Witam Was w pierwszym poście poświęconemu trendom na jesień i zimę 2014/15r.
W tym "odcinku" zajmiemy się...
... futrami. Ciepłe, mięciutkie, naturalnie, bądź i sztuczne. Uważam, że każda kobieta powinna mieć chociażby futro sztuczne. Dlaczego? Gdyż dodaje ono elegancji, dostojności i przy tym jest wygodne i ciepłe. Futro w tym sezonie jest bardzo modne. Znajdziemy je na pokazach min. :
Alexander Mcqueen
Versace
Fendi
(przepraszam za jakość)
Na stardoll znajdziemy wiele, świetnych futerek, we wszystkich kolorach tęczy.
Ja osobiście uwielbiam na stardoll czarne futerka, lecz aby nie było zbyt monotonnie, wprowadzam i barwy
No to co? Czas na stylizacje.
Co sądzicie o futerkach? Macie jakieś? Podoba Wam się artykuł? Chcecie więcej?
Piszcie :P












