Pokazywanie postów oznaczonych etykietą info. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą info. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 31 marca 2013

Wielki Dzień Stylizacji

Na blogu już dawno nie było porządnej akcji, dlatego wymyśliłem takową akcję.

Opis:
Przez cały dzień będą dodawane stylizacje,
konkursy,
loterie,
mini-konkursy
i wiele więcej.

Proponowaną datą, mógłby być 6.04 lub 7.04. Zależy od czasu.

Co wy na taki pomysł?
W razie czego odezwałbym się do naszych oficjalnych partnerów, czy mogliby zareklamować akcję chociażby w pasku bocznym.

czwartek, 14 marca 2013

Przeprosiny

Witajcie kochani!
Chcę was bardzo przeprosić za długą nieobecność na blogu. Nie wyrabiam w życiu realnym. Ciągle testy, prace domowe, referaty, kartkówki. Po prostu szkoda gadać o takich rzeczach. Na dodatek 4 kwietnia czeka mnie sprawdzian zewnętrzny, ale obiecuje, że po sprawdzianie poprawię się. Teraz mam ciągle masyw obowiązków. Niektórych tematów w ćwiczeniach nawet nie dokańczam.
Nie zanudzam i przepraszam.

Dominik

niedziela, 10 marca 2013

Informacja

Niestety, mam masę obowiązków (w tym Pamiętniki z Wakacji) i muszę napisać, iż post "Zoom na stardoll" pojawi się dopiero w następną niedzielę.

Przepraszam i Pozdrawiam/Dominik

czwartek, 7 marca 2013

Konkurs na komentatora.

Niestety, widzę, że teraz coraz to mniej osób komentuje dlatego przypominam wam o konkursie na komentatora tygodnia. Zacznie się od od niedzieli 10.03, wyniki ogłoszę w następna niedziele itd.

Nagrody:

Komentator tygodnia:
30sd+niespodzianka

Komentator miesiąca:
50sd+niespodzianka

Niestety muszę zmienić stawkę za komentatora miesiąca ponieważ teraz oszczędzam sd na wypłacenie nagród za wiosenny nagłówek. Przepraszam i liczę na 4 komentarze przy każdym poście :) (Takie marzenie)

Pozdrawiam/Dominik

środa, 27 lutego 2013

Post Organizacyjny

Hej,
"Casting" na działy zakończył się, więc z wielką chęcią ogłaszam, że do bloga dojdą następujące działy:
Klapy Starplazy
Zoom na Stardoll
Wiosna/Lato 2013- Co nas czeka w świecie mody- ten dział daje tylko dla tego, że mam przygotowaną większość materiałów.

Nie wiem co się dzieje z texi od dwóch tygodni nie dodaje Przeglądu Starplazy, jeśli to się powtórzy niestety będzie musiała ona wylecieć z bloga, a ja zrobię casting na redaktora.
Co do pracy reszty redaktorów nie mam żadnych zastrzeżeń.
Rozkład jazdy znowu ulegnie zmianie. Zniknie parę rzeczy, natomiast kilka zostanie dodanych. Za chwilę zorganizuję casting do działu "Klapy Starplazy" 
Przypominam, iż Wielka Loteria trwa do jutra do godz. 23:59. 

Pozdrawiam/Dominik

wtorek, 26 lutego 2013

Propozycje nowych działów

Hej, dzisiaj myślałem, żeby trochę uatrakcyjnić bloga. W końcu wpadłem na pomysł wprowadzenia kilku nowych działów. Dam wam kilka propozycji, a wy napiszecie w komentarzach, które z nich najbardziej chcecie. Możecie głosować na dwa działy. Jeden dział poprowadzę ja, natomiast na drugi zrobię casting.

Propozycje:
-Działów :
Wiosna/Lato 2013- Co nas czeka w świecie mody
Historia Mody
Jaki on jest?- informacje o danym projektancie 
Zoom na stardoll- bardzo rozbudowany dział w, którym będą ukazywały się nowości w świecie stardoll, trendy itp.
 Klapy Starplazy

Czekam na wasze głosy oraz opinie. 

Pozdrawiam/Dominik




poniedziałek, 18 lutego 2013

Informacja

Odwołuję tą loterię (To nie jest WIELKA LOTERIA)

PS.Dziękuje za 12 tys. wyświetleń. Jesteście kochani :)

wtorek, 12 lutego 2013

Informacje

Witajcie, zapewne niektórzy z was są zawiedzeni, że nie dodałem wyników komentatora tygodnia ale według mnie nikt nie zasługuję. Tak na przyszłość do osób, które się starają- trzeba komentować wszystkie posty i nie ma znaczenia czy to mój post czy Angeliki (Maniakpupili) czy texi. Na pierwszym miejscu jest komentowanie. Na 2 miejscu jest branie udział w loteriach, konkursach. I to wszystko :)

Pozdrawiam

wtorek, 5 lutego 2013

Podziękowania

Chciałbym bardzo podziękować za te 10.000 Wyświetleń bloga. Dla mnie to wielki sukces :D Blog ma dopiero 6 miesięcy i udało nam się (jak na razie) uzbierać 178 obserwatorów. To dla mnie kolejny sukces. Chcę również bardzo podziękować za komentowanie. To dzięki komentatorom trzymam się jakoś przy życiu, bo wiem, że ktokolwiek czyta moje posty i ocenia stylizację.
Dziękuje
Dominik

niedziela, 3 lutego 2013

Nowy nagłówek

Witajcie. Nagłówek u K.A.T.I.E. nie wypalił... Ale zamówiłem nagłówek u (jak wcześniej) ...TENTURI... Kosztował mnie 40sd i nie jest wart swojej ceny ;D Oto on:
Nagłówek ustawię dzisiaj, albo jutro. Zależy czy starczy mi czasu.

Pozdrawiam/Dominik

środa, 30 stycznia 2013

Promocja Reklamowa

Reklama w poście- 8sd/80sm* 5sd/50sm*
Reklama pod postem 4sd/40sm* 2sd/20sm*

Reklamy w pasku bocznym: (tekstowe)
-na  tydzień- 3sd/30sm* 1sd/10sm*
-na miesiąc 5sd/50sm* 3sd/30sm*
-na rok 10sd/100sm* 5sd/50sm*

*Tylko dla osób bez SS.

Reklamy można zamawiać tylko u mnie (kasia5400)
Moje GG- 42481679

Wolne terminy reklam w poście:
31.01
01.02
02.02
03.02
.
.
.

piątek, 28 grudnia 2012

Info.

Chciałbym was poinformować, że Komentator miesiąca i tygodnia będzie funkcjonować od poniedziałku br. Takowy komentator tygodnia będzie otrzymywał 30sd, a komentator miesiąca po ankiecie 100sd !!!

Wyniki WIELKIEJ LOTERII będą sporo opóźnione. Nie mam czasu, żeby sprawdzać wszystko. Co kto ma, co kto chce, czy dana osoba obserwuje. Bardzo was przepraszam.

Pozdrawiam :)

środa, 19 grudnia 2012

Przeprosiny

Przepraszam, że nie dodaję postów ale czuję się przybity. Boli mnie głowa, mam stan podgorączkowy i w ogóle. Jeszcze raz przepraszam.
Wszystkie loterie trwają do 20.12.12,a wyniki ogłoszę 21.12.12 r.

czwartek, 13 grudnia 2012

Przeprosiny

Bardzo was przepraszam z powodu niedodania stylizacji wczoraj i dzisiaj. Apartament nie chce mi się naładować :< Jak widzicie jest wreszcie nowy nagłówek,który wykonał dla nas ...TENTURI... Bardzo dziękuje. :D Nie wiem kiedy dam wyniki wszystkiego.Wyniki konkursu na stylizacji i MK podam dzisiaj ale wyniki Wielkiej Loterii mogą się przedłużyć.

Pozdrawiam/Dominik

sobota, 8 grudnia 2012

Informacje

Bardzo was proszę o cierpliwość w sprawie stylizacji.Wszystkie będę dodawać pojedynczo od godziny 13:00.

Pozdrawiam./Dominik

Wielki powrót czas zacząć !

Tak więc jest 10:00 w związku z czym zaczynamy WIELKI POWRÓT bloga spectrum-of-stardoll.blogspot.com
Dzisiaj m.in;
-Wielka Loteria (godz. 12:00)
-Mini Loterie,
-kilka MK,
-kilka konkursów,
-masa stylizacji

Za chwilę dodam pierwsze 5 Mini-Konkursów,a na osłodzenie posta stylizacja !
(Przypominam osoba,która najwięcej komentuje w danym tygodniu otrzyma 50sd)




Ćwieki-Darmówka
Żakiet-nelly.com
Bluzka-Darmówka
Spódnica-B.Bizou
Torba-Basics
Buty-Fallen Angel

I jak się podoba pierwsza stylizacja ?

Pozdrawiam


poniedziałek, 3 grudnia 2012

WIELKI POWRÓT

Poprzedni powrót był niewypałem.Ale teraz poprawiam się i znowu powracam.

W dniu 8 grudnia 2012 roku.Na blogu odbędzie się wielki powrót.Atrakcjami będą:
-Wielka Loteria,
-Kącik makijażysty,
-wiele MK,
-kilka mini loterii,
-nowy nagłówek (Oczywiście jeśli się uda),
-Odświeżony wygląd bloga.
I wiele wiele więcej.
PS.Jeśli dobijemy do 100 obserwatorów zrobię dodatkową loterię z łączną pulą nagród 300sd.

Wyczekujcie cierpliwie.

Czekam na opinię.

PS.Dzięki za 90 obserwatorów jeszcze 10 :)

sobota, 27 października 2012

Zawieszam bloga !

Bardzo mi przykro,że was zawiodłem.Nie mam czasu na blogowanie,a przede wszystkim na robienie wymyślnych stylizacji.Wielką Loterię odwołuję przepraszam was.Bardzo chciałbym podziękować Hermioniepotter3 za stałe komentowanie bloga.Bardzo Ci dziękuje i proszę,abyś zgłosiła się do mnie po 50sd za ten trud włożony w komentowanie również dziękuję karci_dg za komentowane zgłoś się do mnie po 30sd,a Nina mnie zawiodła myślałem,że się choć trochę postara,a tu dupa dodała 3 notki i koniec jej blogowania na tym blogu.Przepraszam,że was zawiodłem.

Ps.Jeśli moje wyniki w nauce poprawią się to z powrotem powrócę na bloga z jeszcze większą loterią i większymi nagrodami.Do zobaczenia

piątek, 19 października 2012

White...

Opóźniona stylizacja.Przypomina iż dziś o 23.59 kończy się okres próbny Niny.Bardzo was proszę abyście zagłosowali w ankiecie czy Nina ma zostać na blogu.




Okulary<3-Beastly
Naszyjnik-B.Bizou
Żakiet-Mr.
Bluzka-B.Bizou
Spódniczka-Basics
Kopertówka-Anna Sui Tribute
Buty<3-Fallen Angel

Wkrótce LOTERIA.

Obserwatorzy