Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filus4444. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filus4444. Pokaż wszystkie posty

piątek, 1 marca 2013

Where is my BOY LONDON ??

Hejj, dawno nie dodawałem stylizacji, a więc trzeba to nadrobić. Dziś przedstawię wam luźną, młodzieżową stylizację, w sam raz na zakupy. Użyłem tutaj sławnej bluzki BOY LONDON, której mam przyjemność być właścicielem. Śliskie leginsy, czarna czapka, lenonki i platformy. Dla dopełnienia torebka z takiego samego materiału jak leginsy i kołnieżyk. Brokuje mi tu jeszcze pransoletki, ale nie miałem żadnej w pasującym kolorze.

Stylizacja pokazana na grafice, którą sam zrobiłem. Pozornie wydaje się '' zwykła '' , ale nawet nie wiecie ile było pracy. :D 

A wam podoba się ta stylizacja?
Chcecie abym częściej robił takie grafiki? :)

piątek, 22 lutego 2013

Black Beanie.


Hejj, dziś zobaczycie stylizację, którą zrobiłem wczoraj wieczorem, ale nie małem czasu jej dodać. :)
Od dawna chciałem zrobić coś z tą bluzką, ale nigdy nie miałem ochody się do tego zabrać. Gdy nadeszła wena, wyciągnąłem ją z szafy i powstało takie coś - młodzieżowa stylizacja. Miałem problem z doborem dodatków, dlatego jest troszkę '' pusto ''. Nie mogłe znaleźć odpowiedniego naszyjnika który by pasował.
Zmieniłem twarz, bo tamta a'la starsza pani nie pasowała by do takiej stylizacji. :D


 Taka tam zabawa z nogami. :D

Czapka - Rio
Okuzary - Beastly
Beżowa koszulka - Pretty n' Love jcp
Koszulka z kotem - Archive
Spodnie - StarDesign Fashion
Torba - It Girls
Buty - Facebook gift


A wam podoba się ta stylizacja?
Skomentujcie!


środa, 20 lutego 2013

Dark pink.


Hejj. Wyprzedaż na stardoll wciąż trwa i kusi do zakupów. Ja już od dawna polowałem na ten żakiet, ale nigdy go nie kupiłem, bo był za drogi. Ta wyprzedaż skłoniła mnie do zakupu go tylko za 52 sm!
To on gra główne skrzypce w tej stylizacji. Na początku obawiałem się że nie mam zbyt dużo ubrań w tym kolorze, ale gdy zacząłem robić stylizacje wszystko łatwo przyszło, i wiele artykułów do pomocy się znalazło. Do tego dobrałem beżowo-różowe dodatki. Dla mnie super! 
Na początku troszke nie pasowała mi torebka, ale w końcu się na nią odważyłem.:D 

Taka tam zabawa z nogą :D

Okulary - Stardoll Barbie
Szalik - Mortal Kiss
Czerowny żakiet - Orginal Future
Beżowy żakiet ( pod spodem ) - B.Bizou
Spódniczka - Basic
Bransoletka - Tingeling
Torebka - Pretty n' Love
Buty - Rio


A wam podoba się ta stylizacja?
Skomentujcie!

wtorek, 19 lutego 2013

Dawne czasy/ hej.

Witam, na stardoll jestem filus4444. Od dziś będę na blogu publikował moje stylizacje. :) 

Od dawna chciałem stworzyć coś z tą spódnicą, ale nigdy nie miałem pomysłu. Przecena w Voile skołniła mnie do zakupienia beżowych dodatków. Skleiłem co nie co, i wszyło takie coś. Według mnie świetnie! Dama lat 70-tych. Nie wiedziałęm czy dać beret, ostatecznie postanowiłem że niech będzie, ponieważ bez niego doll wygląda troszkę '' łysawo''. Czerwone usta świenie kontrastują z cerą, i dodają '' paura'' stylizacji. Nie jest ani pusto, ani nie ma przepychu. 

A wam jak się podoba? 
Skomentujcie!

Obserwatorzy