
4. Na zewnętrzną część oka nakładamy cień o ciemniejszym odcieniu.
5. Na środkowej części powieki rozprowadzamy cień w intensywnie fioletowym kolorze.
6. Usta smarujemy śliwkową szminką.
Oto efekt końcowy:
Podoba wam się?
środa, 16 stycznia 2013
Powitanie
Cześć, jestem Zuzanna, mam 13 lat. Mieszkam w Warszawie.Od trzech lat gram na Stardoll Na blogu będę się zajmowała działem Przegląd Starplazy. Przez dwa tygodnie będę pisać w okresie próbnym, jednak mam nadzieję, że zostanę z wami na dłużej. Moje posty będą ukazywać się w poniedziałki, jednak już dziś ukaże się pierwszy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Obserwatorzy
Etykiety
I Must Have
(44)
MajkaStar1999
(40)
Maniakpupili
(57)
MyMelisaWhite
(112)
Przegląd Starplazy
(10)
Sandi1200
(15)
_karolcia01_
(11)
artykuł
(16)
informacja
(33)
inne
(22)
kasia5400
(606)
kawa007
(11)
komentator tygodnia
(23)
konkurs
(34)
koralina2346
(26)
kącik makijażysty
(33)
littels10
(43)
loteria
(31)
mini loteria
(10)
mk
(38)
palinkaa1997
(91)
starplaza
(6)
stylizacja
(815)
synopsa
(19)
truskawka1616
(26)
wnętrzomania
(16)
wyniki
(68)
zeszyteres
(95)












