Hej, dzisiaj myślałem, żeby trochę uatrakcyjnić bloga. W końcu wpadłem na pomysł wprowadzenia kilku nowych działów. Dam wam kilka propozycji, a wy napiszecie w komentarzach, które z nich najbardziej chcecie. Możecie głosować na dwa działy. Jeden dział poprowadzę ja, natomiast na drugi zrobię casting.
Propozycje:
-Działów :
Wiosna/Lato 2013- Co nas czeka w świecie mody
Historia Mody
Jaki on jest?- informacje o danym projektancie
Zoom na stardoll- bardzo rozbudowany dział w, którym będą ukazywały się nowości w świecie stardoll, trendy itp.
Klapy Starplazy
Czekam na wasze głosy oraz opinie.
Pozdrawiam/Dominik